اشتراک گذاری

با بازیابی اطلاعات تبلت نگران اطلاعات از دست رفته خود نباشید

همه دستگاه‌های هوشمندی که بخشی از زندگی ما شده‌اند از گوشی موبایل گرفته تا تبلت و لپ تاپ دارای یک هارد اینترنال هستند. به لطف هارد این دستگاه‌ها می‌توانیم تمامی اطلاعات خود مانند عکس، فیلم و … را درون آن‌ها ذخیره کنیم. با وجود اینکه امکان ذخیره اطلاعات در دستگاه‌های هوشمند به دلیل هاردی که دارند یک مزیت به شمار می‌رود اما نمی‌توان به هارد اینترنال به عنوان یک حافظه ذخیره‌سازی امن اطمینان کرد.

به این دلیل که هارد اینترنال از قطعات مکانیکی برخوردار است که هنگام وارد شدن ضربه به هارد دچار مشکل می‌شوند؛ از این‌رو خطر از دست رفتن اطلاعات هارد قوت می‌گیرد. بنابراین باید خیلی مراقب دستگاه خود باشیم. ممکن است همه کاربران دستگاه‌های هوشمند با مشکل از دست رفتن اطلاعات هارد روبه‌رو شوند اما این بار قصد داریم بازیابی اطلاعات تبلت را بررسی کنیم. پس در ادامه با ما باشید.

بازیابی اطلاعات تبلت

چرا اطلاعات تبلت پاک می‌شوند؟

همانطور که اشاره کردیم وارد شدن ضربه به تبلت موجب آسیب‌دیدگی هارد این دستگاه و از بین رفتن اطلاعات آن می‌شود. البته ضربه تنها دلیل پاک شدن اطلاعات تبلت نیست چراکه نوسان برق، ویروسی شدن تبلت  و حذف تصادفی اطلاعات تبلت نیز موجب از دست رفتن اطلاعات آن می‌شود. درصورتی که هر یک از این عوامل موجب پاک شدن اطلاعات تبلت شما شدند توصیه می‌کنیم که بدون کوچکترین دستکاری دستگاه خود را به مرکز بازیابی اطلاعات بسپارید. مهندسین این مرکز به صورت حرفه‌ای با بازیابی اطلاعات تبلت شما، اطلاعات از دست رفته آن را برمی‌گردانند.

چگونه باید اطلاعات تبلت را ریکاوری کرد؟

نحوه بازیابی اطلاعات پاک شده در تبلت متناسب با نوع مشکلی که برای این دستگاه به وجود آمده متفاوت است. درصورتی که اطلاعات هارد تبلت به دلیل ضربه یا نوسان برق از بین رفته باشند، مهندسین مرکز بازیابی اطلاعات از تجهیزات سخت‌افزاری برای بازیابی اطلاعات آن استفاده می‌کنند. ولی درصورتی که اتفاقی اطلاعات تبلت را پاک کرده باشید یا ویروسی شدن تبلت موجب از دست رفتن اطلاعات آن شود کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات از طریق نرم‌افزارهای پیشرفته به بازیابی اطلاعات تبلت می‌پردازند.

توصیه‌های مهمی که برای بازیابی اطلاعات تبلت نباید فراموش کنید

توجه داشته باشید که یکی از مهم‌ترین عواملی که بر بازیابی اطلاعات تبلت تاثیر‌گذار است، ذخیره کردن اطلاعات جدید در تبلت می‌باشد. اگر پس از پاک شدن اطلاعات تبلت، اطلاعات جدیدی را درون آن ذخیره کنید، احتمال بازگشت اطلاعات قبلی با ریکاوری اطلاعات تبلت کاهش پیدا می‌کند. بنابراین هر چه میزان ذخیره اطلاعات جدید پس از پاک شدن اطلاعات تبلت بیشتر باشد، احتمال موفقیت‌آمیز بودن بازیابی اطلاعات تبلت اندرویدی نیز کمتر است.

