اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات با نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32

از دست رفتن اطلاعات مشکل رایجی می باشد که ممکن است برای هر نوع هاردی رخ دهد. برای جلوگیری از نابودی کامل اطلاعات و دیتاهای متفاوت بهترین راهکار تهیه ی بک آپ می باشد. بهتر است به صورت دوره ای هر چند وقت یک بار بک آپی تهیه کنید تا بتوانید به راحتی مشکلات و دردسرهای احتمالی نابودی اطلاعات را پشت سر بگذارید. اما اگر بک آپی در کار نیست، بازیابی اطلاعات تنها راه حل پیش روی شماست. برای این منظور نرم افزارهای مختلفی همه ساله وارد بازار می شود. یکی از برترین ابزارآلات ریکاوری، نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32 است.

نرم افزار Blade راه حلی برای بازیابی حرفه ای اطلاعات در فضای ویندوز است. این نرم افزار توسط گروه Detective Digital طراحی شده و نقدهای بسیاری مثبتی از سوی کارشناسان و منتقدین دنیای IT به دست آورده است. جهت آشنایی با قابلیت های نرم افزار ریکاوری اطلاعات Blade Professional v1.15.18030.32 این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32

کاربری آسان نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32

نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32 یک ابزار قدرتمند و در عین حال ساده برای بازگشت اطلاعات داخل ویندوز است. انعطاف پذیری بالای این اپلیکیشن باعث رضایت کاربران می شود. عملیات ریکاوری در Blade توسط منوی ساده ای آغاز شده و تا بازیابی کامل دیتاهای مورد نظر کاربر پیش می رود. منوی اصلی Blade فرمت های متفاوت و پسوند فایل های حذف شده را دریافت کرده و پس از شناسایی محل جستجو که شامل دیسک و یا حافظه های خارجی می شود؛ به اسکن مسیر مورد نظر کاربر می پردازد. این جستجو و ریکاوری در مدت زمان بسیار مناسبی شکل می گیرد.

خصوصیات اصلی نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32

  • قدرت بازیابی انواع فرمت های مختلف
  • تشخیص صحیح فرمت های برگزیده شده از سوی کاربر جهت بازیابی اطلاعات
  • بازیابی آسان و سریع انواع فایل های فشرده و زیپ

نکاتی برای نصب و راه اندازی نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32

پوشه ی مرتبط با محل نصب نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32 عموما در داخل درایور ویندوز و بخش Program Files قرار دارد. برای اجرای این اپ در نسخه های مختلف ویندوز طبق دستورات زیر عمل کنید. جهت کسب راهنمایی های بیشتر همواره می توانید با واحد پشتیبانی نمایندگی بازیابی اطلاعات نیز تماس حاصل فرمایید:

راه اندازی نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32 در ویندوز 7

جهت اجرای Blade پس از دانلود و نصب آن در ویندوز 7، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location  ضربه بزنید تا کارایی این اپ ریکاوری آغاز شود.

راه اندازی نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32 در ویندوز 8

پس از نصب، بر روی عبارت Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید. در این مرحله صفحه ای باز خواهد شد که لازم است در آن باری دیگر بر روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و گزینه Open file location انتخاب نمایید.

راه اندازی نرم افزار Blade Professional v1.15.18030.32 در ویندوز 10

برای راه اندازی Blade ، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و سپس بر روی گزینه Open file location کلیک کرده و در پنجره ی باز شده باری دیگر بر Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید. به عنوان مرحله ی آخر گزینه ی Open file location را انتخاب کنید تا نرم افزار شروع به فعالیت کند.

بازیابی اطلاعات از دست رفته

بازیابی اطلاعات از دست رفته ادعایی برای همه گیر شدن استفاده از اپلیکیشن های شرکت های مختلف است. اما هیچ اپلیکیشنی نمی تواند به صورت همه جانبه تک تک اطلاعات نابود شده را در انواع فرمت های مختلف بازیابی کند. در این راستا اگر دیتای مهمی را از دست داده اید، بهتر است بدون فوت وقت و استفاده ی دوباره از هارد به مراکز تعمیراتی معتبر مراجعه کنید. مرکز بازیابی اطلاعات مناسب ترین گزینه ی انتخابی در این زمینه است. کارشناسان این مجموعه با به کارگیری آخرین فناوری های روز دنیا بالاترین حجم ممکن از اطلاعات حذف شده را در مدت کوتاهی بازیابی می نمایند.

Rate this post