اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا

بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا، یکی از خدمات ارائه شده در مرکز ریکاوری اطلاعات هارد می باشد. امروزه بسیاری از افراد، اطلاعات مهم خود را در انواع هارد دیسک ها ذخیره می کنند. در صورت خرابی این قطعات، خطر از بین رفتن اطلاعات موجود بر روی آنها بسیار محتمل به نظر می رسد. لذا بازیابی اطلاعات، امری بسیار ضروری بوده که توسط افراد متخصص انجام می گردد. در این مطلب، شما را با انواع از دست رفتن اطلاعات هارد و روش های بازیابی این اطلاعات آشنا می کنیم.

واحد بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا

ریکاوری هارد، نیازمند استفاده از روش ها، برنامه ها و ابزار جدید و پیشرفته در این زمینه می باشد. در واحد بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا، عملیات ریکاوری این قطعه، توسط متخصصین ارشد و با تجربه انجام می شود. این مرکز، با استفاده از بروزترین دستگاه های دنیا همانند PC3000  و MRT PRO و ابزار آلات جراحی هارد دیسک، توانایی بازیابی اطلاعات هارد شما را به بهترین شکل ممکن دارا می باشد. لذا اصلا نگران اطلاعات از دست رفته ی خود نباشد.

بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا

دیگر واحدهای بازیابی اطلاعات

با توجه به گستردگی و تنوع هارد و قطعات آن،  از چند واحد جهت بازیابی اطلاعات بهره گرفته ایم که  در حال ارائه ی خدمات بازیابی اطلاعات به کاربران این محصولات می باشند. در دیگر واحد های بازیابی اطلاعات، ممکن است از روش ها نوین با توجه به برنده هارد مورد نظر برای ریکاوری هارد استفاده می شود.

توجه داشته باشید که این واحدها، دارای مجوز بوده و از اعتبار لازم جهت بازیابی اطلاعات برخوردار می باشند. چه بسا واحدهایی که بدون مجوز اقدام به این کار کرده و به سبب عدم تسلط کارشناسانشان به کار ریکاوری، اطلاعات موجود در هارد به طور کلی از بین می رود.  ازشما دعوت می کنیم خدمات ما را در واحدهای بازیابی اطلاعات مطالعه نمایید.

خدمات واحد بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا

در واحد بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا، خدمات زیر به کاربران گرامی ارائه می گردد:

  • بازیابی اطلاعات هارد بدسکتوری شده ی ای دیتا
  • تعویض قطعات معیوب هارد ای دیتا
  • اصلاحات نرم افزاری هارد در واحد بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا
  • استفاده از روش های نوین برای ریکاوری هارد ای دیتا
  • بررسی هارد ای دیتا و عیب یابی تخصصی آن
  • تعمیر قطعات معیوب هارد ای دیتا
  • ریکاوری هارد سوخته ی ای دیتا
  • بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا در صورت ویروسی

اخبار بازیابی اطلاعات

همکاران ما در واحد بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا، همواره در تلاشند تا کاربران را از جدیدترین اخبار در حوزه ی بازیابی اطلاعات، مطلع سازند. به همین منظور بخشی تحت عنوان “اخبار بازیابی اطلاعات” در سایت مربوطه ایجاد شده و شما کاربران گرامی می توانید از این طریق، به آخرین تحولات حوزه ی ریکاوری اطلاعات دسترسی پیدا کنید.

مقالات ریکاوری اطلاعات

افزایش اطلاعات کاربران، همواره دغدغه ی همکاران ما در مرکزبازیابی اطلاعات هارد ای دیتا بوده است. در همین راستا، مقالاتی در این زمینه تدوین و در اختیار شما قرار داده شده است. گفتنی است که کلیه ی مقالات ریکاوری اطلاعات، توسط کارشناسان این مرکز جمع آوری شده و از آخرین اطلاعات روز دنیا در آنها استفاده شده است. برای مطالعه ی این مطالب، به این بخش مراجعه نمایید

انواع هارد

در سالهای اخیر، مدل های مختلفی از هارد تولید و مورد استفاده ی کاربران قرار گرفته است. در این قسمت، به انواع هارد اشاره می کنیم. به طور کلی، می توان گفت که دو نوع اصلی هارد وجود دارد. این دو نوع شامل هارد درایوهای داخلی یا همان Internal و هارد درایوهای خارجی یا External می باشد. هاردهای داخلی، در برگیرنده ی انواع هارد های قابل استفاده در کامپیوتر می باشد که توسط شرکت های مختلف و با ظرفیت های متنوع، تولید و عرضه می گردند.

انواع هارد

هارد های خارجی یا اکسترنال، هاردهایی را شامل می گردد که به صورت پرتابل و قابل حمل طراحی و تولید شده اند. این مدل ها، معمولا توسط رابط هایی از جمله کابل USB، به سیستم متصل شده  و به رد و بدل کردن اطلاعات می پردازند. در مرکز بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا، انواع هارد های داخلی و خارجی، مورد بررسی و ریکاوری قرار می گیرند.

نرم افزارهای ریکاوری هارد

به منظور بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا، باید از نرم افزارهای ریکاوری هارد استفاده نمود. این نرم افزارها، در انواع مختلف در اختیار تعمیرکاران قرار گرفته است. از جمله نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات، می توان به CardRecovery، Active@ File Recovery و Recover My Files اشاره کرد. با استفاده از این نرم افزارها، امکان بازیابی اطلاعات در انواع هارد، کارت حافظه، فلش و سایر لوازم ذخیره سازی اطلاعات برای کاربران فراهم می باشد. لازم به ذکر است که در مرکز بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا، از به روز ترین نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات استفاده می گردد.

سوالات متداول بازیابی اطلاعات

در مبحث بازیابی اطلاعات هارد ای دیتا، سوالات بسیاری برای کاربران پیش می آید. کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات، برای پاسخگویی بهتر به این سوالات، آنها را به دقت بررسی کرده و بخش سوالات متداول بازیابی اطلاعات را ایجاد نمودند. در این بخش، پرتکرار ترین پرسش های کاربران گردآوری شده و به دقت و با بیانی ساده، به آنها پاسخ داده می شود. کاربران می توانند با مراجعه به این قسمت، پاسخ ابهامات خود را از زبان مهندسین مرکز بازریابی اطلاعات هارد ای دیتا دریافت نمایند.

مرکز بازیابی اطلاعات

مرکز بازیابی اطلاعات، به منظور بازیابی اطلاعات در انواع هارد ها راه اندازی شده است. در این مرکز، مهندسین ارشد حوزه ی بازیابی اطلاعات مشغول به کار هستند. این مهندسین، دوره های لازم را در معتبر ترین مراکز آموزشی جهان سپری کرده و دارای مدارج علمی بالا در این زمینه می باشند.

علاوه بر دانش فنی، آنها از تجربه ی چندین ساله در مراکز بازیابی اطلاعات هارد بهره مند می باشند که به موجب آن، قادر به ریکاوری اطلاعات انواع مدل های هارد با هر نوع مشکل خواهند بود. همچنین، تجهیز مرکز بازیابی اطلاعات به جدید ترین ابزار مربوط به این حوزه و استفاده از روش های نوین، یکی از مزایای این مرکز نسبت به سایر واحدهای بازیابی اطلاعات می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل، می توانید با همکاران ما تماس گرفته و از راهنمایی های لازم برخوردار شوید.

Rate this post