اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات گوشی

بازیابی اطلاعات گوشی یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز بازیابی اطلاعات است که توسط برترین کارشناسان حوزه ریکاوری و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. کارشناسان حاضر در مرکز بازیابی اطلاعات هارد گوشی به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه قادر به بازیابی و ریکاوری تمامی اطلاعات و داده هایی هستند که به هر روی از دست رفته و در اختیار کاربر نیستند.

گارانتی و ضمانت تمامی عملیات انجام شده در مرکز ریکاوری اطلاعات گوشی، پاسخگویی به تمامی پرسش‌های مشتریان و ارائه راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم و ضروری، حضور کارشناسان متعهد و پایبند به اصول اخلاقی، امکان حضور کاربر در زمان ریکاوری اطلاعات با هماهنگی‌های قبلی و … برخی از ویژگی های مرکز بازیابی اطلاعات گوشی است که سبب تمایز و موفقیت این مرکز گشته اند.

بازیابی اطلاعات گوشی

درباره بازیابی اطلاعات گوشی بیشتر بدانیم

اگر اطلاعات، تصاویر، داده‌ها و ویدئوهای ذخیره شده در گوشی خود را به هر دلیل از دست داده‌اید و در جستجوی راهی برای بازیابی اطلاعات گوشی خود هستید، مطالب درج شده در این بخش از وبسایت می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. در این بخش برآنیم تا روش های موجود برای بازیابی اطلاعات گوشی را بررسی کرده و در پایان به معرفی یکی از برترین مراکز فعال در حوزه ریکاوری اطلاعات بپردازیم. برای شروع بد نیست بدانید که ریکاوری اطلاعات گوشی بسته به نوع سیستم عامل بکاررفته در آن می‌تواند متفاوت باشد.

با این حال روش‌هایی نیز وجود دارد که برای بازیابی اطلاعات از تمامی گوشی‌ها –صرف‌نظر از نوع سیستم عامل گوشی- قابل استفاده است. نکته دیگر آنکه میزان موفقیت کارشناسان در بازیابی همه جانبه اطلاعات تا حد زیادی بسته به روش انتخاب شده جهت بازیابی دارد. (در صورت استفاده از تجهیزات تخصصی این کار نظیر pc3000 امکان بازیابی اطلاعات گوشی وجود دارد). نکته آخر آنکه علت از دست رفتن اطلاعات و حذف آنها نیز می‌تواند در بازیابی و عدم بازیابی اطلاعات موبایل شما تأثیرگذار باشد.

بازیابی اطلاعات گوشی ios

بسیاری از کاربران گوشی های ios، گوشی خود را به منبع اطلاعات مختلف تبدیل کرده اند. اطلاعاتی مانند لیست شماره تلفن، رمز عبور شبکه‌های اجتماعی، اطلاعات حساب بانکی، عکس و فلیم های خانوادگی، پی دی اف ها و اسناد متنی از مهمترین اطلاعاتی است که در گوشی آیفون ذخیره می شود. همانطور که می دانید اپل برای این نوع دستگاه ها امکان استفاده از حافظه جانبی را فراهم نکرده و نمی توان از مموری کارت ها در این نوع گوشی ها استفاده کرد. از این رو مشکل اصلی زمانی آغاز می‌شود که بر اثر یک حادثه، کاربران اطلاعات خود را از دست بدهند.

در این زمان کسانی که  از قبل اطلاعات خود را در فضای ابری iCloud ذخیره کرده اند، از نظر ریکاوری اطلاعات نگرانی نخواهند داشت. همچنین افرادی که بصورت منظم از گوشی خود در کامپیوتر اقدام به تهیه نسخه پشتیبان کرده اند به راحتی می توانند اطلاعات خود را ریکاوری کنند. در غیر این صورت، باید به سراغ روش های دیگری برای بازیابی اطلاعات گوشی موبایل رفت. نرم افزارهای پیشرفته و سازگار با آیفون اولین روش برای ریکاوری اطلاعات است. ریکاوری اطلاعات با استفاده از pc3000 نیز روش دوم در این زمینه می باشد. معمولاً درصورتی که اطلاعات گوشی از اهمیت بالایی برخوردار باشد از روش دوم یعنی ریکاوری اطلاعات با استفاده از تجهیزات سخت افزاری استفاده می گردد.

