اشتراک گذاری

قوی ترین نرم افزارهای ریکاوری 2021 برای کامپیوتر

همان طور که می دانید اگر قصد ریکاوری دیتاهای لپ تاپ و کامپیوتر شخصی خود را داشته باشید، استفاده از نرم افزارهای بازیابی دیتا یکی از راه های پیشروی شماست. با یک سرچ کوتاه می توانید انواع و اقسام این نرم افزارها را در اینترنت بیابید. اما مسلما نمی توان خیلی ساده به تمامی این نرم افزارها اعتماد کرد. دیتاهای رایانه باید در محیط ایمنی بازگردانی شوند. از طرفی بسیاری از نرم افزارهای ریکاوری در عمل قدرت چندانی ندارند و حتی ممکن است باعث از بین رفتن همیشگی اطلاعات مورد نظر شما شوند. در ادامه شما را با قوی ترین نرم افزارهای ریکاوری 2021 برای کامپیوتر آشنا می سازیم

مجموعه ای از قوی ترین نرم افزارهای ریکاوری 2021 برای کامپیوتر

در همین ابتدای معرفی قوی ترین نرم افزارهای ریکاوری 2021 برای کامپیوتر باید بگوییم که هیچ گاه استفاده از نرم افزارهای بازیابی بدون ریسک نمی باشد. حتی بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات در سال 2021 برای کامپیوتر نیز می توانند به صورت کاملا ناگهانی باعث غیر قابل دسترس شدن اطلاعات مورد نظر کاربر شوند.

باگ هایی که ممکن است گاهی در ساختار تشکیل دهنده ی این نرم افزارها نهفته باشند، خیلی ساده پروسه ی بازیابی را مختل می سازند. از طرفی در برخی از مواقع احتمال دارد بهره گیری از نرم افزارهای ریکاوری برای کاربران عادی دشوار شود. چرا که گزینه های متعدد با معانی پیچیده همواره درون نرم افزارهای ریکاوری حضور دارند. اما اگر بنابر هر دلیلی قصد مراجعه به مراکز تعمیراتی را ندارید، نرم افزارهای زیر می توانند تا حدی کمک حال شما باشند.

بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده با استفاده از برنامه OnTrack EasyRecovery

OnTrack EasyRecovery یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ریکاوری است. این نرم افزار دارای دو نسخه ی رایگان و ساده و غیر رایگان و پیشرفته است. در ورژن های پیشرفته ی OnTrack EasyRecovery می توانید داده های از دست رفته ی سی دی ها و دی وی دی ها را هم تحت شرایط ویژه ای بازگردانی کنید. خوشبختانه این برنامه کاملا با هاردهای SSD هماهنگ است. می توانید برای ریکاوری هارد های جدید اس اس دی از OnTrack EasyRecovery استفاده کنید.

نرم افزار ریکاوری CrashPlan

اگر اطلاعات فنی چندانی برای کار با نرم افزارهای پیچیده ی ریکاوری ندارید، استفاده از CrashPlan را فراموش کنید. این برنامه یکی از پیچیده ترین اسکنرهای لیست قوی ترین نرم افزارهای ریکاوری 2021 برای کامپیوتر می باشد. کاربری نسبتا دشوار CrashPlan به دلیل قدرت آن در بازیابی است. نرم افزار مذکور حجم عظیمی از دیتاهای دور از دسترس را با کیفیت بی نظیری بازگردانی می کند. گاهی اوقات کارشناسان آی تی از CrashPlan  برای ریکاوری استفاده می کنند.

نرم افزار رایگان Stellar Data Recovery

نرم افزار Stellar Data Recovery عضو دیگر مجموعه ی قوی ترین نرم افزارهای ریکاوری 2021 برای کامپیوتر است. این برنامه ی رایگان قابلیت های فراوانی دارد. حتی پارتیشن های از دست رفته ی هارد را هم می توانید توسط Stellar Data Recovery بازگردانی کنید. اما نسخه ی رایگان این برنامه دارای محدودیت یک گیگابایتی ریکاوری است. اگر حجم فایل هایی که باید بازیابی شوند، بیش از این میزان است نسخه ی نامحدود را خریداری کنید.

Data Rescue 5، اسکنر دیتاهای از دست رفته

در میان اعضای مجموعه ی قوی ترین نرم افزارهای ریکاوری 2021 برای کامپیوتر، نرم افزار Data Rescue 5 به راحتی با مک بوک های اپل ست می شود. این برنامه حتی کوچک ترین فایل های پاک شده را هم ریکاوری می نماید. البته ممکن است اسکن نرم افزار ریکاوری فایل Data Rescue 5، کمی طولانی شود. در صورتی که برای بازیابی اطلاعات از دست رفته ی هارد لپ تاپ یا کامپیوتر مورد استفاده ی خود عجله دارید، استفاده از Data Rescue 5 را لغو کنید. جهت کسب راهنمایی های بیشتر درخصوص استفاده از نرم افزارهای ریکاوری با کارشناسان ما در نمایندگی بازیابی اطلاعات تماس حاصل فرمایید.

Rate this post