اشتراک گذاری

نرم افزار Remo Recover Windows

نرم افزار Remo Recover Windows به کاربران ویندوزی این امکان را می دهد تا بسیاری از فایل های از دست رفته  خود را ریکاوری کنند. با توجه به استفاده روز افزون افراد از کامپیوترها و نیاز آنها به ذخیره سازی اطلاعات، مسئله امنیت و حفظ اطلاعات اهمیت بسزایی یافته است. با وجود اینکه راهکارهای متفاوتی همچون گرفتن بک‌آپ برای حفاظت از اطلاعات وجود دارد اما ممکن است برخی از کاربران از این کار غفلت کرده و ناخواسته موجب حذف فایل های خود شده باشند. در این صورت تنها راهکار برای دسترسی مجدد به فایل ها، ریکاوری یا بازیابی فایل ها است. نرم افزارهای مختلفی وجود دارند که می‌توان از آنها برای بازیابی اطلاعات استفاده کرد. یکی از این نرم افزارها، Remo Recover Windows است که در مطلب پیش رو آن را معرفی خواهیم کرد.

اگر در طول روزهای اخیر به هر دلیل اطلاعات ذخیره شده در دستگاه خود را از دست داده‌اید می‌توانید جهت ریکاوری اطلاعات خود به مرکز بازیابی اطلاعات مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبرترین مراکز ریکاوری فعال در کشور است که برخوردار از پیشرفته‌ترین تجهیزات حوزه ریکاوری نظیر pc3000 است.

نرم افزار Remo Recover Windows

معرفی نرم افزار Remo Recover Windows

این نرم افزار دارای تکنولوژی قدرتمندی برای بازیابی سریع اطلاعات است. این برنامه می تواند فایل های از دست رفته یا پاک سازی Recycle Bin ویندوز، قالب بندی، پارتیشن های فاسد، حذف شدن فایل ها یا پارتیشن ها از درایوهای RAID، حذف تصادفی با استفاده از کلید های Shift + Delete و غیره را ریکاوری کند. همچنین این نرم افزار قابلیت فرمت دوباره پارتیشن بندی هارد دیسک را دارد.

بنابراین شما کاربران می توانید از نرم افزار Remo Recover Windows در کاربردهای گوناگون استفاده کنید و فایل‌های خود را ریکاوری کنید. البته ذکر این نکته ضروری است که قابلیت‌های این نرم افزار به معنی موفقیت صد در صدی ریکاوری اطلاعات نیست چراکه عمل ریکاوری تحت شرایط خاصی امکان پذیر بوده و علاوه بر نرم افزار به تخصص و دانش مناسب نیز نیازمند می باشد. بهتر است جهت ریکاوری موفقیت آمیز اطلاعات، با کارشناسان حرفه‌ای مرکز بازیابی اطلاعات صحبت کنید.

امکانات و ویژگی های نرم افزار Remo Recover Windows

نرم افزار مذکور از ویژگی ها و امکانات متنوعی برخوردار است. شما می‌توانید با توجه به نیاز و نوع فایل های خود، برای ریکاوری اطلاعات از این نرم افزار استفاده کنید. ویژگی‌هایی که در ادامه گفته می‌شود براساس مشخصاتی است که شرکت‌های ارائه‌دهنده عنوان کرده‌اند و ممکن است برخی از آنها توسط Remo Recover Windows اجرا نشود؛ اگر چه این موضوع به میزان توانایی شما، سیستم و نوع فرمت فایل ها نیز بستگی دارد. مهمترین ویژگی ها و امکانات این نرم افزار عبارتند از:

 • اسکن کل هارد درایو برای بازیابی فایل های حذف شده
 • بازیابی فایل های حذف شده از طریق Shift+Delete
 • بازیابی اطلاعات از پارتیشن های فرمت شده حتی در صورت نصب دوباره ویندوز
 • قابلیت تشخیص و بازیابی بیش از 300 نوع فایل مختلف بر اساس مشخصات خاص آنها
 • پشتیبانی از بازیابی اطلاعات از روی درایوها و پارتیشن های FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 ,ExtFAT
 • بازیابی اطلاعات از هارد دیسک های SATA / SCSI / IDE و …
 • امکان بازیابی اطلاعات کارت های حافظه فلش، SD, XD, MMC, Memory Stick
 • بازیابی اطلاعات از هارد درایوها، درایوهای خارجی USB ، کارت های حافظه فلش ، درایوهای FireWire و iPod
 • الگوریتم های منحصر به فرد برای بازیابی عکس ها ، موزیک و ویدئو
 • پیش نمایش فایل ها قبل از بازیابی آنها
 • امکان ادامه روند بازیابی یا ذخیره اطلاعات با استفاده از ویژگی “Save Scan Information”
 • ساخت دیسک ایمیج برای عبور کردن از بدسکتورها و امکان بازیابی فایل ها از روی روی ایمیج دیسک

ریکاوری فایل های از دست رفته

چنانچه در ریکاوری اطلاعات از دست رفته، مهارت کافی ندارید این کار را به متخصصان ما در مرکز بازیابی اطلاعات بسپارید. البته تخصص داشتن نیز به تنهایی نمی تواند موفقیت آمیز بودن ریکاوری اطلاعات را تضمین کند. علاوه بر تخصص به تجهیزات خاصی نیز نیاز است که تنها مراکز معتبر و رسمی از آن برخوردار هستند.

ما در این مجموعه با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، قادریم تمامی اطلاعات هارد و دیگر حافظه های شما را بازیابی کنیم. در روند بازیابی، هم اقدامات نرم افزاری به کار گرفته می شود و هم در بسیاری از مواقع با استفاده از تعمیرات سخت افزاری، فایل های شما ریکاوری می شوند. از این رو با اطمینان خاطر دستگاه خود را برای ریکاوری به ما تحویل دهید و فایل های از دست رفته خود را تحویل بگیرد.

4.5/5 (2 امتیاز)