اشتراک گذاری

بازیابی فایل های ازدست رفته گوشی

بازیابی فایل های ازدست رفته گوشی در مرکز بازیابی اطلاعات به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای انجام می شود. این مجموعه که زیر مجموعه مرکز سخت افزار ایران است در واحدی مجزا، ریکاوری و بازیابی اطلاعات حذف شده انواع گوشی های اندرویدی و آی او اس را انجام می دهد. اگر برای ریکاوری اطلاعات گوشی خود این صفحه را باز کرده‌اید و یا اینکه به دنبال مرکزی معتبر برای انجام این کار می گردید، با ما همراه باشید تا یکی از معتبرترین و مجهزترین مرکز بازیابی اطلاعات را به شما معرفی کنیم.

چنانچه در زمینه بازیابی فایل های حذف شده خود سؤال یا مشکلی دارید، از طریق تماس تلفنی می توانید با کارشناسان ما در این مرکز گفتگو کرده و از راهنمایی های آنان بهره مند شوید. اصولاً زمانی برای بازیابی اطلاعات از دست رفته گوشی اقدام می کنیم که فایل های ذخیره شده در حافظه آن بنابر دلایلی حذف شده باشند. فرمت کردن گوشی، ویروسی شدن و حذف ناخواسته پوشه ها از جمله دلایل پاک شدن حافظه گوشی می باشند.

برخی از اطلاعات پاک شده ممکن است برای شما بسیار حیاتی باشند و یا اینکه یادآور خاطرات و لحظات خوب زندگی شما باشند. از این رو، بازیابی و ریکاوری آنها امری ضروری برای شما تلقی می شود. با این حال نحوه ریکاوری اطلاعات در انواع گوشی موبایل متفاوت است و نیازمند تخصص و دانش لازم در این زمینه می‌باشد. در ادامه بازیابی فایل های از دست رفته در دو سیستم اندروید و آی او اس را بررسی می کنیم.

بازیابی فایل های ازدست رفته گوشی آی او اس

همانطور که می دانید گوشی های اپل که دارای سیستم عامل IOS هستند، حافظه جانبی نداشته و تنها از حافظه داخلی برخوردار می باشند. بنابراین ریکاوری اطلاعات در آنها تنها از طریق حافظه داخلی یا هارد گوشی امکان‌پذیر می باشد. اطلاعات حذف شده گوشی اپل را می توان از طریق نرم افزارها و برنامه‌های جانبی متعددی که در بازار موجود هستند ریکاوری کرد.

البته میزان موفقیت ریکاوری با استفاده از این نرم افزارها متفاوت بوده و در برخی از مواقع عمل بازیابی با شکست مواجه می‌شود. سرویس آی کلود اپل نیز، راه دیگری برای بازیابی فایل های ازدست رفته گوشی با سیستم آی او اس است. شرط بازیابی در این روش این است که بیش از 30 روز از زمان حذف شدن فایل نگذشته باشد. اما مناسب ترین راهکار برای بازیابی اطلاعات از دست رفته گوشی اپل، استفاده از نرم افزارها و تجهیزات سخت افزاری تخصصی است. البته برای این کار باید به مراکزی که این تجهیزات را در اختیار دارند مراجعه کنید.

بازیابی فایل های ازدست رفته گوشی اندروید

ویژگی خوبی که گوشی های اندرویدی دارند این است که از طریق قابلیت اضافه کردن مموری کارت می توان همواره از اطلاعات و فایل های گوشی، نسخه پشتیبان تهیه کرد. البته این به معنای حذف نشدن فایل ها نیست چراکه شما اطلاعات خود را تنها می توانید روی رم و یا روی گوشی ذخیره کنید و گاهی ممکن است اشتباهاً باعث حذف یک پوشه یا حتی فرمت کردن رم شوید. بنابراین چنانچه بخواهید از رم به عنوان نسخه پشتیبان استفاده کنید باید آن را از گوشی خارج کنید و در جای دیگری نگهداری کنید. با این حال همواره امکان حذف شدن فایل ها در گوشی اندروید وجود دارد.

از این نظر برای بازیابی فایل های ازدست رفته گوشی با سیستم اندروید روش های نرم افزاری و سخت افزاری به کار گرفته می شود. در صورتی که فایل های از دست رفته اهمیت بالایی داشته باشند، آنگاه از طریق ابزار مخصوصی به نام PC3000 برای بازیابی اطلاعات گوشی اندروید استفاده خواهد شد. اما اگر اطلاعات از بین رفته چندان مهم نباشند، از نرم افزارهای تخصصی برای ریکاوری فایل های از دست رفته گوشی استفاده می شود. کارشناسان مرکز سخت افزار ایران، با توجه به نیاز و درخواست شما، از یکی از روش های سخت افزاری یا نرم افزاری جهت بازیابی فایل های شما استفاده خواهند کرد.

بازیابی تخصصی فایل های گوشی در مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران، ارائه دهنده خدمات تخصصی و حرفه ای بازیابی فایل های از دست رفته گوشی، هارد، مموری کارت، فلش مموری، حافظه دوربین و غیره است. چنانچه اطلاعات گوشی خود را از دست داده اید و قصد بازیابی آنها را دارید، می توانید به متخصصان فنی ما در این مرکز اعتماد کنید. کارشناسان ما افرادی توانمند، متخصص و متعهد هستند و بازیابی فایل های شما را با رعایت اصل امانت داری انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تلفن این مرکز تماس حاصل نمایید.

3/5 (2 امتیاز)