دستکاری کردن تبلت نیز یکی دیگر از عواملی است که مانع از بازیابی اطلاعات تبلت می‌شود. اکثر کاربران با خود فکر می‌کنند که خودشان می‌توانند با دانلود چند نرم‌افزار اطلاعات تبلتشان را بازیابی کنند. درصورتی که این تصور کاملا اشتباه است چراکه برخی از نرم‌افزارهای بازیابی اطلاعات، نه تنها به بازیابی اطلاعات پاک شده تبلت شما هیچ کمکی نمی‌کنند بلکه موجب از دست رفتن کامل آن‌ها می‌شوند. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که پروسه بسیار مهم ریکاوری اطلاعات تبلت را به متخصصان مرکز بازیابی اطلاعات بسپارید.

خدمات بازیابی اطلاعات تبلت در مرکز بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات تبلت اندرویدی

یکی از عواملی که بر روی بازیابی اطلاعات دستگاه‌های هوشمندی مانند موبایل و تبلت تاثیرگذار می‌باشد، سیستم‌عامل این دستگاه‌ها است. درواقع هر یک از سیستم‌عامل‌ها دارای فایل‌های سیستمی منحصربه‌فردی می‌باشند. سیستم‌عامل تبلت‌ها مبتنی بر اندروید است؛ از این‌رو درصورتی که ویروسی شدن تبلت موجب پاک شدن اطلاعات آن شود، تعمیرکاران به فایل‌های سیستمی سیستم‌عامل اندروید نیاز دارند. یکی از مهم‌ترین تجهیزات نرم‌افزاری مرکز بازیابی اطلاعات، فایل‌های سیستمی انواع سیستم‌عامل‌ها است.

بنابراین کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات، برای بازیابی اطلاعات تبلت درصورتی که اطلاعات آن به دلایل نرم‌افزاری از بین رفته باشند از فایل‌های سیستمی به همراه نرم‌افزارهای پیشرفته استفاده می‌کنند. جدا از عوامل نرم‌افزاری، عوامل سخت‌افزاری مانند وارد شدن ضربه به تبلت یا ریختن مایعات بر روی آن نیز به هارد تبلت آسیب می‌زنند و موجب می‌شوند اطلاعات آن به خطر بیافتد. سایر عوامل سخت‌افزاری که اطلاعات هارد را به خطر می‌اندازند شامل: خرابی هد هارد، خرابی فریمور هارد دیسک، بدسکتور شدن و کندی هارد دیسک می‌باشند.

بازیابی اطلاعات آیپد

فرقی نمی‌کند که اطلاعات آیپد در اثر عوامل نرم‌افزاری از بین بروند یا عوامل سخت‌افزاری چراکه بازیابی اطلاعات آیپد در هر دو صورت به تجهیزات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری پیشرفته نیاز دارد. تعمیرکاران هارد زمانی که عوامل فیزیکی موجب از دست رفتن اطلاعات هارد تبلت می‌شوند از دستگاه بازیابی اطلاعات PC3000 استفاده می‌کنند. خوشبختانه مرکز بازیابی اطلاعات نیز به عنوان مجهزترین مرکز ریکاوری از این دستگاه برخوردار بوده و از آن برای بازیابی اطلاعات انواع هارد استفاده می‌کند.

مرکز بازیابی اطلاعات تخصصی‌ترین مرکز بازیابی اطلاعات انواع هارد

بازیابی اطلاعات انواع هاردهای اینترنال و اکسترنال، بازیابی اطلاعات آیپد و دستگاه‌های تبلت، موبایل، کامپیوتر و لپ تاپ از خدمات ویژه مرکز بازیابی اطلاعات است. از آن جایی که مرکز بازیابی اطلاعات در کنار برخوردار بودن از تجهیزات پیشرفته از مهندسین حرفه‌ای نیز برخوردار است، می‌توانید بازیابی اطلاعات دستگاه خود را با اطمینان خاطر به این مرکز بسپارید.

4/5 (1 امتیاز)