بازیابی فایل های از دست رفته

بازیابی فایل های از دست رفته را می توان از پرکاربردترین عباراتی دانست که کاربران در اینترنت جستجو می کنند. بسیاری از ما ناخواسته و یا عمدی اطلاعات مختلفی که در حافظه موبایل، رم، فلش یا هارد داریم را پاک می کنیم. اطلاعاتی که برای ما اهمیت داشته و به آنها نیاز داریم. در این شرایط طبیعتاً به دنبال راهی برای بازیابی اطلاعات از دست رفته خود می گردیم.

در این مطلب با ما همراه باشید تا راه های بازیابی اطلاعات را به شما نشان دهیم. مرکز بازیابی اطلاعات به عنوان معتبرترین مرکز ریکاوری اطلاعات، تجربه ای چندین ساله در زمینه بازیابی فایل های حذف شده در انواع حافظه را داشته و خدمات متنوعی را در این زمینه به کاربران ارائه می کند. جهت بازیابی فایل های از دست رفته خود می توانید به این مرکز مراجعه کرده و یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان در ارتباط باشید. اما اگر می خواهید درباره راه های پیش روی خود جهت ریکاوری فایل های از دست رفته بیشتر بدانید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. شما در آخر می توانید به این نتیجه برسید که کدام راه را برای بازیابی اطلاعات پاک شده خود برگزینید.

بازیابی فایل های از دست رفته

بازیابی فایل های از دست رفته با استفاده از نرم افزارها

نرم افزارهایی که در فروشگاه ها و یا سایت های اینترنتی در دسترس کاربران قرار دارند و کاربران می توانند با دانلود آنها نسبت به بازیابی اطلاعات اقدام کنند، اولین روش برای ریکاوری فایل ها می باشد. اگر یک سرچ چند کلمه ای با عنوان «نرم افزار ریکاوری اطلاعات» در گوگل انجام دهید، شماری از نرم افزارها را برایتان نشان می دهد. با ورود به یکی از لینک ها می توانید اقدام به دانلود یک نرم افزار متناسب با نیاز خود کنید.

با نصب نرم افزار بر روی سیستم، اجرا کردن آن و متصل کردن حافظه ای که قرار است بازیابی شود، روند ریکاوری شروع شده و می توانید بازیابی فایل های از دست رفته را در لیست نمایش داده شده در نرم افزار ببینید. متأسفانه در این روش کاربران گزارش هایی مبنی بر ناموفق بودن عملیات ریکاوری داده اند. این موضوع معمولاً به دو دلیل است:

یکی اینکه نرم افزار دانلود شده و یا خریداری شده کارایی مناسب را نداشته و از فایل های مورد نظر پشتیبانی نمی کند. دومین دلیل به تخصص کاربر برمی گردد. برای بازیابی اطلاعات باید ترفندها و فنون ویژه آن را یاد بگیرد. پس اگر در ریکاوری اطلاعات با شکست مواجه شدید احتمالاً در این کار چندان حرفه ای نیستید. به هرحال برای اینکه بازیابی موفقیت آمیزی داشته باشید ما روش دوم را به شما پیشنهاد می کنیم.

بازیابی اطلاعات پاک شده

از خدمات تخصصی مرکز بازیابی اطلاعات، ریکاوری فایل های پاک شده می باشد. چنانچه ناخواسته و یا عمداً موجب حذف اطلاعات دستگاه مموری خود شدید، نگران نباشید. در مرکز سخت افزار ایران روش ها و ابزارهای ویژه ای برای بازیابی اطلاعات پاک شده در نظر گرفته شده که با به کارگیری آنها تمامی اطلاعات از دست رفته شما ریکاوری می شود. اطلاعات پاک شده شما ممکن است شامل شماره تلفن، پیام، متن و یا مواردی از این دست باشد. این فایل ها ممکن است از درجه اهمیت زیادی برخوردار باشند و حذف شدن آنها دردسرهای مختلفی را برایتان ایجاد کند.

در مرکز بازیابی فایل های از دست رفته با در نظر گرفتن نیازهای متنوع کاربران مبنی بر دستیابی مجدد آنها به فایل های پاک شده، اطلاعات دستگاه شما به صورت کاملاً تخصصی بازیابی شده و نیازهای شما را در دسترسی به فایل هایتان برآورده می کند. برای بهره مندی از خدمات بازیابی اطلاعات می توانید با این مرکز تماس گرفته و یا با مراجعه به مرکز بازیابی اطلاعات، نسبت به ریکاوری اطلاعات پاک شده اقدام کنید.

