اشتراک گذاری

نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard

یکی از نرم افزارهایی که به کمک آن می توانید اطلاعات و فایل های خود را ریکاوری کنید، نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard است. این نرم افزار از جمله برنامه های ارائه شده در فروشگاه های آنلاین اپلیکیشن های کامپیوتری است که می توانید به صورت رایگان آن را دانلود کنید. این نرم افزار قابلیت بازیابی پارتیشن های پاک شده از سیستم را دارد. فلش مموری، بازیابی اطلاعات هارد دیسک، حافظه گوشی، حافظه دوربین و برخی دیگر از حافظه ها، توسط این نرم افزار پشتیبانی می شوند.

استفاده از این نرم افزار مستلزم دانش و مهارت کافی در ریکاوری اطلاعات می باشد. با این حال، این نرم افزار نیز ممکن است قادر به بازیابی برخی از اطلاعات شما نباشد. به طور کلی، نه تنها این نرم افزار بلکه بسیاری از نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات قادر به بازیابی تمامی فایل های از دست رفته نیستند. از این نظر اگر قصد بازیابی موفقیت آمیز اطلاعات را دارید، بهتر است این کار را به متخصصان ریکاوری اطلاعات بسپارید. آنها علاوه بر تخصص، از دستگاه های پیشرفته نظیر PC3000 نیز در روند بازیابی اطلاعات استفاده می کنند.

نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard

ویژگی های نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard

  • دسترسی سریع نرم افزار با Right Click
  • بازگردانی عکس ها و فیم های پاک شده
  • بازیابی فایل های پاک شده به وسیله ویروس ها
  • بازیابی اطلاعاتی هارد دیسک فرمت شده
  • بازیابی اطلاعات از روی موبایل و دوربین های دیجیتال
  • سازگاری با فرمت سیستم FAT12, FAT16, FAT32, NTFS/NTFS5, EXT2/EXT3
  • پشتیبانی از Hard Disk, external ZIP/USB drive, removable SmartMedia, MemoryStick, SD cards برای بازیابی اطلاعات

استفاده از نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard

همانطور که گفتیم شما می توانید این نرم افزار را نصب و از آن استفاده کنید. اما باید توجه داشته باشید که کار کردن با نرم افزارهای بازیابی اطلاعات، نیاز به تخصص و آشنایی با این نرم افزارها دارد. در صورتی که در این زمینه آشنایی لازم را با نرم افزار نداشته باشید نه تنها در ریکاوری اطلاعات شکست خواهید خورد بلکه ممکن است امکان ریکاوری آنها را برای همیشه از بین ببرید.

نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard جهت بازیابی حافظه های مشخصی طراحی شده است و شما باید در این زمینه که از این نرم افزار برای ریکاوری چه نوع حافظه ای می خواهید استفاده کنید، اطلاعات لازم را داشته باشید. برای مثال جهت ریکاوری موبایل باید از نرم افزار به خصوصی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از صفحه بازیابی اطلاعات موبایل دیدن کنید.

مرکز بازیابی اطلاعات

کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات، با بهره گیری از دانش روز و در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و نرم افزارهای حرفه ای، قادرند تمامی اطلاعات از دست رفته دستگاه شما را ریکاوری کنند. چنانچه قصد بازیابی فایل های از دست رفته گوشی، هارد دیسک، مموری کارت، فلش مموری، حافظه دوربین و دیگر دستگاه ها را دارید، کافی است به یکی از شعب مرکز بازیابی اطلاعات مراجعه کنید. شایان ذکر است که، این مرکز از معتبرترین مراکز بازیابی اطلاعات در کشور بوده که با رعایت تمامی اصول مشتری مداری و امانت داری، خدمات مورد نیاز را در کمترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه می کند.

5/5 (1 امتیاز)