اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسوس

همه ما داخل لپ تاپ‌ خود اطلاعات مهمی داریم که بیش از هر چیزی برای ما ارزشمند هستند بنابراین اگر از بین بروند چیزی جزء حسرت خوردن ندارند. اما گاهی اوقات یکسری اتفاقات ناگهانی مانند ویروسی شدن هارد لپ تاپ یا ضربه خوردن لپ تاپ موجب می‌شوند که اطلاعات هارد لپ تاپ از بین برود. به همین دلیل هیچ وقت نمی‌‌توان به هارد لپ تاپ به عنوان یک حافظه ذخیره‌ساز با عمر طولانی نگاه کرد.

اما اگر با دلایل خرابی هارد لپ تاپ آشنایی داشته باشیم می‌توانیم با استفاده درست از لپ تاپ مانع خرابی هارد آن و مهم‌تر از همه پاک شدن اطلاعات هارد لپ تاپ شویم. اگر از کاربران لپ تاپ‌های ایسوس هستید ادامه این مطلب را از دست ندهید تا شما را با دلایل و علائم خرابی هارد لپ تاپ ایسوس و بهترین مرکز جهت ریکاوری اطلاعات لپ تاپ ایسوس آشنا کنیم.

بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسوس

دلایل و علائم خرابی هارد لپ تاپ ایسوس

دلایل فیزیکی خرابی هارد لپ تاپ ایسوس

متاسفانه بیشترین دلایلی که موجب می‌شوند هارد لپ تاپ خراب شود یا حتی بسوزد، دلایل فیزیکی مانند ضربه خوردن لپ تاپ، ریختن مایعات بر روی آن و ایجاد شوک‌های الکتریکی (نوسان برق) است.

البته خیلی از کاربران لپ تاپ فکر می‌کنند که منظور از ضربه خوردن لپ تاپ، وارد شدن ضربات شدید به آن است. درصورتی که هارد لپ تاپ به کوچیکترین ضربات مانند بستن محکم درب لپ تاپ نیز واکنش نشان می‌دهد حتی گاهی اوقات جابجایی لپ تاپ زمانی که روشن است موجب بروز آسیب‌دیدگی در آن می‌شود. از این‌رو بهتر است از وارد شدن هرگونه ضربه‌ای به لپ تاپ خود جلوگیری کنید و برای در امان نگه داشتن لپ تاپ خود از شوک‌های الکتریکی حتما از محافظ جهت اتصال آن به جریان برق استفاده کنید.

دلایل مکانیکی خرابی هارد لپ تاپ ایسوس

اگر حین کار کردن با لپ تاپ متوجه شدید که صداهای عجیب و غریبی مانند غژ غژ کردن از هارد آن شنیده می‌شود یا سیستم شما دائما هنگ می‌کند، مطمئن باشید که هد هارد آسیب دیده است.

البته خرابی هد هارد، تنها یکی از دلایل مکانیکی خرابی هارد لپ تاپ است، خرابی سایر بخش‌های مکانیکی هارد نیز می‌تواند موجب بروز اختلال در هارد لپ تاپ و از بین رفتن اطلاعات آن شود.

دلایل منطقی خرابی هارد لپ تاپ ایسوس

منظور از دلایل منطقی خرابی هارد لپ تاپ، ویروسی شدن آن است. گاهی اوقات دانلود و نصب برخی نرم‌افزارهای غیر استاندارد یا به اصطلاح بدافزارها موجب ویروسی شدن هارد لپ تاپ می‌شوند و رابطه مستقیمی با بروز اختلال در عملکرد آن دارند. خوشبختانه ویروسی شدن لپ تاپ برخلاف دلایل فیزیکی موجب از دست رفتن خود هارد نمی‌شوند بلکه اطلاعات آن را به خطر می‌اندازد.

درصورتی که هارد لپ تاپ شما ویروسی شده باشد اطلاعات آن ناپدید می‌شوند، دائما با ارور هارد مواجه می‌شوید یا لپ تاپ شما بیش از اندازه کند می‌شود و صفحه آبی رنگ که به صفحه آبی مرگ معروف است، نمایش داده می‌‎شود. بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسوس که ویروسی شده با یکسری نرم‌افزارهای فوق پیشرفته و تخصصی امکان‌پذیر است. البته درصورتی که پس از پاک شدن اطلاعاتتان از روی هارد لپ تاپ، آن را دست‌کاری نکنید و اطلاعات جدیدی در آن ذخیره نکنید. چراکه هر چه میزان ذخیره اطلاعات جدید در هارد لپ تاپ پس از پاک شدن اطلاعات آن بیشتر باشد امکان بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسوس کمتر است.

خدمات بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسوس

ریکاوری هارد لپ تاپ ایسوس در اثر ضربه خوردن

بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسوس به قدری حساس است که هرگونه اشتباه کوچکی در آن نه تنها موجب می‌شود اطلاعات ارزشمند شما از بین برود بلکه ممکن است موجب از دست رفتن خود هارد نیز شود. بنابراین بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ باید به دست متخصصین انجام شود. خوشبختانه مرکز بازیابی اطلاعات از کارشناسان متخصصی برخوردار است که مهارت بالایی در زمینه بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسوس دارند. بنابراین پس از عیب‌یابی دقیق آن از متدهای منحصربه‌فرد و حرفه‌ای برای ریکاوری هارد لپ تاپ ایسوس استفاده می‌کنند.

ریکاوری هارد لپ تاپ ایسوس در اثر سوختگی

همانطور که اشاره کردیم برخی عوامل مانند ضربه خوردن هارد یا ریختن مایعات بر روی لپ تاپ موجب می‌شود که برد هارد بسوزد که اصطلاحا می‌گویند هارد لپ تاپ سوخته است. برخلاف تصور برخی از کاربران، امکان بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ ایسوس حتی زمانی که سوخته باشد نیز وجود دارد. البته تنها درصورتی که آن را به یک فرد متخصص بسپارید. مهندسین نمایندگی لپ تاپ ایسوس در زمینه بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسوس مهارت ویژه‌ای دارند از این‌رو با استفاده از تجهیزات پیشرفته‌ می‌توانند اطلاعات هارد سوخته را نیز بازیابی کنند.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

راز موفقیت نمایندگی ایسوس، برخوردار بودن از نیروهای متخصص و تجهیزات فوق پیشرفته است. از این‌رو مرکز بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسوس موفق شده است تا در کنار ارائه خدمات فروش لپ تاپ ایسوس، خدمات تعمیر تخصصی این دستگاه را نیز به کاربران ارائه دهد. بنابراین نه تنها می‌توانید تعمیرات و ریکاوری لپ تاپ ایسوس را به این مرکز بسپارید، بلکه می‌توانید با خرید هر یک از مدل‌های لپ تاپ ایسوس از خدمات پس از فروش آن نیز بهره‌مند شوید.

Rate this post