اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات مک بوک

بازیابی اطلاعات مک بوک توسط تکنسین های حرفه ای و زبده انجام می شود. اگر قصد ریکاوری اطلاعات مک بوک را دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید. همانطور که می دانید محل ذخیره سازی اطلاعات در مک بوک، هارد آن است. تمامی عکس ها، فیلم ها، فایل های صوتی و دیگر داده های دیجیتالی در هارد ذخیره و خوانده می شوند. گاهی به دلایل مختلف ممکن است این اطلاعات از دست رفته و کاربر به آنها دسترسی نداشته باشد.

فرمت شدن دیسک، ویروسی شدن، بدسکتوری و حذف پارتشین ها از مهمترین دلایل حذف اطلاعات در هارد هستند. در این شرایط بازیابی اطلاعات به شما کمک می کند بتوانید تمامی فایل های حذف شده در بخش مربوطه را مجدداً احیا کنید. جهت انجام این کار می توانید به مرکز بازیابی اطلاعات مراجعه کرده و از خدمات ویژه این مرکز بهره مند شوید. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با بازیابی فایل های از دست رفته مک بوک و خدمات ارائه شده در مرکز بازیابی اطلاعات آشنا کنیم.

بازیابی اطلاعات مک بوک

خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات مک بوک

مرکز بازیابی اطلاعات متناسب با نیاز کاربران، خدمات متنوعی را ارائه می کند. قبل از توضیح خدمات باید به این نکته توجه داشته باشید که ریکاوری اطلاعات مک بوک در این مرکز با استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری انجام می شود. انتخاب هر یک از این روش ها بستگی به نوع حافظه و میزان اهمیت اطلاعات دارد. بازیابی هارد مراحل مختلفی دارد و در هر مرحله ممکن است بخشی از اطلاعات ریکاوری شوند. مهمترین خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات مک بوک عبارتند از:

بازیابی اطلاعات هارد مک بوک

اطلاعات هارد یا از طریق نرم افزاری ریکاوری می شوند و یا در برخی مواقع با استفاده از دستگاه های پیشرفته مانند pc3000 مورد بازیابی قرار می گیرند. چنانچه اطلاعات حذف شده از سیستم، فایل هایی مانند عکس یا اطلاعات کم اهمیتی باشند، در صورت سالم بودن هارد دیسک، معمولاً از نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات استفاده می شود. البته شرط لازم در این شرایط به روز بودن نرم افزار و مهارت داشتن در استفاده از آن است. روش دوم بازیابی اطلاعات مک بوک، سخت افزاری است. در شرایطی که هارد صدمه دیده باشد برای ریکاوری اطلاعات از دست رفته آن، از اقدامات سخت افزاری استفاده می شود. در چنین شرایطی هارد مورد جراحی قرار می گیرد.

بازیابی سطل زباله مک بوک

موقعی که فایلی را از مک بوک حذف می کنید ابتدا به سطح آشغال سیستم عامل منتقل می شود. –با در نظر گرفتن این موضوع که از Shift+Delete استفاده نکرده باشید- در صورتی که مجدداً به فایل های حذف شده خود نیاز پیدا کنید با Restore کردن آن می توانید فایل را به جایی که حذف کرده اید بازگردانید. اما گاهی ممکن است ناخواسته تمامی فایل های سطل آشغال را خالی کنید. در این صورت تمامی اطلاعات آن از روی سیستم حذف می شوند. در این شرایط آیا امکان بازیابی فایل ها وجود دارند؟ باید گفت این امر تحت شرایطی امکان پذیر است. پس از حذف این اطلاعات برای موفقیت در ریکاوری فایل ها بهتر است اطلاعات جدیدی روی سیستم ذخیره نشود.

بازیابی فایل های حذف شده در مک بوک

از خدمات تخصصی مرکز بازیابی اطلاعات، ریکاوری فایل های حذف شده است. فایل هایی که به دلیل ویروسی شدن سیستم، فشار دادن کلید Delete، فرمت شدن هارد دیسک، باج افزارها یا هر عامل دیگری از دست رفته اند. متخصصان بازیابی اطلاعات مک بوک ابتدا روش های نرم افزاری را برای ریکاوری اطلاعات به کار می گیرند. کارشناسان در غالب مواقع توانسته اند از این طریق حجم زیادی از عکس ها، فیلم ها، فایل های صوتی و اسناد متنی را بازیابی کنند. چنانچه استفاده از این روش کارساز نباشد آنگاه از طریق سخت افزاری فایل های از دست رفته مک بوک ریکاوری می شود.

ریکاوری اطلاعات از دست رفته

علاوه بر ریکاوری اطلاعات مک بوک، بازیابی اطلاعات انواع حافظه در این مرکز به صورت کاملاً تخصصی انجام می شود. با توجه به نوع حافظه و حجم اطلاعات از دست رفته، متدهای مختلفی توسط تکنسین های بازیابی اطلاعات به کار گرفته می شود. بازیابی اطلاعات هارد، مموری کارت، حافظه گوشی، فلش مموری، حافظه دوربین، بازیابی اطلاعات آیفون، بازیابی ایمیل های از دست رفته و ریکاوری اسناد متنی برخی از مهمترین خدمات ارائه شده در این مرکز هستند. جهت بهره مندی از خدمات تخصصی این مرکز می توانید از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما، به یکی از شعب آن مراجعه کنید.

Rate this post