اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات موبایل

بازیابی اطلاعات موبایل ، از دیگر خدمات ارائه شده در مرکز بازیابی اطلاعات است ، بازیابی اطلاعات در این مرکز با استفاده از تجهیزات پیشرفته نظیر pc3000 و توسط بهترین تکنسین های ریکاوری اطلاعات انجام می گیرد . تیم بازیابی اطلاعات موبایل مرکز بازیابی اطلاعات پس از بررسی های دقیق از لحاظ فنی و نظری در این مجموعه اسخدام شده اند . آنالیز همکاران در بخش بازیابی سبب گشته تا مراجعان با اطمینان خاطر به این مرکز مراجعه کرده و از بازیابی صد در صدی اطلاعات دستگاه هایشان آسوده خاطر باشند.

در حال حاضر امکان ارائه بازیابی اطلاعات در ارتباط با بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی نظیر دوربین‌های مدار بسته و گجت های رایج نظیر تبلت، گوشی تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر و … وجود دارد. متخصصان ریکاوری داده، برای هریک از دستگاه‌های مذکور، ابزارهایی را طراحی کرده‌ و در اختیار کاربران قرار داده‌اند تا به واسطه‌ی آنها امکان ریکاوری و بازیابی داده‌ها را داشته باشند. در این میان ابزارهای فوق‌تخصصی نظیر pc3000 نیز وجود دارد که امکان استفاده از آن برای بازیابی اطلاعات اکثریت قریب به اتفاق دستگاه‌ها، نظیر تبلت، موبایل، لپ تاپ و … وجود دارد.

متأسفانه به دلیل بالا بودن هزینه این دستگاه، مراکز اندکی در داخل کشور، خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات را از طریق این دستگاه ارائه می‌دهند. بنابراین در صورت مراجعه به مراکز بازیابی بهتر است اطلاعات لازم در خصوص ابزار مورد استفاده آنها کسب نمایید. در بخش‌های آتی اطلاعات بیشتری در ارتباط با ریکاوری داده‌ دستگاه‌هایی نظیر تبلت، موبایل و … ارائه خواهد شد.

بازیابی اطلاعات موبایل

بازیابی اطلاعات موبایل آیفون

اگر از کاربران آیفون باشید حتما می‌دانید که کمپانی سازنده این گوشی‌ها، یعنی اپل، برای ذخیره‌سازی اطلاعات کاربران خود فضایی را درنظر گرفته است. همین موضوع سبب گشته تا بازیابی اطلاعات موبایل آیفون علاوه بر استفاده از ابزارهای تخصصی این کار به شیوه‌ای دیگر، یعنی با استفاده از آی‌کلود نیز ممکن گردد. آی کلود، همانگونه که می‌دانید نرم افزاری تخصصی است که موسیقی، عکس ها، نرم افزارها، مدارک، تقویم و مواردی از این دست را با استفاده از سرویس ابری شرکت اپل ذخیره می کند.

کاربران موبایل های اپل که اطلاعات خود را از دست داده‌اند می‌توانند برای ریکاوری اطلاعات از طریق آی‌کلود اقدام نمایند. در این روش تنها فایل‌هایی قابل بازیابی‌اند که 30 روز بیشتر از حذف آن‌ها نگذشته باشد. روش دیگر موجود جهت بازیابی اطلاعات آیفون، استفاده از نرم افزارهای تخصصی بازیابی است. خوشبختانه برای این کار نرم افزارهای تخصصی متعددی در فضای اینترنت وجود دارد که به صوت رایگان می‌توان آنها را دانلود کرده و پس از نصب مورد استفاده قرار داد. در صورت نیاز به اطلاعات و راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات تماس بگیرید.

بازیابی اطلاعات موبایل اندروید

روشی که در مرکز بازیابی اطلاعات جهت ریکاوری اطلاعات تلفن همراه استفاده خواهد شد، بسته به پارامترهای متعددی است. از میان این پارامترها می‌توان به نوع حذف اطلاعات، میزان اهمیت اطلاعات حذف شده و در نهایت درخواست کاربر اشاره کرد. در صورتی که اطلاعات از دست رفته اهمیت بالایی دارند، گزینه بازیابی با نرم افزارها کنار گذاشته شده و جهت بازیابی اطلاعات موبایل اندورید از طریق پی سی 3000 اقدام خواهد شد.

درصد موفقیت بازیابی اطلاعات موبایل اندروید با استفاده از این ابزار، در بالاترین حالت ممکن قرار دارد. اما در شرایطی که اطلاعات حذف شده اهمیت چندانی نداشته باشند، پس از ارائه مشاوره به صاحب دستگاه و ارائه اطلاعات به وی، گزینه بازیابی اطلاعات موبایل با نرم افزارهای تخصصی در دستور کار قرار می‌گیرد. انتخاب هریک از این روش‌ها بسته به نظر صاحب دستگاه و درخواست وی است.

