اشتراک گذاری

ریکاوری اطلاعات

ریکاوری اطلاعات یا همان بازیابی اطلاعات در این مرکز به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات ریکاوری نظیر pc3000 انجام می پذیرد. توصیه کارشناسان این حوزه آن است که پیش از تحویل هارد خود به یکی از مراکز ریکاوری و ریکاوری اطلاعات از وجود برخی پارامترهای ضروری و بایسته جهت این کار در آن مرکز اطمینان حاصل نمایید؛ پارامترهای مذکور عبارتند از:

 • گارانتی و ضمانت تمامی عملیات انجام شده در مرکز ریکاوری اطلاعات هارد
 • پاسخگویی به تمامی پرسش‌های مشتریان و ارائه راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم و ضروری
 • بهره‌مندی مرکز ریکاوری اطلاعات از ابزارآلات پیشرفته ریکاوری نظیر pc3000
 • حضور کارشناسان متعهد و پایبند به اصول اخلاقی
 • اطمینان از عملکرد و تعهد مرکز در پیاده‌سازی استانداردهای ریکاوری
 • امکان حضور کاربر در زمان ریکاوری اطلاعات با هماهنگی‌های قبلی
 • ریکاوری اطلاعات به دست کارشناسان و متخصصان این حوزه
ریکاوری اطلاعات

ریکاوری اطلاعات و دیگر واحدهای ریکاوری اطلاعات

ریکاوری اطلاعات هارد در این مرکز به دلیل استفاده از دستگاه pc3000 با بهترین کیفیت و با تضمین ریکاوری کامل اطلاعات و داده‌های از دست رفته انجام می‌پذیرد. کارشناسان فعال در این بخش از دو ویژگی «تخصص علمی» و «تعهد اخلاقی» برخوردارند تا کاربران گرامی بی‌هیچ دغدغه در این مرکز حضور یافته و اطلاعات از دست رفته هارد خویش را ریکاوری نمایند. «تخصص علمی» کارشناسان مرکز ریکاوری اطلاعات ضامن ریکاوری کلیه اطلاعات هارد و «تعهد اخلاقی» آنان ضامن امنیت و حفظ اصول محرمانگی کاربران است.

خدمات واحد ریکاوری اطلاعات

 • ریکاوری اطلاعات هارد که دیتکت (شناسایی در بایوس مادربرد) نمی شوند.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که اطلاعات به قصد و یا اشتباهی پاک ( Delete ) شده است.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که اطلاعات کد شده و با کارکترهای غیر عادی نمایش داده می شوند.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که جهت دسترسی هارددیسک ابتدای کار سیستم درخواست ورود رمز (پسوورد) می نماید.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که تمامی پارتیشنها وجود دارند اطلاعات نیز قابل دیدار است اما در زمان کپی پیغام خطا داریم.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی می گردد اما فایل سیستمهای پارتیشن قابل تشخیص نیست.
 • ریکاوری اطلاعات از Cooldisk و Memory های مختلف که سوخته اند و در سیستم یا شناسایی نمیشوند و یا پیغام خرابی و فرمت می دهند.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد، پارتیشن ها قابل تشخیص هستند اما دسترسی به آنها ممکن نمی باشد.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که در مادربرد شناسایی میشود اما درون سیستم عامل قابل شناسایی نمی باشد.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی می گردد اما هیچگونه پارتیشنی (Partition) ندارد.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی می گردد، پارتیشن ها قابل تشخیص هستند ولی در موقع دسترسی پیشنهاد فرمت کردن داده می شود.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که بشدت بدسکتور دارند.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که ضربه خورده اند و کارنمی کنند.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که صداهای ناهنجار و یا تق و تق می دهند.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که در آن پارتیشن خالی از اطلاعات می باشد.
 • ریکاوری اطلاعات از هارددیسکهایی مانند Barracuda 7200.11 و DiamondMax 22
 • ریکاوری اطلاعات هارد که پارتیشن به قصد یا اشتباهاً فرمت شده است.
 • ریکاوری اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد اما ظرفیت هارددیسک درست نمی باشد.

