اشتراک گذاری

اپلیکیشن DumpSter برای جلوگیری از حذف ناخواسته‌ی اطلاعات

اگر شما نیز جزو آندسته از کاربرانی هستید که همیشه نگران از دست رفتن اطلاعات مهم ذخیره شده در گوشی اندرویدی خود هستید و یا به دلیل تجربه این اتفاق، -یعنی از دست رفتن اطلاعات در جستجوی راهکاری برای جلوگیری از حذف مجدد اطلاعات هستید، توصیه ما به شما آن است که در اولین فرصت نرم افزار DumpSter را دانلود کرده و نصب نمایید. این نرم‌افزار راه‌ حل مشکلی است که شما نگران آن هستید؛ منظورمان پاک شدن خواسته یا ناخواسته‌ی عکس‌ها و فیلم‌ها و فایل‌های مهم است.

در میان انبوه اپلیکیشن‌های جدید و متنوعی که برای اندروید طراحی و ساخته می‌شوند، اپلیکیشن DumpSter جزو آندسته از نرم افزارهایی است که وجود و نصب آن‌ روی گوشی‌های موبایل بدل به امری ضروری و لازم شده است. استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات نیاز کاربر به بازیابی اطلاعات را کاهش داده و از سویی دیگر میزان موفقیت ریکاوری اطلاعات را بالا می‌برد.

اپلیکیشن DumpSter

کاربرد اپلیکیشن DumpSter

کاربرانی که با مشکل حذف ناخواسته اطلاعات مواجه شده‌اند، به خوبی می‌دانند که در این وضعیت نخستین پرسش پیش آمده این خواهد بود که آیا امکان بازیابی اطلاعات از دست رفته وجود دارد یا خیر.

اگر چه برای بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته نرم افزارهای متعددی روانه بازار شده‌‌اند، اما غالب این نرم افزارها چنان که باید و شاید توانایی بازگرداندن فایل‌های از دست رفته‌ را ندارند. به علاوه اگر میزبان فایل‌های پاک شده، مموری کارت‌ها و حافظه‌های مختلفی به جز‌ دیسک‌سختِ رایانه باشند احتمال موفقیت عملیات بازیابی باز هم کمتر می‌شود.

خوشبختانه اپلیکیشن DumpSter این امکان را به کاربر می‌دهد که در صورت از دست رفتن اطلاعات، شانس بازیابی آنها را همچنان داشته باشد. در صورتی که کاربر گوشی های اندرویدی پس از هربار تعویض رام، فلش کردن گوشی یا خرید یک گوشی تازه این نرم افزار را بر روی دستگاه خود نصب کند، هیچ گاه، هیچ فایلی را از دست نخواهد داد و برای همیشه خیالش از پاک نشدن اتفاقی فایل‌های مهم راحت خواهد شد.

روش کار اپلیکیشن DumpSter

روش کار اپلیکیشن DumpSter بسیار آسان است. با نصب این نرم‌افزار کاربر چیزی شبیه به یک سطل آشغال موقت در ویندوز – یا همان Recycle Bin ویندوز- را به گوشی خود اضافه می‌کند.با نصب این نرم افزار در صورتی که فایلی از فایل های گوشی حذف شود، ابتدا به این بخش از دستگاه یعنی سطل آشغال انتقال داده می‌شود و در ادامه بسته به تنظیماتی که کاربر نجام داده است، بعد از گذشت چند روز به طور خودکار حذف می‌شوند.

در صورت استفاده از این نرم افزار، کاربر نگران اشغال فضا توسط این نرم‌افزار نخواهد بود چرا که می‌تواند از بخش تنظیمات این برنامه مشخص کند که چه دسته فایل‌هایی (تصاویر، ویدئو، برنامه و … ) با این روش حذف شوند و فایل‌های پاک شده تا چند روز در این قسمت موقت باقی بمانند.

برای مثال اگر فقط عکس‌های گوشی برای کاربر اهمیت دارد می‌تواند فقط دسته‌ی تصاویر را انتخاب کند و زمان پاک شدن خودکار را هم روی یک روز تنظیم کند.در این صورت علاوه بر‌اینکه دیگر هیچ‌ عکسی را به طور اتفاقی از دست نخواهید داد، متوجه فضای اشغال شده‌ی این نرم‌افزار هم نخواهید‌ شد؛ چرا که در هر 24 ساعت تمامی فایل‌های موجود در این قسمت پاک‌سازی می‌شوند.

بد نیست بدانید که هر چه تنظیمات مربوط به نگهداری فایل ها را بر روی مدت زمان طولانی‌تری قرار دهید، از دست رفتن اطلاعاتتان غیر‌ممکن‌تر خواهد شد و بازیابی اطلاعات نیز راحت تر خواهد شد. در قسمت تنظیمات نیز خوشبختانه گزینه‌ای گنجانده شده است که با استفاده از آن می‌توان رمز عبوری را مشخص کرد. این رمز عبور کمک می‌کند تا در بخش امنیت فایل‌های نگه‌داری شده در این برنامه، مشکلی پیش نیاید. در صورت استفاده از این اپلیکیشن و مواجهه با هر گونه اشکال می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز بازیابی اطلاعات تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

مرکز رسمی بازیابی اطلاعات

مرکز رسمی بازیابی اطلاعات به دلیل بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات ریکاوری نظیر pc3000 و نیز جذب نیروی کارآمد و متعهد، قادر به پشتیبانی و ریکاوری تمامی هاردها و حافظه‌های موجود در بازار می‌باشد. برخی از دستگاه ها و حافظه ها که امکان بازیابی اطلاعات آنها در این مرکز  وجود دارد عبارتند از:

بازیابی اطلاعات رید Raid، بازیابی اطلاعات NAS و DAS، بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال و اینترنال، بازیابی اطلاعات دوربین دیجیتال و گوشی موبایل اسمارت فون، بازیابی اطلاعات انواع تبلت اندروید و آی او اس Android/IOS، بازیابی اطلاعات سیستم دوربین های حفاظتیSecurity Cameras & Home Surveillance Systems، تعمیر فوق تخصصی انواع هارد SSD و بازیابی اطلاعات هارد SSD، ریکاوری فایل MOV بعد از فرمت شدن، حذف یا پاک شدن و خراب شدن فایل و.. ،

ریکاوری عکس‌ها و فیلم‌های دوربین دیجیتالی، ریکاوری عکس و فیلم انواع رم و مموری کارت‌ها). کارشناسان فنی حاضر در مرکز بازیابی اطلاعات با استفاده از تخصصی‌ترین تجهیزات سخت‌افزاری و تعهد به استانداردهای روز دنیا موفق به ارائه‌ی بالاترین درصد موفقیت در بازیابی اطلاعات از دست رفته شده‌اند.

4/5 (1 امتیاز)