اشتراک گذاری

نرم افزار بازیابی اطلاعات MiniTool Power

اگر از کاربران سیستم عامل ویندوز هستید و به دلیل از دست رفتن اطلاعات در پی نرم افزاری برای بازیابی اطلاعات حذف شده هستید نرم افزار MiniTool Power می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. نرم افزار بازیابی اطلاعات MiniTool Power یکی از قدرتمندترین برنامه‌های طراحی شده جهت ریکاوری اطلاعات سیستم عامل ویندوز است که عرضه نخستین آن در سال 2003 انجام گرفته است.

نرم افزارMiniTool Power Data Recovery 8.5 Windows  ساخت شرکت MT Solution Ltd است و چنانکه شرکت سازنده آن مدعی شده است توان بالایی در بازیابی اطلاعات پاک شده از هارد دیسک، بازیابی اطلاعات حذف شده از سطل بازیافت ویندوز، بازیابی عکس های پاک شده، بازگردانی پارتیشن های پاک شده، و بازیابی اطلاعات حذف شده از فلش مموری و انواع کارت های حافظه دارد. اگر چه این نرم افزار توان بازیابی همه جانبه و صددرصدی اطلاعات از دست رفته را ندارد اما توانسته رضایت کاربران خود را تا حد زیادی به دست آورد. در بخش‌های آتی اطلاعات بیشتری در ارتباط با این نرم افزار و کلیت فرآیند بازیابی اطلاعات ارائه خواهد شد.

نرم افزار بازیابی اطلاعات MiniTool Power

ویژگی‌های نرم افزار بازیابی اطلاعات MiniTool Power را بشناسید

مهم‌ترین نکته‌ی شایان ذکر در ارتباط با نرم افزار بازیابی اطلاعات MiniTool Power آن است که این نرم افزار تنها برای دستگاه‌هایی با سیستم عامل ویندوز قابل استفاده است. از دیگر ویژگی‌های نرم افزار بازیابی اطلاعات MiniTool Power می‌توان به توانایی بازیابی پارتیشن های ناپدید شده، بازگرداندن اطلاعات در صورت فرمت شدن درایو، بازگرداندن اطلاعات از درایو هایی که فرمت شده اند، بازیابی فایل هایی که از سطل آشغال ویندوز پاک شده اند، بازیابی اطلاعاتی که به وسیله Shift + Delete پاک شده اند، قابلیت بازیابی از فلش مموری، کارت حافظه، و دوربین دیجیتال، بازیابی فایل های اجرایی، فایل های موسیقی، فیلم، سندهای متنی و … اشاره کرد.

شایان ذکر است نسخه‌های جدید عرضه شده از نرم افزار بازیابی اطلاعات MiniTool Power بروزرسانی‌های را تجربه کرده‌اند که بهبود عملکرد این نرم افزار و رفع برخی از اشکالات نسخه قبلی آن را موجب شده‌اند.

بهترین روش برای بازیابی اطلاعات از دست رفته چیست؟

اگر چه روش‌های متعددی ممکن است از سوی کاربران، دوستان و تعمیرکاران برای بازیابی اطلاعات به شما پیشنهاد شود، اما بد نیست بدانید که بازیابی اطلاعات با pc3000 در حال حاضر برترین روش موجود جهت بازیابی اطلاعات است. ابزار PC3000 قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری حال حاضر است که توانایی بازیابی اطلاعات از انواع حافظه‌های موجود را دارد. از مهمترین ویژگی‌های این دستگاه توانایی ویرایش فایل‌های سیستمی و ماژول‌ها به صورت دستی است.

تکنولوژی PC3000 توسط مهندسان زبده کمپانی ACE Laboratory و با مهارت خارق‌العاده‌ی اساتید این کمپانی در مؤسسه تحقیقات صنایع الکترونیک USSR (اتحادیه جماهیر شوروی) ساخته شده است. مرکز تخصصی دیتا ریکاوری یکی از معدود مراکز برخوردار از pc3000 است که در صورت درخواست شما کار ریکاوری اطلاعات را با این ابزار برای شما انجام خواهد داد. (برای اطلاع از هزینه بازیابی اطلاعات با pc3000 می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تخصصی ریکاوری اطلاعات تماس بگیرید).

ما در مرکز ریکاوری اطلاعات بهترین‌ها را در اختیار داریم

مرکز بازیابی اطلاعات با تهیۀ پیشرفته ترین امکانات بازیابی اطلاعات، ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مدار، خود را ملزم به ارائه‌ی بالاترین سطحی کیفی خدمات می داند. مدیریت این مرکز با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله دستگاه pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید.

برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی ریکاوری اطلاعات عبارت است از تعمیر مشکل عدم شناسایی هارد دیسک، تعمیر هارد ضربه خورده و آسیب‌دیده، تعمیر هارد با خرابی Read از جمله رید، تعمیر هارد دیسک با وجود بدسکتور، تعمیر هارد با پیغام فرمت دیسک، ریکاوری اطلاعات پاک شده انواع هارد، تعمیر هارد با برد سوخته، تعمیرات هارد با مشکل کند بودن عملکرد، تعمیرات هارد با مشکل فرم ویر بر اثر دستکاری و مواردی از این دست را شامل می‌گردد. بعلاوه خدمات مرتبط با ریکاوری اطلاعات سایر ابزارها و گجت‌های پرکاربرد نظیر موبایل، فلش، لپ تاپ و … نیز با حضور در این مرکز قابل دریافت است.

Rate this post