بازیابی اطلاعات موبایل

بازیابی اطلاعات گوشی اندروید

امتیازی که گوشی های اندرویدی دارند این است که امکان استفاده از مموری کارت در آنها وجود دارد. از این رو کاربران می توانند هر از چندگاهی از اطلاعات مهم گوشی خود، نسخه پشتیبان تهیه کنند تا درصورت حذف اطلاعات گوشی، از آن استفاده کرده و فایل های خود را ریکاوری کنند. با این حال ممکن است چنین امکانی برای کاربران فراهم نشود و یا اینکه از چنین امکانات اندرویدی استفاده نکنند و اطلاعات ذخیره شده در گوشی خود را به دلایل مختلف از دست بدهند.

در این شرایط می توان از طریق نرم افزار بازیابی اطلاعات و یک دستگاه کامپیوتر، اطلاعات گوشی را ریکاوری کرد. توجه داشته باشید در صورت حذف اطلاعات گوشی برای ریکاوری آن نباید اطلاعات جدیدی را در آن ذخیره کنید. بنابراین از نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات که در گوشی نصب می شوند استفاده نکنید چراکه این عمل خود باعث اشغال شدن بخشی از حافظه شده و ریکاوری آن را غیر ممکن می کند. البته ریکاوری اطلاعات از طریق نرم افزار و سیستم کامپیوتری نیز ممکن است موفقیتی به همراه نداشته باشد. از این رو توصیه می شود برای اینکه ریکاوری اطلاعات اندورید شما با بیشترین درصد موفقیت همراه باشد آن را به متخصصان مراکز معتبر بازیابی اطلاعات بسپارید.

آیا امکان بازیابی اطلاعات گوشی من وجود دارد؟

واقعیت آن است که بازیابی شدن یا نشدن اطلاعات گوشی شما به پارامترهای متعددی وابسته است. با این وجود می‌توان شرایط لازم جهت بازیابی اطلاعات گوشی را در سه گروه قرار داد. این سه گروه عبارتند از: دلیل از دست رفتن اطلاعات و شکل پاک شدن اطلاعات گوشی، روش و تجهیزات استفاده شده جهت بازیابی اطلاعات و در نهایت میزان تخصص و مهارت کارشناس بازیابی. در ارتباط با موضوع نخست، یعنی شکل و دلیل از دست رفتن اطلاعات- می‌توان به چند وضعیت اشاره کرد. در ارتباط با گوشی های آیفون، در صورتی که این گوشی‌ها ری‌استور نشده باشند امکان بازیابی آنها وجود دارد.

در برخی شرایط نیز نیاز است که گوشی روشن شده و به اصطلاح بوت شود. (گاه نیاز به روشن شدن گوشی نیست). در ارتباط با گوشی‌های اندرویدی، در صورتی که این گوشی‌ها خاموش بوده و قابل تعمیر هم نباشند، باز هم امکان بازیابی اطلاعات آنها وجود دارد. امکان بازیابی اطلاعات گوشی های اندرویدی که اطلاعات آنها به صورت دستی پاک و یا ریست شده باشد نیز وجود دارد. در ارتباط با گوشی‌هایی که فلش شده باشند نیز اگر چه همچنان احتمال بازیابی اطلاعات وجود دارد اما این احتمال بسیار ضعیف است.

در ارتباط با دو موضوع دیگر –یعنی تجهیزات استفاده شده جهت بازیابی و میزان تخصص کارشناس- تنها توصیه ما مراجعه به مراکز حرفه‌ای این حوزه و عدم مراجعه به مراکز غیرمجاز موجود در سطح شهر است. مرکز دیتا ریکاوری یکی از تخصصی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین مراکز موجود در حوزه ریکاوری اطلاعات است که شما کاربران گرامی می‌توانید با حضور در آن سرویس‌های ویژه بازیابی و ریکاوری اطلاعات را دریافت نمایید. مرکز دیتا ریکاوری برخوردار از تیمی مجرب و نیز پیشرفته‌ترین تجهیزات حوزه ریکاوری نظیر pc3000 است

بازیابی اطلاعات موبایل اندروید

بهترین روش برای بازیابی اطلاعات گوشی کدام است؟

اگر چه روش‌های متعددی ممکن است از سوی کاربران و تعمیرکاران برای بازیابی اطلاعات گوشی به شما پیشنهاد شود، اما بد نیست بدانید که بازیابی اطلاعات با pc3000 در حال حاضر برترین روش موجود جهت بازیابی اطلاعات گوشی‌های تلفن همراه است. بد نیست بدانید PC3000 قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری حال حاضر است که توانایی بازیابی اطلاعات از انواع حافظه‌های موجود را دارد. از مهمترین ویژگی‌های این دستگاه توانایی ویرایش فایل‌های سیستمی و ماژول‌ها به صورت دستی است.

