اشتراک گذاری

آموزش نحوه بازیابی اکانت توییتر

گاهی اوقات کاربران توییتر نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش می کنند و نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند. در مواردی هم ممکن است به هر دلیلی دسترسی به حساب خود را از دست بدهند و در نتیجه به بازیابی اکانت توییتر خود نیاز داشته باشند. 

اگر ایمیل یا شماره تلفنی که با آن حساب خود را ایجاد کرده اید را به یا داشته باشید، بازگرداندن حساب کاربری توییتر کار ساده و راحتی است. اما اگر ایمیل و شماره تلفن را هم فراموش کرده باشید، بازیابی حساب کاربری شاید کمی دشوار باشد. خصوصا این که توییتر برخلاف برخی از پلتفرم های دیگر هیچ گونه تمهیدی برای ارسال ایمیل بازنشانی رمز عبور ندارد. 

با این حال هنوز هم یک سری ترفندها و راه حل ها وجود دارد که می توان با کمک آنها حساب توییتر را بازیابی کرد. در این مقاله با ما همراه باشید تا با دنبال کردن این گزینه ها، نحوه بازیابی اکانت توییتر را به شما آموزش دهیم.

آموزش-نحوه-بازیابی-اکانت-توییتر

راه های بازیابی اکانت توییتر

به صورت کلی روش هایی که می توانید با کمک آنها حساب توییتر خود را بازیابی کنید به این بستگی دارد که شما به ایمیل و شماره تلفنی که با آن حساب کاربری خود را ایجاد کرده اید دسترسی دارید یا خیر. بر این اساس روش های کلی که برای بازگردندان حساب کاربری توییتر وجود دارد شامل موارد زیر می شود:

  • امتحان کردن رمزهای عبور مختلف
  • بازیابی حساب کاربری با کمک شماره تلفن همراه
  • استفاده از ایمیل برای بازیابی حساب توییتر
  • بازیابی اکانت توییتر بدون ایمیل و شماره تلفن

استفاده از هر کدام از این روش ها تا حدود زیادی به این بستگی دارد که شرایط حساب کاربری شما به چه صورت است و در زمان ایجاد آن چه گزینه هایی را استفاده کرده اید. در ادامه هر یک از این روش ها را توضیح می دهیم.

امتحان کردن رمزهای عبور مختلف

اولین کاری که می توانید برای بازیابی اکانت توییتر خود انجام دهید، امتحان کردن رمزهای عبور مختلفی است که احتمال می دهید می توانید با آنها وارد حساب کاربری خود شوید. بهتر است رمزهایی که برای سایر حساب های کاربری خود تعیین کرده اید را امتحان کنید. 

برای مثال رمز عبور اینستاگرام یا رمز ایمیل و … را امتحان کنید و ببینید که می توانید با آنها وارد حساب توییتر خود شوید یا خیر. اگر رمزهای عبوری که امتحان می کنید کار نمی کند و پیغام خطای توییتر را مشاهده می کنید، می توانید از سایر روش هایی که در زیر توضیح می دهیم برای بازگردانی اکانت توییتر خود استفاده کنید.

بازیابی حساب کاربری با کمک شماره تلفن همراه

اگر شماره تلفنی که با آن حساب کاربری توییتر خود را ایجاد کرده اید را به یاد داشته باشید، به راحتی می توانید با کمک آن اکانت توییتر را بازیابی کنید. برای این منظور کافی است در صفحه اول توییتر وارد بخش بازیابی رمز عبور شوید و در آن قسمت با وارد کردن نام کاربری و شماره تلفن هایی که احتمال می دهید اکانت توییتر را با آن ایجاد کرده اید، برای بازیابی اکانت توییتر اقدام کنید. 

اگر این شماره موبایلی که وارد کرده اید از قبل با حساب توییتر شما ارتباط داشته باشد، توییتر با بررسی درخواستی که وارد کرده اید سعی می کند به شما اجازه دسترسی مجدد به حساب کاربری تان را بدهد. البته در صورتی که یک شماره تلفن با حساب شما ایجاد شد این احتمال وجود دارد که برای بازیابی حساب کاربری توییتر شما، توییتر تنظیمات را به حالت اولیه و پیش فرض برگرداند. 

از طرفی نیز وارد کردن یک شماره موبایل و تایید آن می تواند این امکان را به سایر کاربران بدهد که بتوانند اکانت توییتر شما را از طریق این شماره موبایل پیدا کنند. نکته دیگر اینکه اگر توییتر پیغامی مبنی بر We found more than one account with that phone number را نمایش داد، به این معنی است که توییتر چندین اکانت مختلف با این شماره تلفن را پیدا کرده و در این صورت شما نمی توانید از طریق شماره تلفن همراه حساب توییتر خود را بازیابی کنید.

بازیابی-حساب-کاربری-با-کمک-شماره-تلفن-همراه

بازیابی اطلاعات با تجهیزات مدرن و تکنسین های ماهر !

استفاده از ایمیل برای بازیابی حساب توییتر

بهترین و ساده ترین روش برای بازیایی اکانت توییتر استفاده از آدرس ایمیلی است که با آن حساب توییتر خود را ایجاد کرده اید. در صفحه بازیابی رمز عبور توییتر با وارد کردن آدرس ایمیلی که حساب کاربری شما با آن ایجاد شده است به راحتی می توانید با دریافت یک ایمیل بازنشانی حساب کاربری، اکانت توییتر خود را بازگردانی کنید. شما می توانید آدرس ایمیل هایی که احتمال می دهید با آنها اکانت توییتر را ایجاد کرده اید را امتحان کنید و ببینید که کدام یک از این ایمیل ها برای شما کار می کند. با کمک آدرس ایمیل و ایمیل بازنشانی که برای شما ارسال می شود، امکان بازگرداندن حساب کاربری توییتر وجود دارد.

اینو بخون حتما به کارت میاد : نحوه بکاپ گرفتن از فیسبوک

بازیابی اکانت توییتر بدون ایمیل و شماره تلفن

در صورتی که به آدرس ایمیل و شماره تلفنی که با آن اکانت توییتر را ایجاد کرده اید دسترسی ندارید، بدون شک نمی توانید از روش های استاندارد بازیابی اکانت توییتر استفاده کنید. در این شرایط چند راه حل وجود دارد. اول از همه شما باید ببینید که آیا با نام کاربری شما یک حساب کاربری توییتر معتبر وجود دارد یا خیر. 

اگر وجود داشت شما می توانید به پشتیبانی توییتر یک درخواست به همراه آدرس ایمیل تان را ارسال کنید تا توییتر در صورت بررسی و تایید، به شما امکان دسترسی به حساب را بدهد. در صورتی که حساب توییتر شما با شغل تان در ارتباط است، می توانید با کمک آدرس ایمیل کاری و تجاری خود بسیار راحت تر اکانت توییترتان را بازیابی کنید. 

در صورتی که در گوشی خود حساب توییتر را از قبل ایجاد کرده باشید، پشتیبانی توییتر برای شما یک ایمیل بازنشانی خودکار را ارسال می کند تا از طریق به روز رسانی کردن آدرس ایمیل حساب توییتر در گوشی، آن را بازگردانی کنید. در صورتی که حساب توییتر مربوط به کسب و کار شماست، روند بازیابی بسیار راحت تر و سریع تر است و توییتر با بررسی شرح حالی که ارسال می کنید، مسیر بازگردانی حساب کاربری را به شما توضیح می دهد. معمولا بازنشانی و به روز کردن حساب توییتر یک تا دو روز زمان می برد و بعد از آن می توانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید.

Rate this post