اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات لپ تاپ سامسونگ

عکس‌ها و فیلم‌های فراموش نشدنی که همه خاطرات ما را به تصویر می‌کشند، اسناد و مدارک بسیار مهمی که دائما به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنیم، همه از فایل‌ها و داده‌های مهم داخل هارد لپ تاپ ما هستند. پس هیچ اتفاقی بدتر از این نیست که اطلاعات هارد لپ تاپ ما به صورت ناخواسته یا به دلایل فیزیکی مانند وارد شدن ضربه به لپ تاپ از دست بروند.

خوشبختانه پس از بروز چنین اتفاق وحشتناکی امکان بازگرداندن اطلاعات هارد لپ تاپ وجود دارد. البته تنها درصورتی که لپ تاپ خود را به دست تعمیرکار ماهری بسپاریم که بتواند اطلاعات آن را بدون کم و کسری برگرداند. درواقع سپردن بازیابی اطلاعات لپ تاپ به افراد بی‌تجربه نه تنها موجب برگشتن اطلاعات آن نمی‌شود بلکه موجب پاک شدن اطلاعات هارد لپ تاپ یا آسیب رسیدن به آن می‌شود. پس بهتر است انجام پروسه حساس بازیابی اطلاعات لپ تاپ را به یک فرد باتجربه و ماهر بسپاریم.

اگر از کاربران لپ تاپ سامسونگ هستید و با چنین مشکلی روبه‌رو شده‌اید به شما پیشنهاد می‌‌کنیم که بازیابی اطلاعات آن را به مرکز بازیابی اطلاعات بسپارید. مرکز بازیابی اطلاعات از نیروهای بسیار ماهر و با تجربه‌ای برخوردار است که اطلاعات از دست رفته لپ تاپ سامسونگ را به صورت تخصصی بازیابی می‌کنند. در ادامه به روش بازیابی اطلاعات لپ تاپ سامسونگ می‌پردازیم. پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

بازیابی-اطلاعات-لپ-تاپ-سامسونگ

روش بازیابی اطلاعات لپ تاپ سامسونگ

یکی از بهترین روش‌ها برای بازیابی اطلاعات لپ تاپ سامسونگ که تکنسین‌های مرکز بازیابی اطلاعات نیز از آن استفاده می‌کنند، استفاده از دستگاه PC3000 است. دستگاه PC3000 پیشرفته‌ترین و گران‌ترین دستگاه بازیابی اطلاعات است که به دلیل قیمت بسیار بالایی که دارد هر مرکز تعمیراتی از آن برخوردار نیست. مرکز بازیابی اطلاعات از تجهیزات فوق مدرنی جهت بازیابی اطلاعات لپ تاپ برخوردار است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها دستگاه PC3000 می‌باشد.

تکنسین‌های مرکز بازیابی اطلاعات در شرایطی که مشکلاتی مانند: دیتکت نشدن، بدسکتور شدن، مشکلات ماژولی و مواردی از این قبیل برای هارد لپ تاپ به وجود آمده باشد از دستگاه PC3000 برای بازیابی اطلاعات آن استفاده می‌کنند. البته در شرایطی که هارد لپ تاپ دچار مشکلاتی مانند: شکستگی یا سوختگی شده باشد با استفاده از دستگاه PC3000 امکان بازیابی اطلاعات آن وجود ندارد و هارد دستگاه باید مورد جراحی قرار بگیرد.

مرکز بازیابی اطلاعات

کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات علاوه‌بر استفاده از دستگاه پیشرفته PC3000 از نرم‌افزارهای قدرتمند جهت بازیابی اطلاعات لپ تاپ سامسونگ استفاده می‌کنند. البته بازیابی اطلاعات لپ تاپ توسط نرم‌افزارها تنها درصورتی امکان‌پذیر خواهد بود که بعد از پاک شدن اطلاعات هارد لپ تاپ به هیچ‌وجه آن را دستکاری و اطلاعات و داده‌های جدیدی را درون لپ تاپ ذخیره نکرده باشید.

بنابراین اگر تخصصی در استفاده از نرم‌افزارهای بازیابی اطلاعات ندارید باید بدون هیچ دستکاری، پروسه ریکاوری اطلاعات لپ تاپ را به متخصصین مرکز بازیابی اطلاعات بسپارید. علاوه‌بر این پس از پاک شدن اطلاعات هارد لپ تاپ، هیچ اطلاعات جدیدی در آن ذخیره نکنید چراکه ذخیره اطلاعات جدید امکان بازیابی اطلاعات قبلی هارد لپ تاپ را کاهش می‌دهد.

جراحی هارد لپ تاپ سامسونگ

گاهی اوقات وارد شدن ضربه به لپ تاپ موجب سوختگی یا شکستگی هارد لپ تاپ می‌شود که در این شرایط باید هارد لپ تاپ را تعویض کرد. بنابراین شما به یک هارد نو برای لپ تاپ خود نیاز دارید. اگر از کاربران لپ تاپ سامسونگ هستید، می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب مرکز بازیابی اطلاعات به عنوان بزرگترین و تخصصی‌ترین مرکز فروش و تعمیرات انواع هارد از حراجی هارد لپ تاپ سامسونگ بهره‌مند شوید. مرکز بازیابی اطلاعات به دلیل ارائه خدمات فروش و پس از فروش ویژه به کاربران، بهترین گزینه برای خرید انواع مدل‌های هارد می‌باشد.

بازیابی اطلاعات از لپ تاپ سوخته

سخت‌ترین نوع بازیابی اطلاعات، پروسه بازیابی اطلاعات از لپ تاپ سوخته است. بنابراین باید ریکاوری اطلاعات از لپ تاپ سوخته را به یک تکنسین حرفه‌ای بسپارید چراکه در چنین شرایطی امکان بازیابی اطلاعات لپ تاپ سامسونگ با دستگاه PC3000 وجود ندارد و تکنسین باید هارد لپ تاپ را جراحی کند. 

از آن جایی که بهترین و متخصص‌ترین تکنسین‌های ریکاوری اطلاعات لپ تاپ سامسونگ در مرکز بازیابی اطلاعات فعالیت می‌کنند، می‌توانید با سپردن لپ تاپ خود به این مرکز، خیال خود را از بازیابی اطلاعات خود راحت کنید. یکی از خدمات تخصصی مرکز بازیابی اطلاعات، برگرداندن اطلاعات لپ تاپ سوخته است که به صورت حرفه‌ای توسط کارشناسان این مرکز انجام می‌شود.

بازیابی فیلم و عکس پاک شده لپ تاپ سامسونگ

فیلم‌ها و عکس‌ها از مهم‌ترین اطلاعات هر لپ تاپی هستند که از دست دادن آن‌ها زجرآور است اما جای نگرانی نیست با سپردن لپ تاپ خود به مرکز بازیابی اطلاعات، می‌توانید به بازیابی فیلم و عکس پاک شده از لپ تاپ خود کمک چشم‌گیری کنید. کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که در اختیار آن‌ها قرار داده شده است، تمامی فایل‌ها و داده‌های پاک شده شما از هارد لپ تاپ را بازیابی می‌کنند.

بازیابی اطلاعات فرمت شده لپ تاپ سامسونگ

همیشه هم وارد شدن ضربه به لپ تاپ و آسیب دیدن هارد آن یا ویروسی شدن لپ تاپ موجب از دست رفتن اطلاعات آن نمی‌شود. گاهی اوقات این ما هستیم که با اشتباهاتی ناخواسته موجب فرمت شدن اطلاعات هارد لپ تاپ و از دست رفتن آن‌ها می‌شویم. خوشبختانه تکنسین‌های مرکز بازیابی اطلاعات در این صورت نیز می‌توانند با استفاده از دستگاه پیشرفته PC3000 و نرم‌افزارهای قدرتمند به بازیابی اطلاعات لپ تاپ سامسونگ بپردازند.

این مقاله برای شما مفید است : بازیابی اطلاعات هارد خیس شده

بازیابی اطلاعات از دست رفته لپ تاپ

فرقی نمی‌کند که اطلاعات لپ تاپ شما به صورت تصادفی فرمت شوند و از بین بروند یا سوختن، ویروسی شدن و شکستگی هارد لپ تاپ موجب از بین رفتن آن‌ها شود. در هر صورت نیروهای باتجربه مرکز بازیابی اطلاعات حاضرند تا اطلاعات لپ تاپ شما را با دستگاه فوق پیشرفته PC3000 و نرم‌افزارهای اورجینال و قدرتمند بازگردانند. بنابراین درصورتی که اطلاعات هارد لپ تاپ شما از دست رفت، بدون اینکه آن را دستکاری کرده یا اطلاعات جدیدی در آن ذخیره کنید به یکی از شعب مرکز بازیابی اطلاعات هارد مراجعه کنید. کارشناسان این مرکز با سرعت بالایی اطلاعات هارد شما را بازیابی می‌کنند.

Rate this post