اشتراک گذاری

نرم افزار Auslogics File Recovery 8.0.24.0

اگر به دنبال یک نرم افزار پیشرفته برای بازیابی اطلاعات از دست رفته خود هستید، نرم افزار Auslogics File Recovery 8.0.24.0 می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. این نرم افزار از جمله برنامه‌هایی است که به نیازهای گوناگون کاربران پاسخ داده و توانسته محبوبیت زیادی در بین برنامه‌های ریکاوری اطلاعات داشته باشد.

این نرم افزار از ویژگی‌هایی مانند بازیابی داده‌ها از انواع مختلف حافظه همچون هارد دیسک‌ها، حافظه فلش، اسمارت‌فون‌ها، کارت‌های حافظه موبایل، کاربری ساده و آسان، ارائه پیش‌نمایش از فایل‌های قابل بازیابی، نصب آسان و دیگر قابلیت‌های کاربردی برخوردار است.

نرم افزار Auslogics File Recovery 8.0.24

معرفی نرم افزار Auslogics File Recovery 8.0.24.0

Auslogics File Recovery  نرم افزاری پیشرفته و سریع درزمینه بازیابی اطلاعات است که به کاربران امکان بازگردانی انواع اطلاعات را با فرمت های مختلف در اختیار آنها قرار می‌دهد. بنابراین اگر اطلاعات شما به صورت تصادفی و یا در اثر ویروس‌های مخرب از بین رفته‌اند، این نرم‌افزار امکانات زیادی را برای بازگردانی آن در اختیارتان قرار می‌دهد. شما ممکن است به فیلم، عکس، سند یا هرچیزی که در دستگاه شما پاک شده است احتیاج داشته باشید. با نرم افزار Auslogics File Recovery 8.0.24.0می توانید اطلاعات خود را بازیابی کنید. نکته مثبت در استفاده از این برنامه این است که قابلیت Deep Scan را نیز برای ریکاوری فایل‌های پاک شده قدیمی دارد.

در فرایند بازیابی اطلاعات پاک شده، نرم افزار ریکاوری، لیستی از تمام اطلاعات قابل بازگشت را برای شما به نمایش خواهد گذاشت و شما می توانید با مشاهده لیست، تمام اطلاعاتی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کرده و فرایند ریکاوری فایل‌ها را آغاز می‌کنید.

ویژگی‌های نرم افزار Auslogics File Recovery 8.0.24.0

 • بهبود در الگوریتم های جستجو و بازگردان اطلاعات
 • قابلیت بیرون کشیدن لیست فایل‌های پاک شده از حافظه مورد نظر
 • قابل اجرا در ویندوزهای Windows 8 & Windows 7, Vista.
 • بازیابی فایل‌های پاک شده از درایورهای حذف شده و یا پارتشین بندی شده
 • مرتب سازی فایل‌ها بر اساس تاریخ ، نام ودیگر مشخصات ثبت شده در دستگاه
 • دارای اسکنر قدرتمند برای اسکن پیشرفته حافظه‌ها و درایورهای مختلف سیستم
 • پشتیبانی از تمامی فرمت‌های درایوها مثل SATA و FAT32 NTFS و…
 • امکان ساخت عکس از دیسک‌ها
 • نمایش دادن بازیابی موفق هر فایل
 • قابلیت جستجوی هوشمند پسوند فایل‌های مورد نظر و امکان تعیین درایو خاص برای اسکن
 • امنیت و حذف فایل‌های محرمانه در سیستم

آیا تمام فایل‌های پاک شده با نرم افزار Auslogics File Recovery 8.0.24.0 بازیابی می‌شود؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت اگرچه نرم افزار Auslogics File Recovery قابلیت زیادی در بازیابی فایل‌های شما دارد و می‌تواند حتی بازیابی عکس، فیلم و اسناد قدیمی را نیز انجام بدهد اما شما زمانی می‌توانید به همه اطلاعاتتان دست یابید که کاملاً به این نرم‌افزار تسلط داشته باشید. توجه داشته باشید که استفاده نا به جا و نادرست از این نرم افزار می‌تواند حافظه دستگاه شما را خراب کند. همچنین در صورت استفاده از سوی شما ممکن است تنها بتوانید فایل‌هایی مانند عکس‌های اخیر را بازیابی کنید و در بازیابی فیلم موفق نشوید.

جالب است بدانید که در صورت اعمال ریکاوری حافظه، برای دفعات بعد نمی‌توان بازیابی موفقی داشت. پس بهتر است جهت بازیابی اطلاعات دستگاه با استفاده از نرم افزار Auslogics File Recovery 8.0.24.0 شیوه کار با آن را از متخصصان بازیابی اطلاعات فرا گرفت. اگرچه توصیه اکید ما این است که دستگاه خود را برای بازیابی اطلاعات نزد کارشنان حرفه‌ای ببرید تا با شیوه‌های صحیح تمام فایل‌های شما را ریکاوری کنند.

مرکز بازیابی اطلاعات

اطلاعاتی در هارد دیسک، هارد اکسترنال، فلش مموری، رم، حافظه گوشی و یا هر دستگاه دیگر داشتید و بر اثر اقداماتی حذف شده‌اند؟ این اطلاعات آنقدر برای شما اهمیت دارد که ممکن است به مشکل بخورید؟ خب چاره کار بسیار ساده است. راه اندازی مرکز بازیابی اطلاعات خدمتی از شرکت سخت افزار ایران است تا در آن کاربران بتوانند تمام اطلاعات از دست رفته خود را ریکاوری کنند. توجه کنید که بازیابی اطلاعات با استفاده از برنامه‌هایی همچون نرم افزار Auslogics File Recovery 8.0.24.0 ممکن است تنها بخش کوچکی از اطلاعات شما را ریکاوری کند. همچنین اگر در استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات حرفه‌ای نیستید، بهتر است هیچگونه اقدامی روی حافظه مورد نظر انجام ندهید. این امر سبب می‌شود متخصصان مرکز بازیابی اطلاعات، تمام فایل‌های شما را به شیوه‌های به روز ریکاوری کنند.

شما می‌توانید با حضور در این مرکز و سپردن حافظه پاک شده دستگاه خود، تمام فایل‌هایی را که از دست دادید دوباره ریکاوری کرده و از آنها استفاده کنید. امانت داری اصول کار ما است. پس به هیچ وجه نگران این موضوع نباشید که فایل‌های شما در اختیار دیگران قرار می‌گیرند. تیم بازیابی اطلاعات افرادی مؤمن، امانت‌دار، صادق و با وجدان کاری هستند که تنها هدف آنها جلب رضایت مشتریان می‌باشد.

Rate this post