تکنولوژی PC3000 توسط مهندسان زبده کمپانی ACE Laboratory و با مهارت خارق‌العاده‌ی اساتید این کمپانی در مؤسسه تحقیقات صنایع الکترونیک USSR (اتحادیه جماهیر شوروی) ساخته شده است. مرکز تخصصی دیتا ریکاوری یکی از معدود مراکز برخوردار از pc3000 است که در صورت درخواست شما کار ریکاوری اطلاعات را با این ابزار برای شما انجام خواهد داد. (برای اطلاع از هزینه بازیابی اطلاعات گوشی می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تخصصی ریکاوری اطلاعات تماس بگیرید).

تخصص و کیفیت را در مرکز بازیابی اطلاعات تجربه کنید

مرکز بازیابی اطلاعات با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین ابزار بازیابی و حضور زبده ترین کارشناسان این حوزه، این امکان را فراهم ساخته است تا داده های انواع هارد، فلش، رم، گوشی و کارت های حافظه را بازیابی نماید و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز و مرتبط با این حیطه را به هموطنان گرامی ارائه دهد. مرکز بازیابی اطلاعات یکی از برترین و مجهزترین شرکت های بازیابی اطلاعات و دیتا ریکاوری Data Recovery در کشور است که توانسته با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات بازیابی نیاز بسیاری از کاربران را برآورده ساخته و آنان را از سردرگمی های رایج در زمان فقدان اطلاعات رهایی بخشد.

در این مرکز، تیم بازیابی اطلاعات گوشی، پس از طی دوره های حرفه‌ای و تخصصی به همکاری با این مجموعه فراخوانده شده‌اند از این رو قادر به بازیابی اغلب اطلاعات از دست رفته گوشی ها می باشند. متخصصان ما به کمک پیشرفته ترین دستگاه های این حوزه نظیر PC3000 اطلاعات دستگاه شما را به صورت کامل بازیابی نموده و شما را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز می سازند.

بازیابی اطلاعات گوشی و دیگر واحدهای بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات گوشی یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات و سرویس های ارائه شده در مرکز بازیابی اطلاعات است. بازیابی اطلاعات در این مرکز با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات بازیابی نظیر pc3000 و به دست تیمی از قدرتمندترین کارشناسان ریکاوری انجام می پذیرد. بد نیست بدانید که تیم بازیابی اطلاعات گوشی پس از آزمون ها و آنالیزهای تخصصی و فنی-نظری بیشماری به همکاری با این مجموعه فراخوانده شده اند. آنالیز همکاران در بخش بازیابی سبب گشته تا مراجعان با اطمینان خاطر به این مرکز مراجعه کرذه و از بازیابی صد در صد اطلاعات دستگاه هایشان آسوده خاطر باشند.

خدمات مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات گوشی

 • بازیابی لیست مخاطبین در مرکز بازیابی اطلاعات گوشی
 • بازیابی عکس‌ها در مرکز بازیابی گوشی
 • بازیابی ویدئوها
 • بازیابی موزیک در مرکز بازیابی اطلاعات گوشی
 • بازیابی اسناد کاربر
 • امکان بازیابی عکس و فیلم های گرفته شده با گوشی
 • امکان بازیابی فایل هایی که از کامپیوتر به موبایل منتقل شده است (آهنگ، متن، و …)
 • امکان بازیابی اطلاعات از حافظه SD داخل موبایل در مرکز بازیابی اطلاعات گوشی
 • ریکاوری حافظه داخلی گوشی
 • ریکاوری و بازیابی اطلاعات رم گوشی
 • ریکاوری عکس های پاک شده گوشی
 • بازیابی اطلاعات گوشی در مرکز بازیابی اطلاعات گوشی
 • بازگردانی انواع فایل های حذف شده، آسیب دیده و از دست رفته
 • بازیابی اطلاعات موبایل و تبلت های اندرویدی
 • بازیابی فایل‌ها و اطلاعات حذف شده‌ گوشی
 • بازیابی فایل‌ها پیامک‌های متنی
Rate this post