اشتراک گذاری

ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی

یکی از ناخوشایندترین اتفاقاتی که ممکن است برای کاربران دوربین‌های عکاسی بیفتد، پاک شدن ناگهانی تصاویر و از دست رفتن اطلاعات حافظه دوربین آنهاست. بله؛ هیچ چیز بدتر از آن نیست که خاطرات، تصاویر و گزارش‌های ثبت شده توسط دوربین عکاسی، به یکباره، همگی حذف شده و از دست بروند. با این اتفاق، تنها راه پیش‌ روی کاربر، تلاش برای ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی است که آن هم بایدها و نبایدهای خاص خود را دارد.

ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی هم از طریق مراجعه به مراکز بازیابی اطلاعات و هم از طریق نرم افزارهای بازیابی موجود در سایتهای اینترنتی امکان‌پذیر است. (بدیهی است کیفیت بازیابی انجام شده توسط pc3000 -که در مراکز بازیابی مورد استفاده قرار می‌گیرد- قابل قیاس با نرم‌افزراهای موجود در سایت‌های مختلف نیست).

ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی

در موارد زیر ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی ضروری است

 • فرمت کارت مموری در دوربین دیجیتال
 • حذف و پاک شدن اتفاقی عکس و فیلم در هنگام مرور آنها در دوربین
 • خاموش شدن ناگهانی دوربین دیجیتال به دلیل تمام شدن باطری
 • خرابی کنترلر کارت مموری
 • شکستگی در کارت مموری دوربین دیجیتال
 • آب خوردگی و یا نفوذ مایعات به درون دوربین عکاسی
 • خرابی در اینترفیس رابط
 • از دست دادن اطلاعات به دلیل خرابی کارت مموری
 • از دست دادن اطلاعات به دلیل خرابی خود دوربین دیجیتال
 • از دست دادن اطلاعات به دلیل اتصال بد کابل رابط دوربین دیجیتال
 • خالی شدن ناگهانی کارت حافظه
 • قطعی ناگهانی برق و یا جرقه زدن کابل منبع تغذیه شارژ
 • خطا در خواندن کارت حافظه
 • فرمت شدن کارت مموری در کامپیوتر یا لپ تاپ

مرکز تخصصی ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی

مرکز تخصصی ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی به دلیل بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات ریکاوری نظیر pc3000 و نیز جذب نیروی کارآمد و متعهد، قادر به پشتیبانی و ریکاوری تمامی دوربین‌ها و حافظه‌های موجود در بازار است. برخی از خدمات ارائه شده در مرکز بازیابی اطلاعات عبارت است از: بازیابی اطلاعات دوربین دیجیتال و گوشی موبایل اسمارت فون، بازیابی اطلاعات انواع سیستم دوربین های حفاظتی Security Cameras & Home Surveillance Systems، بازیابی اطلاعات هارد SSD، ریکاوری فایل MOV بعد از فرمت شدن، حذف یا پاک شدن و خراب شدن فایل، ریکاوری فیلم با MTS, MT2S, MOV  فیلمبرداری شده توسط دوربین های دیجیتالی Canon, Sony, Nikon و…، ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی، ریکاوری عکس‌ها و فیلم‌های دوربین دیجیتالی، ریکاوری عکس و فیلم انواع رم و مموری کارت‌ها.

بایدها و نبایدهای ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی

در صورت پاک شدن حافظه دوربین عکاسی، به هیچ عنوان نباید اقدام به گرفتن عکس‌های دیگر توسط دستگاه کرد. زیرا این کار، روند بازیابی اطلاعات دوربین عکاسی را دشوارتر و پیچیده‌تر می‌کند. بنابراین در صورت پاک شدن تصاویر اطلاعات موجود در حافظه دوربین، بدون هیچ‌گونه دستکاری بهتر است دستگاه را به یکی از مراکز متخصص در حوزه بازیابی تحویل دهید.

نکته دیگر درین باره آن است که در صورت مهم بودن تصاویر توصیه می‌شود به مراکزی مراجعه نمایید که در آنها جهت ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی از دستگاه‌های پیشرفته در این حوزه نظیر pc3000 استفاده می‌کنند. نکته آخر اینکه اگرچه در برخی موقعیت ها امکان بازیابی اطلاعات حافظه فرمت شده وجود دارد اما توصیه می‌شود در صورت مشاهده‌ی چنین پیغامی – یعنی فرمت کردن حافظه- از این کار خودداری کنید؛ به‌ویژه اگر اطلاعات موجود در حافظه دوربین اهمیت و ارزش بالایی برای شما دارند.

نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی

بازیابی اطلاعات دوربین عکاسی اگرچه ادعای بسیاری از نرم افزارهای ارائه شده در سایت ها و مراکز موجود در سطح شهر است لیکن -چنانکه برخی از شما نیز تجربه نموده اند- این ادعا هیچگاه به حقیقت نمی پیوندد و بسیاری از تصاویر ثبت شده پس از بازیابی توسط نرم افزارهای مذکور همچنان خارج از دسترس کاربر باقی می مانند. پیشنهاد ما به شما آن است که جهت پیشگیری از اتلاف وقت و صرف هزینه های نامرتبط، به یک مرکز مجاز و استاندارد جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی خود مراجعه نمایید.

مدیریت مرکز بازیابی اطلاعات با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله دستگاه pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید. توجه به حفظ محرمانگی و حریم شخصی در واحد ریکاوری اطلاعات دوربین عکاسی به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های ارائه شده صورت می‌پذیرد.

واحدهای بازیابی اطلاعات

 در دنیای کنونی که کار با لپ تاپ ها و دستگاه های هوشمند رواج بسیاری یافته است، بسیاری از ما اطلاعات ضروری و مورد نیاز خویش را در این دستگاه ها ذخیره می کنیم. اما مشکلی که گاه در این میان اتفاق افتاده و باعث دردسر بسیاری از کاربران میگردد از دست رفتن اطلاعات است. چنانکه برای بسیاری از ما پیش آمده است که در حین کار با دستگاه های هوشمند -به دلیل روی دادن برخی اتفاقات پیش بینی ناپذیر- تمامی اطلاعات و داده های موجود در دستگاه خویش را از دست بدهیم.

از دست دادن اطلاعات به هر دلیلی که روی دهد عملیات مرتبط با بازیابی آنها نیازمند حضور کارشناسان زبده و تجهیرات آن است. مرکز بازیابی اطلاعات با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات بازیابی اطلاعات و با همکاری زبده ترین مهندسان این حوزه ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات است.

مرکز تخصصی دیتا ریکاوری

مرکز تخصصی دیتا ریکاوری با تجهیز فضای خویش به حضور خبره‌ترین مهندسان و پیشرفته‌ترین تجهیزات در تلاش است تا برترین سطح کیفی خدمات در حوزه بازیابی اطلاعات را به مراجعان خویش ارائه نماید. مرکز بازیابی اطلاعات متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها خدمات مرتبط با بازیابی و ریکاوری یک دستگاه به متقاضیان ارائه می گردد. شما کاربران گرامی، پس از مراجعه مرکز بازیابی اطلاعات ، به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خود راهنمایی خواهید شد و تخصصی‌‌ترین سرویس ها را دریافت خواهید کرد.

لینک مفید

Rate this post