اشتراک گذاری

چگونه حساب کاربری Call of Duty Mobile را بازیابی کنیم؟

بازیابی اکانت کالاف موبایل تحت شرایطی امکان پذیر است و برای این کار باید مراحل خاصی را طی کنید. اگر جزو طرفداران این بازی هستید و آن را تجربه کرده اید، احتمالا می دانید که پاک شدن اطلاعات حساب کاربری تا چه اندازه ناخوشایند است. اما متاسفانه ممکن است این اتفاق رخ دهد و اکانت شما اصطلاحا بپرد یا تمامی اطلاعات آن پاک شوند.

در این صورت، بسته به شرایط پیش آمده ممکن است شانس بازگردانی حساب کاربری کالاف دیوتی وجود داشته باشد. در ادامه این مطلب، روش ها و نکات و ترفندهای بازیابی اکانت کالاف موبایل را به شما آموزش می دهیم. در صورت نیاز به دریافت خدمات تخصصی و همچنین مشاوره رایگان می توانید با مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

بازیابی اکانت کالاف موبایل

بازیابی اکانت کالاف موبایل با فیسبوک

اگر بازی Call of Duty: Mobile را به فیسبوک خود متصل کرده باشید، به راحتی می توانید حساب کاربری آن را بازگردانی کنید. با این کار هم تمام پیشرفت های خود را ذخیره می کنید و هم می توانید به صورت هم زمان از چند گوشی یا تبلت برای بازی کردن استفاده کنید. مهم ترین مزیت البته امکان بازیابی اکانت کالاف موبایل است.

در صورتی که قبلا این کار را انجام نداده اید، بازی را نصب کنید و پس از اجرا، گزینه آبی رنگ Sign in with Facebook  را بزنید. در ادامه اگر اپلیکیشن فیسبوک روی دستگاه شما از قبل نصب شده باشد، نیازی به وارد کردن اطلاعات خاصی ندارید؛ اما در غیر این صورت باید نام کاربری و رمز عبور اکانت فیسبوک خود را وارد کنید.

بازیابی اکانت کالاف موبایل با فیسبوک

بازگردانی حساب کاربری کالاف موبایل با اکتیویژن

یکی دیگر از روش های بازیابی اکانت کالاف موبایل، استفاده از اکتیویژن است. حساب کاربری اکتیویژن به صورت رایگان ایجاد می شود و قابلیت این را دارد که داده ها و اطلاعات بازی را به صورت آنلاین در آن ذخیره کنید. در صفحه ابتدایی بازی، روی گزینه Call of Duty ضربه بزنید و در ادامه ایمیل خود را در اولین کادر و رمز عبور را در دومین کادر وارد کنید. در نهایت باید Sign In Now  را هم بزنید تا حساب ایجاد شده و از این پس، اطلاعات بازی در این حساب ذخیره شوند.

حالا می توانید برای بازگردانی حساب کالاف موبایل، آدرس https://support.activision.com/account-recovery را در مرورگر وارد کنید. 

بازیابی اکانت Call of Duty Mobile بدون اکتیویژن

حساب کاربری اکتیویژن شما به کنسول های بازی و کامپیوتر وصل نیست، روی کلید خاکستری رنگ در پایین صفحه با عنوان I don’t have any account linked کلیک کنید. از بین گزینه هایی که نمایش داده می شوند، روی I Can’t Log In To My Account کلیک کنید. سپس براساس دستورالعمل های ارائه شده مراحل را دنبال کنید تا اطلاعات اکانت بازی برای شما بازگردانی شوند.

بازگردانی حساب کاربری call of duty موبایل با اکتیویژن

بازیابی اکانت Call of Duty Mobile بدون اکتیویژن

اگر اطلاعات بازی شما به صورت آنلاین در اکتیویژن ذخیره نشده باشد، بازیابی اکانت کالاف موبایل کمی دشوار می شود. در این شرایط باید با تیم پشتیبانی اکتیویژن تماس بگیرید. آدرس https://support.activision.com/options را در مرورگر وارد کرده و بازی (Call of Duty Mobile)، پلتفرم (اندروید یا iOS)، موضوع و مشکل خود را انتخاب نمایید. 

دقت کنید که برای ثبت درخواست پشتیبانی، حتما به یک اکانت اکتیویژن نیاز خواهید داشت؛ بنابراین اگر چنین حساب کاربری ندارید، باید یک اکانت موقت ایجاد کنید.

بازیابی اکانت Call of Duty Mobile بدون اکتیویژن
Rate this post