اشتراک گذاری

نرم افزار بازیابی اطلاعات Runtime GetDataBack Simple

اگر از کاربرانی هستید که به هر دلیل اطلاعات ذخیره شده در ویندوز خود را از دست داده‌اید، یکی از راه‌های موجود برای بازیابی اطلاعات لپ تاپ و کامپیوتر شما استفاده از Runtime GetDataBack Simple است. نرم افزار بازیابی اطلاعات Runtime GetDataBack Simple  همانگونه که از نام آن پیداست، نرم افزاری ساده برای بازیابی اطلاعات از دست رفته‌ی ویندوز است.

این نرم افزار به دلیل کاربری بسیار ساده می‌تواند توسط مبتدی‌ترین کاربران نیز استفاده شود. شرکت سازنده این نرم افزار مدعی شده که تجربه های ده ساله این شرکت و توسعه دهنگان نرم افزار در ساخت نرم افزار GetDataBack به کار گرفته شده است. نرم افزار بازیابی اطلاعات Runtime GetDataBack Simple می‌تواند توسط کاربرانی مورد استفاده قرار گیرد که اطلاعات از درایوهای ویندوز خود را به دلیل فرمت شدن، پارتیشن بندی، حمله ویروس ها، خطاهای نرم افزاری و … از دست داده‌اند. در بخش‌های آتی اطلاعات بیشتری در ارتباط با این نرم افزار با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته می‌شود.

نرم افزار بازیابی اطلاعات Runtime GetDataBack Simple

ویژگی‌های نرم افزار بازیابی اطلاعات Runtime GetDataBack Simple

یکی از منحصربفردترین ویژگی‌های نرم افزار بازیابی اطلاعات Runtime GetDataBack Simple ، کاربری ساده‌ی آن است. کاربری این نرم افزار به حدی آسان است که حتی مبتدی‌ترین افراد نیز بدون هیچ‌گونه راهنمایی می‌توانند کار ریکاوری اطلاعات را با آن انجام دهند. طراحان این نرم افزار مدعی شده اند که این نرم افزار می‌تواند بازیابی تمامی اطلاعات درایو های لپ تاپ یا ویندوز، بازیابی نام فایل ها و ساختار دایرکتوری، پشتیبانی از انواع مختلف هارد درایو ها و دستگاههای ذخیره سازی USB و فلش و نیز پشتیبانی از سیستم فایلی FAT،NTFS را انجام دهد.

برای استفاده از این نرم افزار بازیابی اطلاعات کافی است با یک جستجوی ساده اینترنتی آن را دانلود و نصب نمایید. ادامه کار به دلیل کاربری راحت این نرم افزار بسیار ساده خواهد بود. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تخصصی دیتا ریکاوری تماس بگیرید.

نکات قابل توجه پیش از اجرای نرم افزار بازیابی اطلاعات Runtime GetDataBack Simple

به طور کلی برای بازیابی اطلاعات از هر نوع دستگاه و گجتی دو راه کلی پیش روی کاربر است. روش نخست استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات نظیر نرم افزار بازیابی اطلاعات Runtime GetDataBack Simple است که در فضای اینترنت قابل دسترسی است. روش دیگر مراجعه به مراکز تخصصی این کار و استفاده از ابزارهای پیشرفته‌ای است که در حوزه بازیابی و ریکاوری اطلاعات وجود دارد. بدیهی است در ارتباط با روش نخست نمی‌توان انتظار یک بازیابی حرفه‌ای و همه جانبه داشت و بخشی از اطلاعات حذف شده، همچنان دور از دسترس کاربر باقی می‌مانند.

دلیل این امر نیز مشخص است؛ نرم افزارهای مدعی بازیابی اطلاعات، چنان که باید و شاید، از قدرت و فناوری لازم برای این کار برخودار نیستند. اما در روش دوم، امکان بازیابی اطلاعات بسیار بالاتر بوده و درصد موفقیت ریکاوری بسیار بیشتر است. بنابراین توصیه ما به شما آن است که در صورت مهم بودن اطلاعات از بازیابی آنها توسط نرم افزارهای موجود در فضای اینترنت خودداری کنید. بازیابی اطلاعات توسط این نرم افزارها برخلاف چیزی که طراحان‌شان ادعا می‌کنند، همه جانبه نبوده و کاملا رندوم‌وار و تصادفی است. در صورت نیاز به بازیابی اطلاعات به صورت پیشرفته بهتر است این کار توسط ابزارهای تخصصی این کار نظیر pc3000 و در مراکز تخصصی بازیابی انجام شود.

مرکز تخصصی دیتا ریکاوری

از دست رفتن اطلاعات ممکن است به دلایل متعددی روی دهد که برخی از آنها عبارتند از: بروز ایرادهای نرم‌افزاری، خراب شدن اطلاعات، حمله‌ رخنه‌گران، حذف اتفاقی اطلاعات، بروز ایراد در هارد دیسک و  قطعی برق. از دست دادن اطلاعات به هر دلیلی که روی دهد عملیات مرتبط با بازیابی آنها نیازمند حضور کارشناسان زبده و تجهیرات آن است. مرکز بازیابی اطلاعات با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات بازیابی اطلاعات و با همکاری زبده ترین مهندسان این حوزه ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات است.

مدیریت مرکز بازیابی اطلاعات با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله دستگاه pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید.

Rate this post