اشتراک گذاری
  • خانه
  • مقالات
  • چگونه رمزهای عبور ذخیره شده در آیپد خود را پیدا کنیم ؟

چگونه رمزهای عبور ذخیره شده در آیپد خود را پیدا کنیم ؟

بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد هنگامی که رمز عبور یک سایت یا شبکه‌ اجتماعی خاصی را فراموش می ‌کنید، بسیار کاربردی است. آیپدها از سیستم عامل ios پشتیبانی می‌ کنند و با بیشتر نرم‌ افزارهایی که برای محصولات اپل ارائه شده، سازگاری دارند. 

لذا کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات پیشنهاد می کنند جهت ریکاوری پسوردهای ذخیره شده در آیپد از مرورگر سافاری کمک بگیرید. در ادامه نحوه انجام این کار را با استفاده از مرورگر سافاری به شما آموزش خواهیم داد.

بازیابی-پسوردهای-ذخیره-شده-در-آیپد

مراحل بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد

اگر رمز عبور سایت ‌ها و نرم ‌افزارهای ذخیره شده در تبلت خود را فراموش کرده ‌اید، اصلاً نگران نباشید. زیرا بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد کار راحتی است و مطابق مراحل زیر انجام می‌گیرد:

وارد بخش تنظیمات تبلت اپل شوید و گزینه Safari را لمس نمایید. اکنون باید روی عبارت Passwords بزنید، سپس رمز عبوری را که برای آیپد در نظر گرفته ‌اید، وارد نمایید.

مراحل بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد

پس از وارد کردن رمز عبور تبلت به صفحه ای هدایت می ‌شوید که حاوی یوزرنیم و پسورد برنامه‌ های ذخیره شده در دستگاه است. در این بخش می ‌توانید نام کاربری و رمز عبور سایت‌ های مورد نظر خود را نیز ملاحظه کنید. در صورت تمایل حتی این امکان را دارید که لیست ظاهر شده را به دلخواه خود ویرایش کنید. به این منظور کافی است روی گزینه Edit بزنید.

برای اضافه کردن مورد جدید به لیست، آیتم Add Password را برگزینید. سپس اسم سایت مورد نظر خود را وارد ساخته و یوزرنیم و پسورد مربوط به آن را تایپ نمایید. نهایتاً نیز برای اعمال تنظیمات انجام شده و تکمیل عملیات بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد روی Done بزنید.

چگونه رمزهای عبور ذخیره شده در آیپد خود را پیدا کنیم ؟

این مقاله برای شما مفید است :  بازیابی اطلاعات تبلت 

ممکن است از بین موارد موجود در لیست به برخی از آن ها نیاز نداشته باشید. در این حالت برای حذف آیتم ‌های اضافه گزینه Delete را انتخاب نمایید. با طی کردن این مراحل به راحتی می‌ توانید ریکاوری پسوردهای ذخیره شده در آیپد را انجام دهید. بنابراین نیازی به یادداشت کردن رمزهای عبور ذخیره شده در دستگاه خود نخواهید داشت.

Rate this post