اشتراک گذاری

بازیابی عکس های پاک شده اندروید

اگر شما نیز از کاربران گوشی‌های اندرویدی هستید و در حال حاضر نیاز به بازیابی عکس های پاک شده از سیستم عامل اندروید گوشی خود را دارید، مقاله‌ی پیش رو می‌تواند راهنمای شما برای این کار باشد. پیش از پرداختن به روش‌های موجود جهت بازیابی اطلاعات از گوشی های اندرویدی ذکر دو نکته ضروری به نظر می‌رسد.

نکته نخست آنکه در صورت از دست رفتن اطلاعات، حتی الامکان سعی کنید از ذخیره کردن اطلاعات بر روی گوشی خود خودداری کنید. توجه این مسئله تا حد زیادی امکان بازیابی اطلاعات را بالا می‌برد. دیگر آنکه در صورت مهم بودن اطلاعات سعی کنید از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات استفاده نکنید. چرا که بازیابی انجام شده توسط این نرم افزارها معمولا رندوم‌وار است و چندان رضایت بخش نیست.

استفاده از این نرم افزارها تنها در صورتی توصیه می‌شود که اطلاعات از دست رفته اهمیت چندانی برای شما نداشته باشند. در بخش‌های آتی دو روش برای بازیابی عکس های پاک شده اندروید برای شما کاربران عزیز شرح داده می‌شود. شایان ذکر است در صورت نیاز به بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی خود می‌توانید به مرکز دیتا ریکاوری مراجعه نمایید. در این مرکز بازیابی اطلاعات با ابزارهای پیشرفته این کار نظیر pc3000 انجام می‌پذیرد.

بازیابی عکس های پاک شده اندروید

بازیابی عکس های پاک شده اندروید با pc3000

برترین و بهترین روش موجود برای بازیابی عکس های پاک شده اندروید استفاده از pc3000 است. سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری PC3000 در حال حاضر، قدرتمندترین ابزار موجود جهت بازیابی اطلاعات است. بنابراین در صورتی که تصاویر و عکس های پاک شده از گوشی اندرویدی، اهمیت بسیاری برای شما دارند، می‌بایست روش انتخابی شما برای بازیابی تصاویر پاک شده اندروید روش بازیابی اطلاعات با pc3000 باشد. به این مسئله توجه داشته باشید که در حال حاضر مراکز بازیابی معدودی برخوردار از این ابزار هستند.

بنابراین در صورت مراجعه به مراکز تخصصی بازیابی، پرسشی در ارتباط با برخورداری یا عدم برخورداری مرکز مربوطه از ابزار pc3000 مطرح نمایید. (نکته: به دلیل قیمت بالای pc3000 برخی مراکز بازیابی امکان خرید و استفاده از این دستگاه را ندارند. این موضوع سبب شده تا کار بازیابی در چنین مراکزی توسط نرم افزارهای عادی انجام شود. بدیهی است در چنین شرایطی بازیابی اطلاعات از دست رفته موفقیت چندانی نخواهد داشت).

بازیابی عکس های پاک شده اندروید با pc3000

بازیابی عکس های پاک شده اندروید با نرم افزار بازیابی

اگر به هر دلیل قصد مراجعه به مراکز بازیابی اطلاعات را ندارید، می‌توانید برای بازیابی عکس های پاک شده اندروید از نرم افزارهای تخصصی این کار استفاده نمایید. نرم افزارهای بازیابی متعددی در بازار وجود دارند که مدعی بازیابی و ریکاوری اطلاعات گوشی های تلفن همراه هستند. 

در صورتی که اطلاعات از دست رفته اهمیت چندانی برای شما ندارند، پیشنهاد ما به شما تهیه و نصب یکی از این نرم افزارهای بازیابی است. توجه داشته باشید که بازیابی اطلاعات از طریق این نرم افزارها، تمام و کمال نبوده و امکان عدم ریکاوری برخی تصاویر، اطلاعات و داده‌ها وجود دارد.

از میان نرم افزارهای موجود جهت بازیابی عکس های پاک شده اندروید می‌توان به مواردی چون Dumpster: Recover My Deleted Picture & Video Files v2.21.315.f0837، DiskDigger Pro file recovery v1.0-pro-2019-03-26، GT Data Recovery v2.8.7، Hexamob Recovery v6.125 و … اشاره کرد. 

توصیه می‌شود پیش از کار با هر یک از این نرم افزارها اطلاعات لازم در خصوص شیوه کار کردن، نصب، فعالسازی و استفاده از آنها را کسب کنید. در صورت نیاز به راهنمایی در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تخصصی ریکاوری اطلاعات تماس بگیرید.

مرکز تخصصی دیتا ریکاوری

دست رفتن اطلاعات ممکن است به دلایل متعددی روی دهد که در این میان عللی چون بروز ایرادهای نرم‌افزاری، خراب شدن اطلاعات، حمله‌ رخنه‌گران، حذف اتفاقی اطلاعات، بروز ایراد در هارد دیسک و  قطعی برق و … شایع‌تر و متداول‌ترند. از دست دادن اطلاعات به هر دلیلی که اتفاق بیفتد، عملیات مرتبط با بازیابی آنها نیازمند حضور کارشناسان زبده و تجهیرات آن است.

مرکز بازیابی اطلاعات با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین تجهیزات بازیابی اطلاعات و با همکاری زبده‌ترین مهندسان این حوزه ارائه‌دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات گوشی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته است. جهت آشنایی با واحدهای گوناگون بازیابی اطلاعات در این مرکز می‌توانید به سایر صفحات این وبسایت مراجعه نمایید.

مرکز تخصصی دیتا ریکاوری
4/5 (2 امتیاز)