اخبار ریکاوری اطلاعات

ریکاوری اطلاعات اگرچه ادعای بسیاری از نرم افزارهای ارائه شده در سایت ها و مراکز موجود در سطح شهر است لیکن -چنانکه برخی از شما نیز تجربه نموده اند- این ادعا هیچگاه به حقیقت نمی پیوندد و بسیاری از اطلاعات و داده ها پس از ریکاوری  توسط نرم افزارهای مذکور همچنان خارج از دسترس کاربر باقی می مانند. در حال حاضر PC3000 قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری موجود در بازارهای جهانی است که توانایی ریکاوری اطلاعات انواع هارد دیسک و تعمیر انواع مدل‌های هارد دیسک را دارد.

نرم‌افزار pc3000 توانایی آن را دارد که به قطعات سخت‌افزاری هارد دسترسی پیدا کند و اجزایی نظیر موتور، هد و سکتورهای هارد را کنترل نماید. مرکز ریکاوری اطلاعات یکی از مجموعه ها یپشرو در حوزه ریکاوری و ریکاوری اطلاعات است که مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه نظیر pc3000 است و شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

مقالات ریکاوری اطلاعات

ریکاوری اطلاعات هارد اگرچه ادعای بسیاری از نرم افزارهای ارائه شده در سایت ها و مراکز موجود در سطح شهر است لیکن -چنانکه برخی از شما نیز تجربه نموده اند- این ادعا هیچگاه به حقیقت نمی پیوندد و بسیاری از اطلاعات و داده ها پس از بازیابی توسط نرم افزارهای مذکور همچنان خارج از دسترس کاربر باقی می مانند.

پیشنهاد ما به شما آن است که جهت پیشگیری از اتلاف وقت و صرف هزینه های نامرتبط، به یک مرکز مجاز و استاندارد جهت ریکاوری اطلاعات هارد خود مراجعه نمایید. در مراکز استاندارد ریکاوری اطلاعات، این امکان فراهم گشته است تا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این حیطه نظیر pc3000 تمامی اطلاعات از دست رفته بازیابی و ریکاوری گردند.

انواع هارد و دیگر محصولات هارد

کارشناسان ما در مرکز ریکاوری اطلاعات با معرفی و عرضه هر محصول جدید از هارد به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و بازیابی مرتبط با هر دستگاه گشته و سبب می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند.

سوالات متداول ریکاوری اطلاعات

کاربرانی که در حال حاضر به هر دلیل نیازمند بازیابی اطلاعات دستگاه هایشان هستند توجه داشته باشند که بیشتر مراکز تعمیراتی و ریکاوری اطلاعات هارد دیسک که تبلیغات وسیعی هم دارند از ابزارهای غیرتخصصی و نارمتبط ضروری برای بازیابی اطلاعات استفاده می‌کنند. بعلاوه گاه مشاهده شده که برخی از مراکز از دستگا‌ه‌های بازیابی چینی جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات استفاده می‌کند.

بد نیست بدانید که این دستگاه‌ها در حوزه بازیابی اطلاعات صرفاً نقش یک ایمیج‌گیر هارد هستند و در قیاس با  pc3000 روسیه، بسیار ضعیف عمل می‌کنند. شما کاربران گرامی می توانید هرگونه پرسش و ابهام درباره چگونگی و کیفیت ریکاوری اطلاعات را با کارشناسان حاضر در مرکز بازیابی اطلاعات در میان گذاشته و پاسخ های خویش را دریافت نمایید. 

مرکز  ریکاوری اطلاعات

ریکاوری اطلاعات هارد بی‌هیچ نقص و کاستی امکان پذیر است منوط به آن که با بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفتۀ این کار و  به دست متخصصان این حوزه انجام پذیرد؛ به بیانی دیگر، ریکاوری کامل اطلاعات هارد در صورتی امکان‌پذیر است که به دست کارشناسان متخصص و با استفاده از ابزارآلات پیشرفته این کار نظیر pc3000 انجام پذیرد.

توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تلاش‌های بی‌نتیجه جهت بازیابی اطلاعات هارد با نرم‌افزارهایِ گوناگون، به مرکز ریکاوری اطلاعات مراجعه نموده و تمامی اطلاعات و داده‌های دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات از جمله pc3000 در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بازیابی نمایید.

مرکز ریکاوری اطلاعات

ریکاوری اطلاعات / نرم افزار ریکاوری اطلاعات 

بازیابی اطلاعات / ترمیم هارد

ریکاوری اطلاعات لپ تاپ / ریکاوری اطلاعات رایانه

 ریکاوری اطلاعات موبایل / ریکاوری اطلاعات تبلت / ریکاوری اطلاعات هارد

Rate this post