اشتراک گذاری

چگونه بازی های پاک شده ps4 را برگردانیم؟

بازگردانی بازی های پاک شده ps4، با چند روش امکان پذیر است که در ادامه آنها را به شما آموزش می دهیم. اگر با این مشکل مواجه شده اید، بهتر است برای نتیجه گیری بهتر از متخصصین و کارشناسان بازیابی اطلاعات کمک بگیرید. اما ممکن است با روش هایی که در ادامه معرفی می کنیم، موفق به ریکاوری بازی های پاک شده ps4 خود شوید.

بازی هایی که در پلی استیشن 4 ذخیره می شوند، ممکن است به دلایلی همچون نوسانات برق، ایرادات سرور و … پاک شوند. اما در این شرایط می توان با انجام دادن اقداماتی، بازی های حذف شده را برگرداند. اگر در زمینه بازگردانی بازی های پاک شده ps4 با مشکل مواجه شدید، با نمایندگی دیتاریکاوری در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب ما شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.

بازگردانی بازی های پاک شده ps4

روش های بازگردانی بازی های پاک شده ps4

برای بازگرداندن بازی های پاک شده در پلی استیشن 4، دو روش وجود دارد. در روش اول می توانید از سرویس های ذخیره سازی استفاده کنید. در روش دوم اما باید از استور این کنسول کمک بگیرید. در ادامه هریک از روش های بازگردانی بازی های پاک شده ps4 را به صورت دقیق تر بررسی کرده و به شما آموزش می دهیم.

بازگردانی بازی های ps4 با فضای ابری

اگر بازی های کنسول سونی را در فضای ابری ذخیره کرده باشید، می توانید برای بازیابی بازی هایی که پاک شده اند، از سرویس های فضای ابری کمک بگیرید. بدین منظور مسیر Settings > “click”  Application Saved Data Management را طی کنید. سپس روی Saved Data in Online Storage کلیک کرده و در ادامه Download to System Storage را انتخاب نمایید. برای بازگردانی بازی های پاک شده ps4 به صورت کامل باید چندین بار این کار را انجام دهید.

آیا می دانید: چطور ویروس های فلش را بدون آنتی ویروس پاک کنیم؟

بازگردانی بازی های ps4 با فضای ابری
برگرداندن بازی های ps4 با فضای ابری
بازگردانی بازی پلی استیشن 4 با فضای ابری

بازیابی بازی های پاک شده ps4 با فروشگاه پلی استیشن

روش دوم برای بازگردانی بازی های پاک شده ps4، استفاده از فروشگاه پلی استیشن است. اگر شما بازی را از پلی استیشن استور خریداری کرده اید، به حساب کاربری خود مراجعه کرده و مجدد بازی را دانلود کنید؛ به همین سادگی!

آیا می دانید: چگونه حساب کاربری Call of Duty: Mobile را بازیابی کنیم؟

بازگردانی سیو بازی در ps4

حالا که با روش های بازگردانی بازی های پاک شده ps4 آشنا شدید، بد نیست بدانید که چطور باید سیو بازی ها را بازگردانی کنید. بدین منظور باید از قبل بازی ها را ذخیره کرده و از آنها بکاپ گرفته باشید. وارد تنظیمات پلی استیشن شده و منوی Application Saved Data Management را باز کنید. بعد از این که فایل سیو بازی را در منوی جدید دیدید، گزینه Saved Data On System Storage را بزنید.

با این کار، گزینه های آپلود به سرور پلاس، کپی روی فلش و پاک کردن فایل‌ها نمایش داده می شوند. برای آپلود کردن فایل‌های بازی خود، گزینه آپلود به سرور پلاس را بزنید و در فهرست نمایش داده شده، بازی مورد نظرتان برای بکاپ گیری را انتخاب نمایید. بعد از انجام تمام مراحل، به صفحه اول منو که همان گزینه Application Saved Data Managment است بروید.

بازگردانی سیو بازی در ps4
برگرداندن سیو بازی در ps4
Rate this post