اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim

اگر از کاربران هارد هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Slim هستید و در طول روزهای اخیر، به هر دلیل، خواسته یا ناخواسته، اطلاعات ذخیره شده در این هارد را از دست داده‌اید، می‌توانید برای بازیابی اطلاعات هارد خود به مرکز تخصصی دیتا ریکاوری مراجعه نمایید. . مرکز ریکاوری اطلاعات هارد یکی از برترین و مجهزترین شرکت های بازیابی اطلاعات هارد و دیتا ریکاوری Data Recovery در کشور است که توانسته با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات حوزه بازیابی، نیاز بسیاری از کاربران را برآورده ساخته و آنان را از سردرگمی های رایج در زمان فقدان اطلاعات رهایی بخشد.

در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان بازیابی حضور دارند تا اطلاعات از دست رفته هارد شما را با pc3000 بازیابی نمایند. همانگونه که می دانید قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری حال حاضر که مورد استفاده بسیاری از مراکز بازیابی در سطح دنیاست pc3000 است که توانایی بازیابی اکثر اطلاعات از دست رفته را دارد. البته برای بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim روش‌های دیگری جون استفاده از نرم افزارهای بازیابی وجود دارد که این روش به دلایلی که شرح خواهیم داد، چندان توصیه نمی‌شود.

بازیابی-اطلاعات-هارد-اکسترنال-سیگیت-Backup-Plus-Sl

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim با نرم افزارهای بازیابی

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim با نرم افزارهای تخصصی موجود برای این کار، به چند دلیل توصیه می‌شود. دلیل نخست آن است که نرم افزارهای بسیار کمی هستند که در واقعیت توان بازیابی اطلاعات را –چنانکه در توضیحات مربوط به نرم افزارهای بازیابی اطلاعات آمده است- داشته باشند. اکثریت قریب به اتفاق این نرم افزارها، در بازیابی اطلاعات نتیجه‌ی بسیار ضعیفی از خود نشان داده و این کار را به صورت تصادفی انجام می‌دهند. بنابراین در صورتی که روش انتخابی شما برای بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim ، استفاده از نرم افزارهای تخصصی موجود برای این کار است، بهتر است پیش از این کار، تحقیق ویژه‌ای برروی نرم افزار انتخابی‌تان داشته باشید.

دلیل دیگری که دانستن آن ممکن است شما را از بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim با نرم افزار منصرف سازد، رندوم‌وار بودن بازیابی‌ای است که توسط این نرم افزارها انجام می‌شود. بسیاری از این نرم افزارها، موفقیت چندانی در بازیابی اطلاعات نداشته و در ریکاوری اطلاعات بسیار تصادفی عمل می‌کنند. این موضوع به ویژه در ارتباط با اطلاعات مهم و حیاتیِ حذف شده از هارد، می‌تواند بسیار ناراحت کننده و ناخوشایند باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید : معرفی هاردهای اکسترنال ارزان

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim با pc3000

برترین روش موجود برای بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim بازیابی با pc3000 است. همانگونه که پیش از این گفته شد قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری حال حاضر که مورد استفاده بسیاری از مراکز بازیابی در سطح دنیاست pc3000 است. ابزار PC3000 قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری است که توانایی بازیابی اطلاعات از انواع هارد دیسک و تعمیر انواع برند و مدل هارد دیسک را دارد. نرم‌افزار pc3000 توانایی آن را دارد که به قطعات سخت‌افزاری هارد دسترسی پیدا کند و قطعاتی نظیر موتور، هد و سکتورهای هارد را کنترل نماید.

در ارتباط با هزینه بازیابی اطلاعات هارد نیز بد نیست بدانید که این هزینه با توجه به نوع سرویس مورد نیاز و سطح خرابی پیش آمده متفاوت است. برای مثال هزینه بازیابی اطلاعات در هاردهای سوخته و دارای مشکل بدسکتوری بسیار بالاتر از هاردهای سالم است. زیرا ریکاوری اطلاعات هاردهای سوخته و دارای اشکال، زمان، تجهیزات و تخصص بالاتری را می طلبد.

در چه شرایطی بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim ممکن است؟

در بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim، بسته به نوع خرابی و اشکال پیش آمده در هارد، سه حالت قابل تصور خواهد بود. حالت اول این است که هارد شما خراب شده و اطلاعات در دسترس نباشد. در این شرایط اگر خرابی هارد شدید نباشد می توان با استفاده از دستگاههای مخصوص و روش های پیچیده به نحوی اطلاعات را پیدا کرده و آنها را بازیابی کرد. این امکان نیز وجود دارد که هارد به حالت اولیه بازگشته و به اصطلاح تعمیر شود. (این امکان نیز وجود دارد که تنها بازیابی اطلاعات انجام شود).

حالت قابل تصور دیگر آن است که آسیب هارد به حدی باشد که اطلاعات روی سطح هارد حتی با دستگاه هم قابل خواندن نباشد ولی سطح هارد سالم باشد. در این حالت می توان با استفاده از یک هارد مشابه به اصطلاح هارد را جراحی کرد و پس از اینکه اطلاعات قابل خواندن شد هارد را به دستگاه وصل کرد و اطلاعات را بازخوانی کرد و بر روی یک حافظه سالم و مطمئن ذخیره کرد.

درصد موفقیت بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت Backup Plus Slim در این شرایط پس از بررسی هارد و سطح خرابی پیش آمده مشخص می شود. اما در حالت سوم هارد به حدی آسیب دیده است که نه امکان خواندن اطلاعات آن وجود دارد و نه هارد آن سالم است. در این حالت متاسفانه هیچ کاری برای ریکاوری اطلاعات هارد قابل انجام نیست.

مرکز بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات لپ تاپ، موبایل، انواع هارد، تبلت و … از سرویس‌های تخصصی قابل دریافت در مرکز تخصصی دیتا ریکاوری است. کاربران کلیه گجت های امروزی، صرف‌نظر از نوع و مدل دستگاه خویش، می‌توانند جهت بازیابی اطلاعات خود به مرکز تخصصی دیتاریکاوری مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند. شایان ذکر است ارائه این سرویس، به صورت تعمیر در محل، به دلیل زمان‌بر بودن و نیاز به تجهیزات خاص، امکان‌پذیر نیست.

ضمن آنکه امکان گارانتی و ضمانت بازیابی اطلاعات نیز وجود ندارد. چرا که میزان موفقیت بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته تا حد زیادی وابسته به کارهایی است که پس از این اتفاق –یعنی حذف اطلاعات- با دستگاه انجام می‌شود. به طور کلی پس از حذف شدن ناخواسته اطلاعات، بهترین راه خاموش کردن دستگاه و مراجعه به مراکز بازیابی اطلاعات هارد در سریع‌ترین زمان ممکن است. خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات در این مرکز با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه نظیر PC3000 انجام می‌پذیرد.

Rate this post