اشتراک گذاری

Active Unformat Professional

برای استفاده از نرم افزار Active Unformat Professional توجه داشته باشید:

 • از نرم افزار دانلود منیجر جهت دانلود فایل‌ها استفاده نمایید.
 • فایل‌هایی را که چند بخشی هستند بصورت کامل دانلود کرده و در کنار یکدیگر قرار دهید. پس از دانلود، همه را انتخاب کرده، راست کلیک کنید و گزینه اکسترکت را کلیک نمایید.
 • برای باز کردن فایل‌های فشرده RAR و Zip می‌بایست از نرم‌افزار Winrar یا نرم‌افزار Winzip استفاده کنید.
 • برای کار با ایمیج و فایل‌های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده نمایید.

نرم افزار بازیابی اطلاعات فرمت شده Active Unformat Professional

Active Unformat Professional یکی از دیگر از نرم‌افزارهایی است که جهت بازیابی اطلاعات کاربرد دارد. با بهره‌مندی از نرم‌افزار Active Unformat Professional  می‌توان اطلاعات از دست رفته هارد دیسک و دستگاه های ذخیره سازی دیگر را بازگرداند. قابلیت دیگر این نرم‌افزار امکان بازگردانی پارتیشن‌های پاک شده به حالت گذشته می‌باشد.

رابط کاربری این نرم‌افزار کار با آن را برای کاربران میتدی نیز بسیار آسان ساخته است. این برنامه علاوه بر توانایی بازگردانی اطلاعات هارد، امکان ریکاوری اطلاعات پاک شده‌ی دستگاه‌های دیگر نظیر دوربین‌های دیجیتال را نیز دارد.

این مطلب مفید رو از دست نده : روش های تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال

برخی دیگر از ویژگی‌های نرم افزار بازیابی اطلاعات فرمت شده Active Unformat Professional

 • تهیه‌ی لیست از اطلاعات پاک شده از طریق اسکن هارددیسک
 • سرعت مناسب در اسکن
 • رابط کاربری ساده و ظریف اندازه
 • پشتیبانی از فرمت‌های NTFS, FAT32, FAT و رابط کاربری جذاب
 • امکان ریکاوری اطلاعات محذوف از هارد دیسک
 • امکان بازیابی اطلاعات فرمت شده از درایو
 • امکان ریکاوری فایل‌های پاک‌شده از سطل زباله ویندوز
 • قابلیت بازگردانی اطلاعات از هارددیسک، کارت‌های حافظه، Flash Memory، فلاپی دیسک و…
 • سازگاری با هاردهای بزرگ
 • بهره‌مندی از سیستم بهبود یافته‌ی الگوریتم اسکن

گرچه ادعا شده که با استفاده از این نرم‌افزار امکان بازیابی اطلاعات به صورت تقریباً کاملی وجود دارد، اما با نصب آن مشاهده خواهید کرد که تنها امکان بازگشت تعداد محدودی از فایل‌ها و ریکاوری برخی  از اطلاعات وجود دارد. این امر خاص این نرم‌افزار نیست و در مورد تمامی نرم‌افزارهایی که جهت بازیابی استفاده می‌گردند صدق می‌کند. شما با نصب این نرم‌افزار مشاهده خواهید کرد که ادعای بازیابی تمامی اطلاعات، تنها تبلیغی صِرف بوده و حقیقت ندارد.

واحد های بازیابی اطلاعات

بعلاوه بنابر نظر متخصصان و کارشناسان این حوزه، استفاده از این نرم‌افزارها اقدام چندان هوشمندانه‌ای به‌نظر نمی‌رسد و ممکن است مشکلاتی را در دستگاه شما ایجاد کند.

 استفاده از دستگاه pc3000 می‌باشد که امکان بازیابی و ریکاوری تمامی اطلاعات از دست رفته را برای شما فراهم می‌کند

در این راستا مدیریت مرکز سخت‌افزار ایران با تهیه‌ی به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مدار، خود را ملزم به ارائه‌ی بهترین سطحی کیفی خدمات دانسته است. مدیریت این مرکز با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله دستگاه pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های ارائه شده صورت می‌پذیرد.

از آن رو که وجود مهارت و سابقه‌ی صِرف در امرِ بازیابیِ اطلاعات مُکفی نیست، مدیریت مرکز سخت افزار ایران دو تن از معتقدترین و بااخلاق‌ترین کارمندان فعال خود را به کار بازیابی اطلاعات گمارده است که با وجود داشتن سال‌ها سابقه در امر بازیابی اطلاعات، پس از آزمون‌های متعدد و آنالیزهای گوناگون انتخاب شده‌اند تا اطلاعات دستگاه‌های شما را با استفاده از دستگاه pc3000 بازیابی و احیاء سازند.

 بهترین اقدام جهت بازیابی و ریکاوریِ اطلاعات استفاده از دستگاه pc3000 می‌باشد.

Rate this post