اشتراک گذاری

تعمیرات هارد ای دیتا

اگر هارد ای دیتای شما به دلیل بروز اشکال نیازمند تعمیر شده است، بد نیست بدانید که تشخیص صحیح نوع اشکال پیش آمده در هارد و بکارگیری سازگارترین راهکار تعمیر، در نتیجه‌بخش بودن تعمیرات هارد نقش بسزایی دارد. به عبارتی دیگر در صورتی که فرآیند عیب‌یابی هارد به درستی طی نشود، این احتمال وجود دارد که دستکاری‌های نابجایی بر روی قطعات این دستگاه پیاده شده و هارد به کلی سلامت خود را از دست بدهد.

بنابراین پیش از آنکه هارد ای دیتا خود را به یکی از مراکز موجود در سطح شهر بسپارید، بهتر است در ارتباط با روند طی شده جهت تعمیرات هارد و میزان تجهیزات تخصصی موجود در مرکز مدنظرتان اطلاعاتی کسب کنید.

امروزه تعمیرات تمامی هاردهای موجود در بازار (اعم از هارد اکسترنال و هارد اینترنال) تقریباً به یک شیوه صورت می‌گیرد و کارشناسان تعمیرات هارد در صورتی که تمامی ابزارآلات مورد نیاز را در اختیار داشته باشند قادر به رفع تمامی مشکلاتی خواهند بود که در هارد ایجاد می‌شود. مرکز تخصصی دیتا ریکاوری یکی از مجموعه‌های مجهز و پیشرو در حوزه تعمیرات انواع هارد که شما کاربران گرامی می‌توانید با حضور در آن تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و بهسازی انواع هارد از جمله تعمیرات هارد ای دیتا را دریافت نمایید.

آیا می دانستید برای ثبت سفارش پذیرش در محل می توانید به صورت آنلاین و کاملا رایگان از طریق لینک زیر اقدام نمایید؟

تعمیرات هارد ای دیتا

هزینه تعمیر هارد ADATA

ممکن است تصور کنید که هزینه تعمیر هارد ای دیتا بالاست؛ تا عیب یابی کامل هارد، نمی توان در مورد درست یا غلط بودن این تصور اظهار نظر کرد. قیمت تعمیرات هارد ADATA و هر برند دیگری، با توجه به نوع و شدت خرابی آن متفاوت است. معمولا اگر مسئله با یک سری اقدامات اصلاحی سطحی برطرف شود، نیاز به پرداخت مبلغ بالایی نیست. اما اگر مثلا نیاز به تعویض هد، جراحی هارد و چنین اقداماتی باشد، هزینه تعمیرات هارد بیشتر خواهد بود.

خدمات تعمیر هارد ای دیتا

به عنوان بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر هارد ای دیتا در مرکز بازیابی اطلاعات، می توان به اقداماتی همچون عیب یابی هارد، بازیابی اطلاعات، تعمیر و تعویض هد، تعویض پلاتر، اصلاح پلاتر، تعمیر بدسکتوری، تعویض و تعویض سوکت، تعمیرات تخصصی برد و … اشاره کرد. تمامی این اقدامات، در کلین روم های مدرن و پیشرفته و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شوند. ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران، اصالت خدمات و قطعات مورد استفاده را تضمین کرده و به شما امکان پیگیری مشکلات احتمالی در بازه زمانی تعیین شده را می دهد.

جراحی هارد ای دیتا

یکی از رایج‌ترین خدمات مرتبط با تعمیرات هارد ای دیتا، جراحی این هارد است. جراحی هارد زمانی ضروری می‌گردد که خرابی‌های پیش آمده در هارد مربوط به بخش سخت افزاری و در واقع فیزیکی هارد باشد. برای مثال اگر هد، موتور، مدیا یا سیلندر هارد بر اثر ضربه یا نوسان برق آسیب ببیند و امکان تعمیر کردن آن وجود نداشته باشد، تنها راه حل باقی مانده جهت بازیابی کیفیت آن، جراحی خواهد بود.

در جراحی هارد، نیاز به یک هارد کاملاً مشابه است تا از قطعات سالم موجود در آن، جهت تعویض قطعات هارد موردنظر استفاده شود. از مهمترین نشانه های وجود خرابی در هارد می‌توان به بروز صداهای غیر عادی نظیر تق تق اشاره کرد. در بعضی از مواقع هم خرابی‌های پیش آمده در هارد، نشانه ای ندارد. در هر حال تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با انواع هارد ای دیتا با حضور در مرکز تعمیرات هارد ای دیتا قابل دریافت است.

