اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات با MobiKin Doctor

اگر شما نیز جزو آن گروه از کاربرانی هستید که طی روزهای اخیر به هر دلیل اطلاعات خود را، خواسته یا ناخواسته، از گوشی یا تبلت‌تان حذف کرده‌اید و حالا در جستجوی راهی برای بازیابی آنها هستید، بازیابی اطلاعات با MobiKin Doctor احتمالا روش مناسبی برای شما باشد. پیش از پرداختن به شیوه استفاده از این نرم افزار ذکر یک نکته و رعایت آن ضروری به نظر می‌رسد.

نکته‌ی مذکور آن است که در صورت حذف تصادفی فایل‌ها، به هیچ عنوان نباید فایل‌های جدیدی را بر روی دستگاه نصب کرد. بی‌توجهی به این مسئله شانس بازیابی اطلاعات را کاهش داده و سبب می‌گردد تا ریکاوری اطلاعات به صورت ناقص انجام شود.

بازیابی اطلاعات با MobiKin Doctor

نکات مهم درباره بازیابی اطلاعات با MobiKin Doctor

برنامه MobiKin Doctor یکی از بهترین برنامه‌های موجود جهت بازیابی اطلاعات از دست رفته سیستم عامل های اندرویدی است. برای نصب این برنامه با توجه به سیستم‎عامل دستگاه‌تان اقدام کنید و نسخه مربوط به ویندوز یا مک آن را دانلود، نصب و اجرا کنید. در ارتباط با MobiKin Doctor بد نیست بدانید که این برنامه کرک شده است و همین موضوع سبب شده تا نسبت به بسیاری دیگر از برنامه‌های مشابه، در اولویت قرار گیرد.

توجه داشته باشید که برخی از برنامه‌های بازیابی اطلاعات گوشی های اندرویدی ، علی‌رغم «رایگان بودن» تنها حجم محدودی را بازیابی می‎کند و حتی اگر در ابتدا بابت عدم استفاده از نسخه پولی به شما اخطار ندهد، در هنگام ریکاوری اطلاعات‎تان شما را با مشکل مواجه خواهد نمود. از همین رو توصیه می‌شود برای ریکاوری اطلاعات دستگاه‌ اندرویدی تان حتما بازیابی اطلاعات با MobiKin Doctor را امتحان کنید و یا از یک برنامه آنلاک دیگری استفاده کنید تا نیاز به تکرار مراحل بازیابی نداشته باشید.

آموزش بازیابی اطلاعات با نرم افزار MobiKin Doctor

برای بازیابی اطلاعات با MobiKin Doctor ابتدا به سایت ارائه دهنده‌ی این نرم افزار رفته و فایل آن را دانلود، نصب و اجرا کنید. پس از این کار، گوشی اندرویدی خود را با استفاده از یک کابل USB به رایانه‎ وصل کنید و مراحل درج شده در بخش زیر را دنبال نمایید. (نکته: اگرچه امکان بازیابی اطلاعات در خود سیستم اندروید وجود دارد، اما شانس بازیابی اطلاعات در آن بسیار کم است. از همین رو توصیه می‌شود برای این کار از یک دستگاه ویندوزی یا مک استفاده کنید).

1. برنامه  MobiKin Doctor را اجرا کنید تا پس از دریافت تاییدیه‌ های لازم، تبلت یا گوشی‎ هوشمند شما توسط برنامه MobiKin Doctorشناسایی گردد. منتظر بمانید تا فرآیند اتصال برنامه به گوشی شما با موفقیت تمام شود.  زمانی که گوشی ما به برنامه وصل شود، اطلاعات گوشی برای شما نمایش داده خواهد شد. این اطلاعات شامل شماره مدل، سریال نامبر، سیستم‌عامل و میزان شارژ باتری خواهد بود.

2. در زیر این اطلاعات، باکسی وجود دارد که در آن امکان تعیین بخش‌هایی که قصد بازیابی آنها را دارید، وجود دارد. اگر در بازیابی اطلاعات با MobiKin Doctor به دنبال ریکاوری اطلاعات خاصی هستید، نوع آنها را در این باکس مشخص کنید. این کار به افزایش سرعت ریکاوری کمک می‌کند.

3. پس از انتخاب فایلهای مورد نظر برای بازیابی، گزینه Next را بزنید تا کار بازیابی آغاز شود. کار بازیابی اطلاعات با MobiKin Doctor اندکی زمان‌بر است و برای به پایان رسیدن آن باید کمی حوصله به خرج دهید.

بازیابی اطلاعات با نرم افزار MobiKin Doctor

مرکز تخصصی دیتا ریکاوری

بازیابی اطلاعات لپ تاپ، موبایل، انواع هارد، تبلت و … از سرویس‌های تخصصی قابل دریافت در مرکز تخصصی دیتا ریکاوری است. کاربران کلیه گجت های امروزی، صرف‌نظر از نوع و مدل دستگاه خویش، می‌توانند جهت بازیابی اطلاعات خود به مرکز تخصصی دیتاریکاوری مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند. شایان ذکر است ارائه این سرویس، به صورت تعمیر در محل، به دلیل زمان‌بر بودن و نیاز به تجهیزات خاص، امکان‌پذیر نیست. ضمن آنکه امکان گارانتی و ضمانت بازیابی اطلاعات نیز وجود ندارد.

چرا که میزان موفقیت بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته تا حد زیادی وابسته به کارهایی است که پس از این اتفاق –یعنی حذف اطلاعات- با دستگاه انجام می‌شود. به طور کلی پس از حذف شدن ناخواسته اطلاعات، بهترین راه خاموش کردن دستگاه و مراجعه به مراکز بازیابی اطلاعات در سریع‌ترین زمان ممکن است. خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات در این مرکز با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه نظیر PC3000 انجام می‌پذیرد.

4.2/5 (4 امتیاز)