اشتراک گذاری

بازیابی فایل های از دست رفته

همه از مهم‌ترین عواملی هستند که در آسیب دیدن هارد و درنتیجه از دست رفتن اطلاعات آن نقش دارند. اگر هارد دستگاه شما هم با هر یک از این مشکلات مواجه شده است و اطلاعات آن از دست رفته‌اند، می‌توانید هارد خود را به مرکز بازیابی اطلاعات بسپارید؛ تکنسین‌های این مرکز با دستگاه‌های پیشرفته و گران‌قیمتی که دارند از جمله دستگاه PC3000 می‌توانند فایل‌های از دست رفته هارد دستگاه شما را بازیابی کنند. 

توجه داشته باشید که نرم‌افزارهای متعددی جهت بازیابی اطلاعات وجود دارند اما درصورت حائز اهمیت بودن اطلاعاتی که در هارد دستگاه خود دارید نباید از آن‌ها استفاده کنید؛ چراکه امکان بازیابی فایل‌ های از دست رفته را کاهش می‌دهند.

  • وارد شدن ضربه و فشار سنگین به هارد
  • نفوذ رطوبت به هارد
  • نوسان برق
  • ویروسی شدن هارد
بازیابی اطلاعات از دست رفته

بازیابی فایل های از دست رفته با استفاده از نرم افزارها

نرم افزارهایی که در فروشگاه ها و یا سایت های اینترنتی در دسترس کاربران قرار دارند و کاربران می توانند با دانلود آنها نسبت به بازیابی اطلاعات اقدام کنند، اولین روش برای ریکاوری فایل ها می باشد. اگر یک سرچ چند کلمه ای با عنوان «نرم افزار ریکاوری اطلاعات» در گوگل انجام دهید، شماری از نرم افزارها را برایتان نشان می دهد. با ورود به یکی از لینک ها می توانید اقدام به دانلود یک نرم افزار متناسب با نیاز خود کنید.

با نصب نرم افزار بر روی سیستم، اجرا کردن آن و متصل کردن حافظه ای که قرار است بازیابی شود، روند ریکاوری شروع شده و می توانید بازیابی فایل های از دست رفته را در لیست نمایش داده شده در نرم افزار ببینید. متأسفانه در این روش کاربران گزارش هایی مبنی بر ناموفق بودن عملیات ریکاوری داده اند. این موضوع معمولاً به دو دلیل است:

یکی اینکه نرم افزار دانلود شده و یا خریداری شده کارایی مناسب را نداشته و از فایل های مورد نظر پشتیبانی نمی کند. دومین دلیل به تخصص کاربر برمی گردد. برای بازیابی اطلاعات باید ترفندها و فنون ویژه آن را یاد بگیرد. پس اگر در ریکاوری اطلاعات با شکست مواجه شدید احتمالاً در این کار چندان حرفه ای نیستید. به هرحال برای اینکه بازیابی موفقیت آمیزی داشته باشید ما روش دوم را به شما پیشنهاد می کنیم.

همانطور که اشاره کردیم نرم‌افزارهای متعددی جهت بازیابی فایل‌ های از دست رفته در دنیای وب وجود دارند؛ منتهی همه آن‌ها قابل اطمینان نیستند و نمی‌توان از آن‌ها برای بازیابی اطلاعات و فایل‌های مهم که به جانمان بسته‌اند، استفاده کرد. 

در چنین شرایطی بهتر است که کار را به کاردان آن بسپارید تا خیالتان از همه چیز راحت باشد. یکی از تخصصی‌ترین مراکز در این زمینه مرکز بازیابی اطلاعات است که تکنسین‌های آن سرویس بازیابی اطلاعات از دست رفته را با نهایت دقت به شما ارائه می‌دهند.

بازیابی اطلاعات پاک شده

گاهی‌اوقات اطلاعات هارد به دلیل ویروسی شدن شدید آن یا بروز مشکلات دیگر و گاهی‌اوقات به صورت تصادفی پاک می‌شوند. شاید فکر کنید زمانی که اطلاعات هارد توسط خود شما به صورت تصادفی پاک شوند، امکان بازیابی آن‌ها وجود ندارد؛ درصورتی که تکنسین‌های مرکز بازیابی اطلاعات در این حالت هم می‌توانند اطلاعات هارد شما را بازیابی کنند. تنها کافیست که به یکی از شعبه‌های این مرکز مراجعه کنید تا تکنسین‌های آن ابتدا هارد شما را عیب‌یابی کرده و سپس درصورت امکان اطلاعات آن را بازیابی کنند.

از خدمات تخصصی مرکز بازیابی اطلاعات، ریکاوری فایل های پاک شده می باشد. چنانچه ناخواسته و یا عمداً موجب حذف اطلاعات دستگاه مموری خود شدید، نگران نباشید. اطلاعات پاک شده شما ممکن است شامل شماره تلفن، پیام، متن و یا مواردی از این دست باشد. این فایل ها ممکن است از درجه اهمیت زیادی برخوردار باشند و حذف شدن آنها دردسرهای مختلفی را برایتان ایجاد کند.