تعمیر هد هارد ای دیتا

هد هارد یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین قطعات بکاررفته در تمامی هاردهاست که بر روی نوک بازوی موجود در هارد قرار می‌گیرد. هدهای موجود در هارد حرکاتی مابین سر دیسک تا مرکز دارند و به واسطه‌ی این حرکات، کار خواندن و نوشتن اطلاعات را انجام می‌‌دهند.. اگر چه هد هارد در صورت خرابی، نابهنجاری‌هایی را در هارد ایجاد می‌کند، با این وجود تشخیص خرابی هد هارد کار چندان آسانی نیست. چنانکه در برخی شرایط حتی پس از مشاهده و بررسی داخل درایو نیز تشخیص خرابی هد امکان‌پذیر نیست.

برای تعویض هد، می‌بایست هارد مشابهی را در اختیار داشت. باید توجه داشت که تعویض و تعمیر هد هارد یک کار تخصصی است و انجام آن به هیچ‌وجه به کاربران عادی پیشنهاد نمی‌شود. (در صورت داشتن تخصص و دانش این کار می‌توانید از فیلم‌های اموزشی مرتبط با تعویض و تعمیر هد هارد که در فضای اینترنت وجود دارد، استفاده نمایید). کاربران هاردهای ای دیتا می‌توانند با حضور در مرکز تعمیرات هارد ای دیتا تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقا و تعویض قطعات هارد را دریافت نمایند.

تعمیر برد هارد ای دیتا

یکی دیگر از پرتقاضاترین خدمات مرتبط با تعمیرات هارد ای دیتا، تعمیر برد این هارد است. به طور کلی انچه که سبب خرابی برد هارد می‌شود مواردی چون نفوذ آب و مایعات به داخل هارد، اتصالی قطعات برد و سوختن آن‌ها، نداشتن منبع تغذیه مناسب و در نتیجه استفاده هارد از ولتاژ نامناسب، نوسانات برقی و شوک الکتریکی، نزدیک شدن قطعات فلزی رسانا هنگام روشن بودن هارد و ایجاد اتصالی در هارد دیسک، بالا رفتن دمای اطراف قطعات داخلی بر اثر کارکرد نامناسب، جدا شدن قطعه های داخلی هارد بر اثر ضربه و.. است.

در تعمیرات برد هارد آنچه که اهمیت بسزایی دارد، توجه به نوع اشکال پیش آمده در برد و علت این اشکال است. باید توجه داشت که در صورت خرابی کامل برد هارد، می‌بایست برد هارد به صورت کامل تعویض شود. (تعویض برد هارد نیاز به یک برد جایگزین و سالم دارد). در برخی شرایط نیز نیاز است تا همزمان با تعویض برد، Rom هارد نیز تعویض گردد.

بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا

یکی دیگر از پرتقاضاترین سرویس‌های مرتبط با هارد adata، بازیابی اطلاعات از دست رفته است. از دست رفتن اطلاعات ممکن است به علل مختلفی چون آسیب هد یا برد هارد دیسک، ویروسی شدن سیستم، حذف تصادفی اطلاعات، ضربه خوردن هارد، قرار گرفتن هارد در یک محیط مغناطیسی و مواردی از این دست اتفاق بیفتد. کاربرانی که به هر دلیل اطلاعات ذخیره شده در هارد خود را از دست داده‌اند در صورت نیاز به خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا می‌توانند به مرکز تعمیرات هارد ای دیتا مراجعه نمایند و خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

‌در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان بازیابی اطلاعات حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بازیابی و ریکاوری اطلاعات را به متقاضیان ارائه نمایند. مرکز تعمیرات هارد adata، هارد تحویل داده شده به این مرکز را بررسی کرده و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات حوزه ریکاوری، نظیر pc3000 اقدام به بازیابی اطلاعات از دست رفته آن می‌کند.

تعمیر و ریکاوری هارد دیسک ADATA

مرکز تخصصی دیتا ریکاوری، ضامن بازگشت اطلاعات شما

از دست رفتن اطلاعات ممکن است به دلایل متعددی روی دهد که برخی از آنها عبارتند از: بروز ایرادهای نرم‌افزاری، خراب شدن اطلاعات، حمله‌ رخنه‌گران، حذف اتفاقی اطلاعات، بروز ایراد در هارد دیسک و  قطعی برق. از دست دادن اطلاعات به هر دلیلی که روی دهد عملیات مرتبط با بازیابی آنها نیازمند حضور کارشناسان زبده و تجهیرات آن است. مرکز بازیابی اطلاعات با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات بازیابی اطلاعات و با همکاری زبده ترین مهندسان این حوزه ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات است.

مدیریت این مرکز با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید