اشتراک گذاری

بازیابی رمز ایمیل

در صورتی که به دلیل فراموش کردن پسورد ایمیل و نیاز به بازیابی آن به این صفحه راهنمایی شده‌اید، با ما همراه باشید تا شیوه بازیابی رمز ایمیل را فرا بگیرید. همانگونه که می‌دانید به خاطر نیاوردن اطلاعات شخصی داده شده به سایت، در زمان ایجاد حساب کاربری، تمام آن چیزی است که کار بازیابی رمز ایمیل را به تعویق می‌اندازد.

در واقع دلیل بازیابی نشدن پسورد ایمیل، به یاد نداشتن پسورد و البته به خاطر نداشتن پاسخ سوالاتی است که توسط سایت در این زمان از کاربر پرسیده می‌شود. بدیهی است درصورت به یاد داشتن پاسخ‌ها می‌توانید به راحتی آنها را وارد کرده و رمز خود را بازیابی کنید. در غیراینصورت، یعنی در صورت به یاد نیاوردن پاسخ سوالات، تنها یک گزینه برای بازیابی رمز ایمیل پیش روی شما خواهد بود. در صورت عدم بازیابی رمز در این روش، دیگر راهی برای بازیابی وجود نخواهد داشت.

بازیابی رمز ایمیل

آموزش بازیابی رمز ایمیل

برای بازیابی رمز ایمیل می‌توانید از آموزش ارائه شده در بخش زیر استفاده نمایید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در طی مراحل می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز بازیابی اطلاعات تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.  اما برای بازیابی پسورد ایمیل با توجه به تصویر موجود در این صفحه، ابتدا به بخش Select a product رفته و گزینه Mail رو انتخاب نمایید. گزینه‌ی Mail را برای قسمت Select a version انتخاب نمایید و منتظر بمانید تا Select a category فعال گردد. در Select a category روی گزینه Password and sing in کلیک کرده و منتظر باز شدن تب بعدی بمانید.

در این تب که Select a sub-category نام دارد گزینه unable to sign in, sing in in box reappears را انتخاب کنید. در این مرحله از فرآیند بازیابی رمز ایمیل می‌بایست در پایین صفحه روی Email a support agent تا صفحه ارسال درخواست برای شما باز شود. در صفحه‌ی گشوده شده، بخش‌های ستاره‌دار را پر کنید. (دقت نمایید بخش‌های اضافه یا نابه‌جایی را پر نکنید).

با گزینه اول یعنی (Short Description) کاری نداشته باشید اما در گزینه دوم (Detailed Description) عبارتI cannot remember the exact answer to the security question and email recovery را تایپ نمایید. در بخش Yahoo! ID or email address اکانت ایمیلی را وارد کنید که دسترسی به آن غیرممکن شده است. قسمت (Where we can contact you Non Yahoo Email Address) از اهمیت بسزایی برخوردار است. در این بخش می‌بایست آدرس ایمیل صحیح و در دسترس را وارد کنید. تا حدامکان گزینه‌ها را به درستی وارد نمایید. در قسمت Do you have access to the alternate email address گزینه‌ی NO را انتخاب کنید.

آموزش بازیابی رمز ایمیل

دنبال کردن مراحل بازیابی رمز ایمیل

با طی مراحل بالا به مرحله‌ای خواهید رسید که حاوی (Security Question) است. در این مرحله سوالی که در هنگام ورود به اکانت از شما پرسیده شده است را کپی و در این قسمت پیست نمایید. درست بودن جواب داده شده چندان مهم نیست. فقط کافی است در سریع‌ترین زمان ممکن، نزدیکترین جواب را وارد کنید. در این مرحله Captcha را وارد کرده و گزینه سند را انتخاب نمایید. پس از این کار می‌بایست منتظر پاسخ ایمیل یاهو باشید. یاهو در ادامه ایمیلی با عنوانVerify this email address برای شما ارسال خواهد کرد. با طی این مراحل احتمالا بازیابی رمز ایمیل شما با موفقیت انجام شده و مشکل پیش آمده رفع گردد.

مرکز بازیابی اطلاعات

مرکز بازیابی اطلاعات به دلیل بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات ریکاوری، بازیابی اطلاعات با pc3000 و نیز جذب نیروی کارآمد و متعهد، قادر به پشتیبانی و ریکاوری تمامی هاردها و حافظه‌های موجود در بازار می‌باشد. برخی از دستگاه ها و حافظه ها که امکان بازیابی اطلاعات آنها در این مرکز وجود دارد عبارتند از: بازیابی اطلاعات رید Raid، بازیابی اطلاعات NAS و DAS، بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال و اینترنال، بازیابی اطلاعات دوربین دیجیتال و گوشی موبایل اسمارت فون،

بازیابی اطلاعات انواع تبلت اندروید و آی او اس Android/IOS، بازیابی اطلاعات از انواع DVR و سیستم دوربین های حفاظتیSecurity Cameras & Home Surveillance Systems،  تعمیر فوق تخصصی انواع هارد SSD و بازیابی اطلاعات هارد SSD، ریکاوری عکس‌ها و فیلم‌های دوربین دیجیتالی، ریکاوری عکس و فیلم انواع رم و مموری کارت‌ها). کارشناسان فنی حاضر در مرکز بازیابی اطلاعات با استفاده از تخصصی‌ترین تجهیزات سخت‌افزاری و تعهد به استانداردهای روز دنیا موفق به ارائه بالاترین درصد موفقیت در بازایابی اطلاعات از دست رفته شده‌اند.

5/5 (1 امتیاز)