بازیابی اطلاعات پاک شده

ریکاوری فیلم های پاک شده

بازیابی فیلم های پاک شده انواع حافظه، یکی از تخصصی ترین اقدامات مرکز بازیابی اطلاعات می باشد. احتمالاً شما نیز با این مشکل هنگام بازیابی فایل های از دست رفته با نرم افزارهای مختلف مواجه شده اید که فیلم های حذف شده بازیابی نمی شوند. این موضوع یکی از مهمترین دغدغه هایی است که اکثر کاربران آن را تجربه کرده اند. در واقع باید گفت که نرم افزارهای بازیابی اطلاعات از چنان قابلیت هایی برخوردار نیستند که تمامی فیلم های شما را بازیابی و پشتیبانی کنند.

ریکاوری فیلم های پاک شده علاوه بر نیاز داشتن به تخصص و مهارت، نیازمند تجهیزاتی مانند pc3000 می باشد. این دو ویژگی تنها در مرکز سخت افزار ایران وجود داشته و کارشناسان بازیابی اطلاعات می توانند تمامی فایل های ویدئویی شما را بازیابی کنند. در اینجا نیز توصیه می شود برای موفقیت ریکاوری، پس از حذف شدن فیلم ها، اطلاعات دیگری را روی حافظه ذخیره نکنید.

ریکاوری هارد فرمت شده

از جمله مهمترین نیازهای کاربران که در طی چندین سال تجربه تیم مرکز بازیابی اطلاعات مشخص شده است، ریکاوری هارد فرمت شده می باشد. ممکن است برای شما هم چنین اتفافی افتاده باشد. برای مثال هنگام نصب ویندوز بدلیل انتخاب اشتباهی درایو C، درایو دیگری را فرمت کرده باشید. همچنین ممکن است به دلیل برخی اقدامات (مانند اتصال هارد به تجهیزات دیگر)، هارد فرمت شده و اطلاعات درون آن پاک شده باشد. هنگام رویارویی با این اتفاق نگران نباشید و قبل از هرچیز سعی کنید عمل دیگری روی هارد انجام ندهید.

در این شرایط، مرکز سخت افزار ایران قادر است ظرف چند دقیقه اطلاعات از دست رفته هارد شما را ریکاوری کند. فقط باید توجه داشته باشید که در صورت فرمت هارد، هرگز اطلاعات جدیدی روی آن ذخیره نکنید؛ چراکه هارد تنها می تواند یک لایه از اطلاعات را روی خود ذخیره سازی کند. بنابراین برای موفقیت ریکاوری هارد فرمت شده، از ذخیره اطلاعات جدید روی آن خودداری کنید.

بازیابی فایل های از دست رفته در مرکز ریکاوری اطلاعات

امروزه مراکز متعددی وجود دارند که بازیابی فایل های پاک شده را انجام می دهند. در این مراکز با استفاده از شیوه های مختلف و ابزارهای مناسب، این کار صورت می گیرد. اصولاً ریکاوری اطلاعات نیاز به تخصص و مهارت انسانی و تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری خاصی دارد. همچنین روش بازیابی اطلاعات در انواع حافظه متفاوت است. برای مثال زمانی که شما قصد ریکاوری یک هارد را دارید، نحوه ریکاوری آن با یک فلش مموری متفاوت است.

تجهیزاتی هم که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد نیز متفاوت است. مرکز بازیابی اطلاعات با بهره مندی از کلین روم مجهز و استفاده از دستگاه های مدرن بازیابی اطلاعات از جمله دستگاه pc3000  تمامی اطلاعات شما را بازیابی می کند.  اگر می خواهید اطلاعات به صورت کامل برگردد بدون هر گونه دستگاری دستگاه را در اختیار مهندسین ریکاوری اطلاعات در مرکز سخت افزار ایران قرار دهید.

معتبرترین مرکز بازیابی اطلاعات

مرکز بازیابی اطلاعات با دارا بودن تجهیزات پیشرفته و پرسنلی مجرب و بهره گیری از جدیدترین متد روز دنیا، قادر است تمامی اطلاعات حذف شده از روی انواع حافظه مانند هارد، رم، فلش مموری، حافظه گوشی و حافظه دوربین را بازیابی کند. چنانچه قصد بازیابی اطلاعات از دست رفته خود را دارید می توانید به این مرکز مراجعه کرده و نسبت به ریکاوری حافظه مورد نظر اقدام کنید.

در این مرکز تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه می کنیم ضمن آنکه به شما اطمینان می دهیم روند ریکاوری دستگاه شما با رعایت کامل اصل امانت داری صورت می گیرد. هم اکنون تلفن خود را برداشته و با مرکز بازیابی اطلاعات تماس بگیرد تا کارشناسان راهنمایی ها و مشاوره های لازم را به شما ارائه کنند.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+