اشتراک گذاری

چه هاردی برای دوربین مدار بسته بخریم؟

دوربین های مدار بسته یکی از ابزارآلاتی هستند که حضورشان در بسیاری از محیط های اداری، سازمان ها و فروشگاه ها ضروری است. این دوربین ها برای ثبت و ضبط 24 ساعته ی وقایع نیازمند یک هارد مجزا هستند. به نظر شما یک هارد مناسب برای دوربین مدار بسته چه ویژگی هایی دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت اصلی ترین فاکتور در شناسایی بهترین هارد برای دوربین مدار بسته، ظرفیت است. دوربین های مدار بسته مشخصا نیاز به هارد با ظرفیتی دارند که بتوانند به راحتی هر چیزی را که مشاهده می نمایند، ثبت کنند. با ما باشید تا در ادامه به شما بگوییم علاوه بر ظرفیت بالا، یک هارد دوربین مدار بسته چه خصوصیاتی باید داشته باشد.

هارد مناسب برای دوربین مدار بسته

معیارهای انتخاب هارد مناسب برای دوربین مدار بسته

جهت شناسایی هارد خوب برای دوربین مدار بسته به معیارهای زیر دقت کنید.

ظرفیت هارد

همان طور که گفته شد، اصلی ترین معیار در مسیر انتخاب هارد مناسب برای دوربین مدار بسته ظرفیت است. هارد دیسک های معمولی به طور میانگین 6 روز در هفته روزانه 8 ساعت را می توانند فعالیت داشته باشد. اما بهترین هارد برای دوربین مدار بسته هاردی خواهد بود که کارکردی 24 ساعته در 7 روز هفته ارائه دهد.

محل نصب دوربین مدار بسته

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب هارد مناسب برای دوربین مدار بسته حائز اهمیت است، محل نصب دوربین و آب و هوای محیطی می باشد که دوربین در آن قرار می گیرد. برای مثال اگر محیطی که دوربین در آن تعبیه می شود، آب و هوای مرطوب و شرجی دارد، باید هاردی تهیه کنید که نسبت به رطوبت در حد چشم گیری مقاوم باشد. از طرفی می بایست بر تعداد حرکات و چرخش هایی که در طول روز دوربین مدار بسته انجام می دهد نیز آگاه باشید. زمانی که دوربین فعالیت بالایی دارد، هارد باید ظرفیت بالایی داشته باشد.

کیفیت تصاویر ضبط شده ی دوربین

کیفیت تصاویری که دوربین مدار بسته ضبط می کند، تعیین کننده میزان ظرفیت هارد است. جهت شناسایی هارد مناسب برای دوربین مدار بسته باید بدانید دوربین قصد دارد چه کیفیتی را به چه فرمتی ضبط کند. تنها یک هارد باظرفیت می تواند ضبط مداوم رزولوشن بالای تصاویر را ممکن سازد. در واقع ظرفیت هارد خود معیاری است که سایر پارامترهای یافتن بهترین هارد برای دوربین مدار بسته را جهت می دهد.

مقاومت و مدرنیته بودن هارد

هارد مناسب برای دوربین مدار بسته، هاردی است که از مقاومت و قابلیت های مفیدی برخوردار باشد. برخی از هاردهای موجود در بازار با سنسورهای خاص خود، توان مصرفی کمتری دارند؛ اما کیفیت و کارایی بالایی را عرضه می نمایند. مقاومت در برابر لرزش، شوک و ضربه نیز موضوع با اهمیتی است که می تواند در یک هارد وجود داشته باشد.

برای تهیه ی هارد مناسب دوربین مدار بسته چه قدر باید هزینه کرد؟

خصوصیاتی که در بخش قبل به عنوان تشخیص بهترین هارد برای دوربین مدار بسته عنوان شد، ممکن است هزینه ی بالایی برای خرید هارد داشته باشد. اما این نرخ قیمت بالا به نفع کاربر است. هاردهای بی کیفیت و نامرغوب با عمر کوتاه خود هزینه ی خرید مجدد هارد را افزایش می دهند. البته جای نگرانی نیست. با حضور در مرکز بازیابی اطلاعات ضمن دریافت مشاوره های رایگان و فوق تخصصی کارشناسان ما می توانید باکیفیت ترین هاردهای موجود در بازار را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی خریداری کنید. اصالت و کیفیت این هارد دیسک های متنوع با گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی قابل اثبات است. کافی است به یکی از فروشگاه های مرکز بازیابی اطلاعات مراجعه کنید تا خریدی رضایتبخش دور از تصور نباشد.

تعمیر و بازیابی انواع هارد دوربین مداربسته

مرکز بازیابی اطلاعات مجموعه ای ایمن در راستای فروش، تعمیر و بازیابی هارد دیسک های متفاوت است. این مرکز علاوه بر ریکاوری دیتاهای از دست رفته ی کاربران در انواع دستگاه های دیجیتالی، قادر به تعمیر، احیا و جراحی انواع هارد دیسک می باشد. کلیه اقدامات فنی مرکز بازیابی اطلاعات زیر نظر کارشناسان مجرب شکل گرفته و همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می شود. فرقی ندارد که برند سازنده ی هارد دیسک یا نوع آن چیست. ما در کنار شما هستیم تا طی مدت کوتاهی کارایی دستگاه بازگردانی شود.

Rate this post