اشتراک گذاری

نرم افزار On Track Easy Recovery

نرم افزار On Track Easy Recovery  یکی از برنامه های مناسب جهت بازیابی فایل های حذف شده است. این نرم افزار به ویژه در ریکاوری اطلاعات هارد فرمت شده توانایی زیادی دارد. نکته مهم درخصوص استفاده از نرم افزار این است که اگر قصد ریکاوری حافظه پاک شده دستگاه را دارید و در این کار تبحر لازم را ندارید، بهتر است برای دسترسی به تمام اطلاعات حذف شده خود، آن را به متخصصان این کار بسپارید. تکنسین های مرکز بازیابی اطلاعات، قادرند تمامی اطلاعات حذف شده از انواع حافظه را بازیابی کنند. برای این منظور می توانید به مرکز ریکاوری اطلاعات مراجعه نمایید.

 نرم افزار On Track Easy Recovery می تواند سیستم را به طور کامل اسکن کرده و فایل های آسیب دیده را ریکاوری کند. ویژگی قابل توجه این نرم افزار پشتیبانی از فرمت های HFS ،HFS+ ،FAT ،NTFS و ExFAT می باشد. نرم افزار ایزی ریکاوری امکان انجام Disk diagnostics و email repair را برای شما فراهم می کند. در ادامه مطلب برخی دیگر از ویژگی های نرم افزار بازیابی اطلاعات را بررسی می کنیم.

نرم افزار On Track Easy Recovery

ویژگی های نرم افزار On Track Easy Recovery

  • بازیابی اطلاعات و فایل های از دست رفته هارد، کارت SD، فلش، حافظه گوشی و دیگر حافظه های جانبی
  • تعمیر فایل های آسیب دیده بر روی هارد
  • نمایش اطلاعات هارد دیسک و نشان دادن مشکلات و ایرادات دیسک
  • داشتن قابلیت های  File Repairو Email Repair
  • برخورداری از  On track Data Advisor
  • امکان توقف موقت فرآیند بازیابی و ادامه در زمانی دیگر
  • بازیابی فایل های رایج مانند عکس، فیلم، فایل صوتی و اسناد مختلف
  • بازیابی فایل ها بر اساس پسوند آن

آیا تمامی اطلاعات توسط نرم افزار On Track Easy Recovery ریکاوری می شود؟

اگر قصد بازیابی عکس، ریکاوری فیلم، آهنگ یا هر سندی را دارید و می خواهید با استفاده از این نرم افزار آن را انجام دهید باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید. اول اینکه برای بازیابی حافظه باید از تخصص و تجربه لازم در این زمینه برخوردار باشید. درصورتی که شیوه کار با نرم افزار را بلد نباشید ممکن است نه تنها نتوانید فایل های مورد نظر را بازیابی کنید بلکه امکان بازیابی آنها را برای همیشه از بین می برید.

دوم این که ممکن است بخواهید جهت بازیابی هارد یا مموری کارت از نرم افزار On Track Easy Recovery استفاده کنید اما پس از پایان کار، تنها تعدادی از فایل ها ریکاوری شوند. این امر به دلیل این است که نرم افزار به تنهایی نمی تواند همه فایل ها را ریکاوری کند و در شناسایی آنها به مشکل بر می خورد. بهترین راه برای بازیابی تمامی اطلاعات، سپردن این کار به دست یک متخصص ریکاوری اطلاعات است. بهتر است از همان ابتدا وقت خود را بیهوده هدر نداده و از کارشناس خبره در این زمینه یاری بگیرد.

مرکز بازیابی اطلاعات؛ مطمئن‌ترین مرکز ریکاوری

چنانچه ناخواسته فایل‌های خود را حذف کرده‌اید و یا اینکه مموری شما ویروسی شده و ناچار به فرمت آن شدید، نگران بازیابی فایل هایتان نباشید. در مرکز بازیابی اطلاعات تمامی فایل‌های حذف شده مموری شما با استفاده از نرم افزارهای به روز و ابزار ویژه ریکاوری  از جمله دستگاه pc3000 ریکاوری شده و در اختیار شما قرار می گیرند. تکنسین های فنی این مجموعه از سال ها تجربه مفید در زمینه بازیابی انواع هارد، فلش مموری، حافظه گوشی، حافظه دوربین، کارت SD و دیگر حافظه های جانبی برخوردار هستند.

در این مرکز در چارچوب مسیری مشخص و انجام چندین مرحله متفاوت، فایل‌های حذف شده به صورت کامل بازیابی می شوند. جهت استفاده از خدمات مرکز بازیابی اطلاعات، به نزدیک ترین شعبه آن به محل سکونت خود مراجعه کنید و یا با شماره تلفن مندرج در صفحه ی ، تماس با مرکز بازیابی اطلاعات ، تماس بگیرید.

Rate this post