اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable بد نیست نگاهی به ویژگی‌های این هارد و مشخصات کلی آن داشته باشیم. هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable یکی از هاردهای پرطرفدار برند سیگیت است که هم کیفیت ساخت و هم امکانات خوبی دارد.

هارد اکسترنال سیگیت با استفاده از رابط USB 3.0 به کامپیوتر وصل می‌شود و پورت USB 3.0 آن قابلیت پشتیبانی از نسخه‌های قدیمی‌تر را هم دارد. هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable دارای ابعادی برابر با 14.8×80×117میلی‌متر و وزنی معادل با 170 گرم است. در بخش‌های آتی به سرویس‌های تخصصی مرتبط با بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable خواهیم پرداخت.

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable

مرکز بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable

به طور کلی برای بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable دو راه کلی پیش روی کاربر است. روش نخست استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات هارد است که در فضای اینترنت قابل دسترسی است. روش دیگر مراجعه به مراکز تخصصی این کار و استفاده از ابزارهای پیشرفته‌ای است که در حوزه بازیابی و ریکاوری اطلاعات وجود دارد. بدیهی است در ارتباط با روش نخست نمی‌توان انتظار یک بازیابی حرفه‌ای و همه جانبه داشت و بخشی از اطلاعات حذف شده، همچنان دور از دسترس کاربر باقی می‌مانند.

دلیل این امر نیز مشخص است؛ نرم افزارهای مدعی بازیابی اطلاعات، چنان که باید و شاید، از قدرت و فناوری لازم برای این کار برخودار نیستند. اما در روش دوم، امکان بازیابی اطلاعات بسیار بالاتر بوده و درصد موفقیت ریکاوری بسیار بیشتر است. در بخش‌های آتی اطلاعات بیشتری در ارتباط با این دو شیوه از ریکاوری اطلاعات ارائه خواهد شد.

نرم افزار حرفه‌ای برای بازیابی اطلاعات هارد سیگیت Expansion Portable

اگر جزو آن گروه از کاربرانی هستید که به هر دلیل امکان مراجعه به مراکز بازیابی اطلاعات را ندارید، تنها گزینه‌ی پیش‌روی شما استفاده از نرم افزارهای موجود در فضای اینترنت است. خوشبختانه با یک جستجوی ساده اینترنتی شما با طیف وسیعی از برنامه‌های ریکاوری رایگان مواجه خواهید شد که امکان ریکاوری اطلاعات هارد را به شما می‌دهند. همانگونه که گفته شد، در غالب موارد، امکان بازیابی همه جانبه‌ی اطلاعات در این روش وجود ندارد و ممکن است اطلاعات بازیابی شده، بسیار محدود و رندوم‌وار باشند.

یکی از نرم افزارهای حرفه‌ای موجود که می‌توان از آن برای بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable استفاده کرد، نرم افزار MiniTool Partition Recovery Free است. این نرم‌افزار به صورت پیشرفته، امکان جستجوی محتوای پارتیشن را به کاربران می‌دهد. در مورد هارد‌دیسک‌های آسیب‌دیده یا فرمت‌شده، برنامه پارتیشن مینی‌تول می‌تواند بسیار مناسب باشد. این نرم‌افزار برخوردار از دو حالت اسکن است. مورد نخست، اسکن سریع است. این حالت در زمان پیوسته بودن پارتیشن‌های ازدست‌رفته/حذف‌شده، مناسب است. اسکن کامل حالت دوم و برای زمانی مناسب است که نیاز به جستجوی کامل کل سکتور در یک محدوده خاص است.

بازیابی اطلاعات هارد سیگیت Expansion Portable با PC3000

یکی از بهترین روش‌های موجود جهت بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Expansion Portable مراجعه به مراکز بازیابی اطلاعات است. در صورت مراجعه به این مراکز، می‌توانید درخواست خود مبنی بر بازیابی اطلاعات با PC3000 مطرح نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که در حال حاضر مراکز معدودی برخوردار از PC3000 هستند. همانگونه که می‌دانید PC3000 قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری است که توانایی بازیابی اطلاعات از انواع هارد دیسک و تعمیر انواع برند و مدل هارد دیسک را دارد.

نرم‌افزار pc3000 توانایی آن را دارد که به قطعات سخت‌افزاری هارد دسترسی پیدا کند و قطعاتی نظیر موتور، هد و سکتورهای هارد را کنترل نماید. از مهمترین ویژگی‌های این دستگاه توانایی ویرایش فایل‌های سیستمی و ماژول‌ها به صورت دستی است. بنابراین پیش از مراجعه به مراکز بازیابی، از شیوه ریکاوری اطلاعات در این مراکز آگاه شوید. مرکز دیتا ریکاوری یکی از مراکز مجهز در حوزه بازیابی اطلاعات است که برخوردار از پیشرفته‌ترین تجهیزات ریکاوری است. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های ریکاوری و بازیابی اطلاعات را به مراجعان ارائه دهند.

مرکز تخصصی دیتا ریکاوری

از دست رفتن اطلاعات ممکن است به دلایل متعددی روی دهد که برخی از آنها عبارتند از: بروز ایرادهای نرم‌افزاری، خراب شدن اطلاعات، حمله‌ رخنه‌گران، حذف اتفاقی اطلاعات، بروز ایراد در هارد دیسک و  قطعی برق. از دست دادن اطلاعات به هر دلیلی که روی دهد عملیات مرتبط با بازیابی آنها نیازمند حضور کارشناسان زبده و تجهیرات آن است. مرکز بازیابی اطلاعات با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین تجهیزات بازیابی اطلاعات و با همکاری زبده‌ترین مهندسان این حوزه ارائه‌دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات است. جهت آشنایی با واحدهای گوناگون بازیابی اطلاعات در این مرکز می‌توانید به سایر صفحات این وبسایت مراجعه نمایید.

Rate this post