اشتراک گذاری

نرم افزار PhoneRescue for Android

یکی از نرم افزارهای قابل توجه در زمینه ریکاوری اطلاعات از دست رفته گوشی های اندروید، نرم افزار PhoneRescue for Android می باشد. این نرم افزار مختص گوشی های اندرویدی بوده و برای ریکاوری اطلاعات آیفون باید از نرم افزارهای دیگری استفاده کرد. اگر از کاربران گوشی های آیفون هستید پیشنهاد می کنیم مقاله بازیابی اطلاعات موبایل را مطالعه کنید. اما امروز در این مطلب قصد داریم یکی از نرم افزارهای کاربردی بازیابی اطلاعات گوشی های اندورید را با هم بررسی کنیم. پس اگر گوشی شما از گوشی های اندوریدی است تا آخر مطلب همراه ما باشید.

PhoneRescue می تواند از انواع گوشی های اندروید Google, Sony, Samsung, HTC, Huawei و غیر پشتیبانی کند. این نرم افزار یک برنامه هوشمند بوده و نسبت به سایر نرم افزارها می تواند شمار زیادی از اطلاعات شما را بازیابی نماید. نرم افزار فوق امکان حذف هر گونه رمز، اثر انگشت و یا الگوی امنیتی را به کاربر می دهد. PhoneRescue تنها نرم افزار موجود در زمینه ریکاوری و بازیابی اطلاعات است که از 31 نوع فایل و فرمت مختلف، شامل عکس، پیام ها و تمام ملزومات غیر قابل تعویض گوشی پشتیبانی می کند.

نرم افزار PhoneRescue for Android

ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار PhoneRescue for Android

ویژگی های نرم فزار PhoneRescue به قابلیت های این برنامه بر می گردد. زمانی که شما این برنامه را نصب و اجرا کنید با توجه به نیاز و نوع فایل های از دست رفته خود می توانید از ویژگی ها و قابلیت های آن استفاده کنید. کار کردن با نرم افزار PhoneRescue for Android چندان دشوار نیست و می توانید به آسانی با این برنامه کار کنید. اما مهمترین ویژگی های آن عبارتند از:

  • بالاترین میزان موفقیت در بازیابی اطلاعات گوشی های اندروید
  • بازیابی تمامی اطلاعات مرتبط با پیامک ها، عکس ها، فیلم ها، تماس ها
  • بازیابی اطلاعات مخاطبین و دفترچه تلفن
  • قابلیت ذخیره مجدد اطلاعات به صورت مستقیم بر روی گوشی
  • بازیابی اطلاعات از دست رفته در اثر آپدیت کردن گوشی
  • قابلیت حذف پسورد گوشی با امنیت بالا و بدون اینکه اطلاعات و فایل ها پاک شوند
  • کاربری ساده و استفاده آسان

استفاده از نرم افزار PhoneRescue for Android

برای استفاده از این نرم افزار کافی است آن را نصب کرده و اجرا کنید. با وارد شدن به برنامه می توانید نوع فرمت مورد نظر را در درایو مربوطه انتخاب کنید. با انجام عمل اسکن، عملیات شروع شده و فایل های مورد نظر خود را بازیابی خواهید کرد. البته نکته مهم در رابطه با استفاده از نرم افزار ریکاوری اطلاعات گوشی این است که ریکاوری موفقیت آمیز مستلزم برخورداری از دانش و تخصص لازم می باشد.

در بسیاری از مواقع کاربران با وجود استفاده از نرم افزارهای پیشرفته نمی توانند اطلاعات را ریکاوری کنند. این امر نشأت گرفته از عدم تخصص و مهارت کاربر می باشد. درصورتیکه نمی توانید به طور مناسبی از نرم افزار PhoneRescue for Android استفاده کنید بهتر است ریکاوری اطلاعات را به متخصصان بازیابی اطلاعات گوشی بسپارید.

نمایندگی ریکاوری اطلاعات

نمایندگی ریکاوری اطلاعات، یکی از مراکز معتبر و تخصصی بازیابی اطلاعات است که شما می توانید برای ریکاوری فایل های از دست رفته گوشی، هارد، دوربین، مموری کارت، فلش و دیگر انواع حافظه به آن مراجعه کنید. تکنسین های مستقر در این مرکز چندین سال تجربه بازیابی اطلاعات انواع حافظه را در کارنامه خود دارند و با انواع روش ها و متدهای ریکاوری اطلاعات آشنایی دارند.

از این نظر چنانچه اطلاعات خود را از روی کامپیوتر، لپ تاپ یا هر وسیله دیگری از دست داده اید نگران نباشید و آن را به متخصصان توانمند و زبده این مرکز بسپارید. آنان با رعایت کامل اصول امانتداری، اطلاعات و فایل های شما را بازیابی خواهند کرد.

5/5 (1 امتیاز)