اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ به دو صورت نرم افزاری و سخت افزاری انجام می شود. زمانی که شما اطلاعات گوشی خود را از دست می دهید، برای دسترسی مجدد به آن باید اقدام به ریکاوری اطلاعات از دست رفته کنید. امروزه گوشی های هوشمند سامسونگ از قابلیت ذخیره سازی حجم وسیعی از اطلاعات برخوردار هستند. بر همین اساس کاربران، بسیاری از اطلاعات خود از جمله عکس، فیلم، شماره تلفن، ایمیل ها و غیره را در دستگاه خود ذخیره می کنند.

این اطلاعات ممکن است بر اثر عوامل مختلفی از جمله ویروسی شدن دستگاه، ریست کردن گوشی، حذف کردن ناخواسته اطلاعات و غیره از حافظه گوشی پاک شده و دسترسی به آنها غیرممکن شود. در این شرایط پیشنهاد کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات، ریکاوری فایل های از دست رفته است. 

این مرکز ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات مرتبط با ریکاوری اطلاعات از دست رفته انواع حافظه بوده و روش های نوینی را در این زمینه به کار می گیرد. اگر قصد بازیابی موبایل سامسونگ را دارید با ما همراه باشید تا خدمات ارائه شده در این مرکز را به شما معرفی کنیم. جهت آشنایی بیشتر با ریکاوری فایل های موبایل می توانید مقاله بازیابی اطلاعات موبایل را مطالعه کنید.

بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

خدمات ریکاوری اطلاعات گوشی سامسونگ شامل تمامی اطلاعاتی است که در حافظه گوشی ذخیره شده و به دلایل معلوم و نامعلومی حذف گردیده است. اطلاعات و فایل ها در گوشی سامسونگ هم در حافظه داخلی ذخیره می شوند و هم درصورت استفاده از کارت حافظه مجزا، بخشی از فایل ها در آن ذخیره می شوند. 

بسته به اینکه اطلاعات از کدام حافظه پاک شده باشند، کارشناسان ما روش های مختلفی را برای ریکاوری آن به کار می برند. در زیر به برخی از خدماتی که در مرکز ریکاوری اطلاعات برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ ارائه می شود اشاره خواهیم کرد.

بازیابی عکس گوشی سامسونگ

یکی از بیشترین درخواست های کاربران گوشی سامسونگ، بازیابی عکس های از دست رفته گوشی است. عکس ها یادآور خاطرات و لحظات خوب زندگی هستند. قطعاً حذف شدن آنها می تواند موجب ناراحتی کاربر شود. در این شرایط متخصصان مرکز بازیابی اطلاعات در کنار کاربران بوده و از طریق روش های نرم افزاری و سخت افزاری عکس های از دست رفته را ریکاوری می کنند. 

البته باید توجه داشته باشید که در صورت پاک شدن فایل ها، در صورتی که قصد بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ را دارید نباید اطلاعات جدیدی را در حافظه دستگاه ذخیره کنید. این امر موفقیت فرآیند بازیابی را کاهش می دهد.

بازیابی فیلم گوشی سامسونگ

فرآیند ریکاوری فیلم های پاک شده گوشی نسبت به عکس های از دست رفته کمی پیچیده تر است. بسیاری از کاربران با استفاده از نرم افزارهای مختلف اقدام به بازیابی فیلم ها کرده اما در نهایت موفق به انجام این کار نشده اند. باید توجه داشت که بازیابی فیلم های گوشی نیازمند تخصص و آشنایی با نرم افزارهای پیشرفته است. 

به همین دلیل کارشناسان فنی این مرکز برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ از نرم افزارهای پیشرفته و گاهی نیز از دستگاه های سخت افزاری نظیر pc3000 استفاده می کنند.

بازیابی فیلم گوشی سامسونگ

نرم افزارهای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

از جمله نرم افزارهای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اپلیکیشن  Dr.Fone

جهت ریکاوری انواع فایل های موبایل سامسونگ به صورت ایمن می ‌توانید روی برنامه Dr.Fone حساب کنید. چنانچه تمایل به بازیابی تصاویر، فیلم یا حتی پیام‌ های پاک شده دارید، این نرم افزار به خوبی پاسخگویی نیازهای شما خواهد بود. نکته مثبت در مورد Dr.Fone این است که فرآیند ریکاوری بدون نیاز به روت کردن دستگاه انجام می ‌گیرد.

اپلیکیشن  Diskdrill

نرم‌ افزار  Diskdrillجهت بازیابی انواع فیلم ‌ها، اسناد، تصاویر و… کاربرد دارد. البته برای استفاده از آن حتماً باید دستگاه خود را روت کنید، به همین دلیل این ابزار ممکن است برای همه کاربران مناسب نباشد. روش کار با Diskdrill بسیار ساده است و از تمام مدل‌ های گوشی‌ های هوشمند سامسونگ پشتیبانی می‌ کند.

اپلیکیشن  EaseUS

در صورتی که به دنبال یک برنامه رایگان جهت ریکاوری اطلاعات موبایل سامسونگ خود هستید، EaseUS را به شما پیشنهاد می ‌دهیم. این برای بازیابی انواع فایل های تلفن‌ های هوشمند کاربرد دارد. علاوه بر آن می‌ توانید پیام‌ های تلگرام واتساپ را نیز به کمک آن برگردانید.

بازیابی تخصصی اطلاعات گوشی سامسونگ

در بخشی از مرکز بازیابی اطلاعات، فرآیند ریکاوری اطلاعات به صورت تخصصی تری انجام می شود. اطلاعاتی که از اهمیت فوق العاده برای کاربر برخوردار هستند در این بخش ریکاوری می شوند. در این زمینه می توان به ریکاوری اطلاعات گوشی آب خورده، ریکاوری اطلاعات گوشی فرمت شده و بازیابی اطلاعات از دست رفته گوشی به دلیل سوختن هارد اشاره کرد. 

البته باید توجه داشت در شرایط فوق همیشه امکان بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ وجود ندارد و این بستگی نوع اطلاعات و آسیب دیدگی حافظه گوشی دارد.

تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات

اگر اطلاعات و فایل های خود را از روی حافظه دستگاه از دست داده اید، مرکز بازیابی اطلاعات با تکنسین های کارآزموده و تجهیزاتی پیشرفته در کنار شما بوده و تمامی اطلاعات مورد نیاز را برایتان ریکاوری می کند. این مرکز با چندین سال تجربه موفق در امر بازیابی اطلاعات انواع حافظه نظیر هارد، رم، فلش مموری، حافظه دوربین و حافظه گوشی قادر است ریکاوری فایل های از دست رفته را با جدیدترین متد، کمترین زمان و مناسب ترین هزینه انجام دهد. لازم به ذکر است، کارشناسان این مرکز با رعایت کامل اصول اخلاقی، بازیابی اطلاعات را در نهایت امانت داری انجام می دهند.

5/5 (1 امتیاز)