بازیابی اطلاعات موبایل اندروید

بازیابی اطلاعات موبایل در مرکز بازیابی اطلاعات

این مژده را به کاربران گرامی می دهیم که با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران و حضور در مرکز بازیابی اطلاعات، اطلاعات از دست رفته موبایل ، لپ تاپ ، تبلت و کامپیوتر را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه نظیر pc3000 دریافت خواهند نمود.pc3000 دستگاهی پیشرفته جهت بازیابی اطلاعات است که توانایی ریکاوری اطلاعات انواع هارد دیسک و بازیابی اطلاعات موبایل را دارد.

به کمک این دستگاه از بازگشت اطلاعات به دستگاه خود اطمینان خواهید داشت. در کنار دستگاه های بازیابی اطلاعات ، نرم افزار هایی نیز معرفی شده اند. این نرم افزارها جهت ریکاوری و بازیابی اطلاعات از دست رفتۀ دستگاه ها با عنوان نرم افزارهای بازیابی در بازار و یا در فضای اینترنت وجود دارند.

طبق نظر کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات ، این دستگاه ها صرفا بخشی از اطلاعات شما را بازیابی خواهند نمود. متاسفانه بخش عمدۀ اطلاعات با استفاده از این نرم‌افزارها بازیابی نمی‌گردد. به باور برخی از کارشناسان ممکن است صدماتی نیز به سیستم کاربر  وارد سازند.

خدمات واحد بازیابی اطلاعات موبایل

مرکز بازیابی اطلاعات موبایل یکی از برترین و مجهزترین مجموعه های ریکاوری اطلاعات در کشور است . این مرکز با ارئه بهترین خدمات از لحاظ کمی و کیفی توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند . در این قسمت به برخی از خدمات واحد بازیابی اطلاعات موبایل در مرکز بازیابی اطلاعات را معرفی میکنیم.

 • بازیابی عکس‌ها
 • بازیابی ویدئوها
 • بازیابی موزیک
 • بازیابی اسناد کاربر
 • امکان بازیابی عکس و فیلم های گرفته شده با موبایل
 • امکان بازیابی فایل هایی که از کامپیوتر به موبایل منتقل شده است (آهنگ، متن، و …)
 • امکان بازیابی اطلاعات از حافظه SD داخل موبایل در مرکز بازیابی اطلاعات موبایل
 • امکان اسکن و انتخاب فایل های مورد نظر برای بازیابی
 • پشتیبانی از تمام موبایل های اندرویدی
 • ریکاوری حافظه داخلی موبایل
 • ریکاوری و بازیابی اطلاعات رم موبایل
 • ریکاوری عکس های پاک شده موبایل
 • بازیابی اطلاعات گوشی های اندرویدی
 • بازگردانی انواع فایل های حذف شده، آسیب دیده و از دست رفته
 • بازیابی اطلاعات موبایل و تبلت های اندرویدی
 • بازیابی فایل‌ها و اطلاعات حذف شده‌ موبایل
 • بازیابی فایل‌ها پیامک‌های متنی
 • بازیابی لیست مخاطبین

بازیابی اطلاعات موبایل با استفاده از برنامه EaseUS MobiSaver

Hetman Uneraser نرم افزاری کاربردی است که به شما برای بازیابی اطلاعات کمک شایانی خواهد کرد. بنا بر ادعای شرکت سازنده این نرم افزار بازیابی فایل ها و اطلاعاتی را که به اشتباه از سیستم خود حذف کرده اید را برای شما فراهم می سازد. برخی از ویژگی های این نرم افزار بازیابی اطلاعات موبایل عبارت است از:

 • سازگاری با انواع USB درایوها
 • سازگاری با انواع حافظه های جانبی
 • برخورداری از سرعت بسیار بالا
 • سازگاری با انواع هارددیسک ها ( داخلی و خارجی)
 • حجم کم نرم افزار از ویژگی های این نرم افزار است.
 • توانایی بازیابی تصاویر حذف شده از دوبین های دیجیتالی
بازیابی اطلاعات موبایل با استفاده از برنامه EaseUS

اگرچه نرم افزار EaseUS MobiSaver for Android به طور رایگان در اختیار کاربران قرار نگرفته است اما می توان با مراجعه به سایت ease us از نسخه آزمایشی آن استفاده کرد:

روش استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات موبایل :

 • برنامه EaseUS MobiSaver for Android را پس از دانلود، بر روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود نصب و اجرا کنید.
 • دستگاه اندروید خود را با استفاده از یک کابل USB به کامپیوتر یا لپ‌تاپ متصل نمایید و گزینه Start را انتخاب کنید.
 • در این مرحله می بایست گوشی توسط برنامه EaseUS MobiSaver for Android شناسایی شود. (پیش از شروع عملیات حتماً گزینه USB Debugging را فعال نمایید). همچنین برای بازیابی اطلاعات، گوشی اندوریدی شما حتما باید امکان دسترسی به روت را داشته باشد.
 • با شناسایی دستگاه اندروید، برنامه EaseUS MobiSaver for Android به طور اتوماتیک شروع به جستجوی محتوای دستگاه می‌کند. ( این کار احتمالاً زمان‌بر خواهد بود). برنامه EaseUS MobiSaver for Android در حین انجام مراحل بازیابی اطلاعات موبایل فایل ها و اطلاعات بازیابی شده را در قالب لیستی مشابه با تصویر زیر نمایش می‌دهد.
 • با کامل شدن اسکن دستگاه و آنالیز همه جانبه حافظه، لیست فایل ها و اطلاعات محذوفی که امکان بازیابی آنها وجود دارد نمایش داده می‌شوند.
 • در این مرحله می توانید با بررسی لیست ارائه شده، مواردی را برای بازیابی اطلاعات موبایل انتخاب نمایید. در این برنامه انواع فایل‌های قابل بازیابی در طبقه‌بندی‌های مختلفی، در منوی سمت چپ برنامه EaseUS MobiSaver for Android نمایش داده می شوند.
 • فایل های مورد نظر را انتخاب نمایید و بر روی گزنیه آبی رنگ ریکاور «Recover» کلیک نمایید.
 • در این مرحله آدرس مدنظر جهت ذخیره فایل ها را مشخص نمایید. (توجه داشته باشید فایل‌های بازیابی شده موبایل را را ابتدا در کامپیوتر ذخیره کنید و سپس آن‌ها را به دستگاه منتقل نمایید.) در صورتی که حافظه داخلی گوشی خود را به عنوان محل ذخیره کردن اطلاعات و فایل‌های بازیافتی انتخاب کنید ممکن است در فرآیند بازیابی اطلاعات پاک شده دستگاه اختلال ایجاد شود.
استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات موبایل

مرکز بازیابی اطلاعات

کارشناسان بازیابی اطلاعات موبایل با استفاده از بروز ترین شیوه های ریکاوری اقدام به بازیابی اطلاعات موجود بر روی گوش های تلفن همراه میکنند . توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تلاش‌های بی‌نتیجه جهت بازیابی با نرم‌افزارهایِ گوناگون، به مرکز سخت‌افزار ایران مراجعه نموده و تمامی اطلاعات دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات از جمله pc3000 در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بازیابی نمایید.

مرکز بازیابی اطلاعات

موارد بازیابی اطلاعات

 بایوس هارد / بازیابی اطلاعات هارد اسکازی / بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال / نرم افزار بازیابی اطلاعات ایفون/ بازیابی اطلاعات هارد دیسک / بازیابی اطلاعات هارد Micro Sata / بازیابی اطلاعات هارد ساتا /  نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید FonePaw Android Data Recovery/بازیابی اطلاعات هارد Sata / بازیابی اطلاعات هارد SSD / ریکاوری اطلاعات هارد اسکازی / ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال / ریکاوری اطلاعات هارد IDE / ریکاوری اطلاعات هارد Micro Sata /

ریکاوری اطلاعات هارد ساتا / ریکاوری اطلاعات هارد Sata / ریکاوری اطلاعات هارد SSD / بازیابی اطلاعات هارد اچ پی / ریکاوری اطلاعات هارد اچ پی / بازیابی اطلاعات هارد دیسک / تعمیر ماژول هارد اچ پی / تعمیر فریمور هارد اچ پی / جراحی هارد اچ پی

بازیابی انواع هارد

تعویض رام هارد اچ پی / تعویض ROM هارد اچ پی / تعمیر برد هارد اچ پی / تعمیرات برد هارد اچ پی / تعویض برد هارد اچ پی / تعمیر Framwer هارد اچ پی / بازیابی داده های هارد اچ پی / بازیابی اطلاعات از دست رفته /

بازیابی اطلاعات فرمت شده / بازیابی اطلاعات هارد دیسک / رفع باج افزار / بازگرداندن فرمت فایل / بازگرداندن فرمت اطلاعات /  / بازگرداندن فایل با پسوند PDF / بازگرداندن فایل با پسوند DOCX / بازگرداندن فایل با پسوند OXPS / بازگرداندن فایل با پسوند Gif / بازگرداندن فایل با پسوند JPG / بازگرداندن فایل با پسوند JPEG / بازیابی اطلاعات هارد دیسک/نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید FonePaw Android Data Recovery/ نرم افزار بازیابی اطلاعات ایفون

نرم افزار بازیابی اطلاعات FonePaw Android Data Recovery ، بازیابی اطلاعات/ ریکاوری اطلاعات / بازیابی اطلاعات / ریکاوری اطلاعات / بازیابی اطلاعات هارد / ریکاوری اطلاعات هارد / بازیابی اطلاعات هارد سوخته / ریکاوری اطلاعات هارد سوخته / بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده /

ریکاوری اطلاعات هارد ضربه خورده / پارتیشن کردن هارد / برگرداندن اطلاعات هارد / بازگردانی اطلاعات هارد / ریکاوری اطلاعات کد شده / ریکاوری هاردی که ریست می شود / ریکاوری هارد در صورت خطا  /نرم افزار بازیابی اطلاعات ایفون/ تعمیر هارد / رفع بدسکتور هارد

4/5 (1 امتیاز)