اشتراک گذاری

نحوه بازیابی پیام های برنامه ایمو

در حال حاضر امکان بازیابی پیام های برنامه ایمو وجود ندارد. ایمو اپلیکیشنی است که به دلیل تماس ‌های ویدئویی و صوتی خود در بین کاربران ایرانی معروف شده است. این پیام رسان نه تنها در زمینه مکالمات تصویری، بلکه در حوزه ارتباط از طریق چت نیز توانسته عملکرد قابل قبولی از خود نشان دهد. توسعه دهندگان IMO به خاطر حفظ حریم خصوصی کاربران تمام پیام‌‌ های ارسال شده را از سرورهای این پلتفرم را حذف می‌ کنند. لذا ریکاوری پیام‌ های ایمو امکان پذیر نیست.

بازیابی-پیام-های-برنامه-ایمو

برای بازیابی پیام های برنامه ایمو چه کنید؟

امروزه بسیاری از افراد برای برقراری ارتباط با دوستان، آشنایان و همکاران خود از اپلیکیشن محبوب IMO استفاده می ‌کنند. همان طور که گفته شد، بازیابی پیام های برنامه ایمو به دلیل پیشگیری از دسترسی ‌های غیر مجاز به چت‌ های خصوصی کاربران امکان ‌پذیر نیست.

این مقاله را از قلم نیندازید : بازیابی توییت‌ های پاک شده توییتر

بنابراین اگر بخواهید یک سری پیام‌ های خاص را در اختیار داشته باشید، می ‌توانید از صفحه مربوط به مکالمات عکس بگیرید. راه حل دیگر این است که از پیام ‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. پس از بکاپ گیری از اطلاعات، برای برگرداندن آن ها می ‌توانید از کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات درخواست کمک نمایید.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود : نحوه برگرداندن پیام های پاک شده اینستا

ویژگی ‌های امنیتی پیام رسان IMO

توسعه دهندگان پیام رسان ایمو برای حفظ حریم شخصی کاربران یک سری راه ‌کارهای امنیتی را در پیش گرفته‌ اند. از جمله ویژگی‌ های امنیتی این پلتفرم می ‌توان قابلیت رمزنگاری اطلاعات را نام برد. این کار باعث می ‌شود افراد ثالث نتوانند به اطلاعات خصوصی کاربران دست پیدا کنند.

علاوه بر آن در صورتی که پیام خاصی را حذف نمایید، نمی ‌توانید آن را مجدداً برگردانید. زیرا این چت ‌ها به طور دائمی از سوی سرورهای IMO حذف می ‌شوند. این امر سبب گشته که ریکاوری پیام‌ های ایمو غیر ممکن شود.

Rate this post