ریکاوری فیلم های پاک شده

بازیابی فیلم های پاک شده انواع حافظه، یکی از تخصصی ترین اقدامات مرکز بازیابی اطلاعات می باشد. احتمالاً شما نیز با این مشکل هنگام بازیابی فایل های از دست رفته با نرم افزارهای مختلف مواجه شده اید که فیلم های حذف شده بازیابی نمی شوند.

این موضوع یکی از مهمترین دغدغه هایی است که اکثر کاربران آن را تجربه کرده اند. در واقع باید گفت که نرم افزارهای بازیابی اطلاعات از چنان قابلیت هایی برخوردار نیستند که تمامی فیلم های شما را بازیابی و پشتیبانی کنند.

یکی از بهترین حافظه‌های ذخیره‌سازی برای درست کردن کالکشن فیلم و سریال، هارد اکسترنال است؛ چراکه می‌توانید آن را همیشه و همه جا همراه خودتان داشته باشید. از طرفی میزان مقاومت آن در برابر ضربه و رطوبت نسبت به هارد اینترنال خیلی بالاتر است؛ منتهی با این حال امکان دارد که این هارد نیز در اثر ضربه شدیدی، دچار مشکل شود و فیلم‌ها و داده‌هایی که در آن ذخیره کرده بودید پاک شوند. در این حالت تکنسین‌های مرکز بازیابی اطلاعات، جهت بازیابی فایل‌ های از دست رفته هارد اکسترنالی که از آن استفاده می‌کنید از دستگاه پیشرفته PC3000 استفاده می‌کنند و تا جایی که امکان آن وجود داشته باشد فیلم‌ها و داده‌های پاک شده هارد را ریکاوری می‌کنند.

ریکاوری فیلم های پاک شده

ریکاوری هارد فرمت شده

آیا تاکنون چنین مشکلی برایتان اتفاق افتاده است که اطلاعات هارد دستگاهتان یا اطلاعات هارد اکسترنالی که از آن استفاده می‌کنید را به طور اشتباهی فرمت کنید؟ یا اینکه هارد شما به اندازه‌ای ویروسی شده باشد که نیاز به فرمت داشته باشد؟ در هر دو حالت درصورتی که فرمت شدن اطلاعات هارد به دلایل سخت‌افزاری و آسیب‌دیدگی هد هارد نباشد، امکان ریکاوری اطلاعات آن وجود دارد؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای بازیابی فایل‌های از دست رفته هارد خود حتی درصورتی که فرمت شده باشند، به مرکز بازیابی اطلاعات مراجعه کنید.

در این شرایط، مرکز سخت افزار ایران قادر است ظرف چند دقیقه اطلاعات از دست رفته هارد شما را ریکاوری کند. فقط باید توجه داشته باشید که در صورت فرمت هارد، هرگز اطلاعات جدیدی روی آن ذخیره نکنید؛ چراکه هارد تنها می تواند یک لایه از اطلاعات را روی خود ذخیره سازی کند. بنابراین برای موفقیت ریکاوری هارد فرمت شده، از ذخیره اطلاعات جدید روی آن خودداری کنید.

بازیابی فایل های از دست رفته در مرکز ریکاوری اطلاعات

امروزه مراکز متعددی وجود دارند که بازیابی فایل های پاک شده را انجام می دهند. در این مراکز با استفاده از شیوه های مختلف و ابزارهای مناسب، این کار صورت می گیرد. اصولاً ریکاوری اطلاعات نیاز به تخصص و مهارت انسانی و تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری خاصی دارد. 

همچنین روش بازیابی اطلاعات در انواع حافظه متفاوت است. برای مثال زمانی که شما قصد ریکاوری یک هارد را دارید، نحوه ریکاوری آن با یک فلش مموری متفاوت است.

تجهیزاتی هم که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد نیز متفاوت است. مرکز بازیابی اطلاعات با بهره مندی از کلین روم مجهز و استفاده از دستگاه های مدرن بازیابی اطلاعات از جمله دستگاه pc3000  تمامی اطلاعات شما را بازیابی می کند.  اگر می خواهید اطلاعات به صورت کامل برگردد بدون هر گونه دستگاری دستگاه را در اختیار مهندسین ریکاوری اطلاعات در مرکز سخت افزار ایران قرار دهید.

معتبرترین مرکز بازیابی اطلاعات

مرکز بازیابی اطلاعات با دارا بودن تجهیزات پیشرفته و پرسنلی مجرب و بهره گیری از جدیدترین متد روز دنیا، قادر است تمامی اطلاعات حذف شده از روی انواع حافظه مانند هارد، رم، فلش مموری، حافظه گوشی و حافظه دوربین را بازیابی کند. چنانچه قصد بازیابی اطلاعات از دست رفته خود را دارید می توانید به این مرکز مراجعه کرده و نسبت به ریکاوری حافظه مورد نظر اقدام کنید.

در این مرکز تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه می کنیم ضمن آنکه به شما اطمینان می دهیم روند ریکاوری دستگاه شما با رعایت کامل اصل امانت داری صورت می گیرد. هم اکنون تلفن خود را برداشته و با مرکز بازیابی اطلاعات تماس بگیرد تا کارشناسان راهنمایی ها و مشاوره های لازم را به شما ارائه کنند.

Rate this post