اشتراک گذاری

بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات موبایل کدام است؟

ممکن است برای هر کسی پیش بیاید که تصاویر و فایل‌های مهم خود را به صورت اتفاقی از روی گوشی پاک کند. در چنین شرایطی شما به دنبال راهی برای بازیابی اطلاعات موبایل خود می‌گردید. خوشبختانه برنامه‌های مناسبی برای این کار در بازار وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای بازیابی اطلاعات موبایل خود استفاده کنید. 

اما عموم کاربران اطلاعات زیادی در مورد ریکاوری موبایل ندارند و نمی‌دانند باید دقیقاً از چه ابزاری برای انجام این کار استفاده کنند. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا با چند نمونه از بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات موبایل آشنا شوید و بتوانید در مواقع نیاز از آن ها استفاده کنید.

بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات موبایل

بازیابی اطلاعات موبایل چیست؟

به فرآیند بازگرداندن اطلاعات پاک شده نظیر فیلم، عکس یا حتی پیام‌های متنی از روی گوشی، بازیابی اطلاعات موبایل گفته می‌شود. برای ریکاوری کردن اطلاعات پاک شده، در شرایط مختلفی امکان‌پذیر است. تصور کنید که فایل‌هایتان را به صورت ناخواسته از روی گوشی حذف کرده‌اید، گوشی‌تان به داخل آب افتاده، سیستم عامل آن مشکل پیدا کرده، ال سی دی آن شکسته و یا سیستم آن را روت کرده‌اید. 

در چنین شرایطی می‌توانید با استفاده از بهترین برنامه های بازیابی اطاعات موبایل اطلاعات موبایل خود را ریکاوری کرده و  به اطلاعات پاک شده خود دسترسی پیدا کنید.

بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات موبایل

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالاً به اشتباه یا توسط ویروس‌ها اطلاعات گوشی شما پاک شده است و به دنبال راهی برای بازیابی اطلاعات خود هستید. برای بازیابی اطلاعات موبایل می‌توانید از نرم افزارهای مختلفی استفاده کنید، اما شاید هر اپلیکیشنی مناسب این کار نباشد و یا نتواند نتایج مناسب شما را ارائه کند. 

در این مقاله فهرستی از بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات موبایل را به شما رونمایی خواهیم کرد که می‌توانید برای بازگرداندن اطلاعات پاک شده و ریکاوری موبایل خود از آن‌ها استفاده کنید.

نرم افزار Tenorshare ULtData

یکی از بهترین برنامه های بازیابی اطاعات موبایل Tenorshare ULtData نام دارد که با اکثر گوشی‌های مختلف برندهای سامسونگ، شیائومی، هواوی و غیره سازگار است. 

اگر گوشی شما روت نشده است، خبر خوب اینکه می‌توانید از این برنامه برای ریکاوری تصاویر و پیام‌های واتساپ پاک شده گوشی خود نیز استفاده کنید. اگرچه اگر می‌خواهید به سطح عمیقی از فایل‌های پاک شده خود دسترسی پیدا کنید باید گوشی‌تان را ریکاوری کنید. ریکاوری از حافظه داخلی و حافظه جانبی میکرو اس دی توسط این نرم افزار ممکن است.

Tenorshare ULtData

نرم افزار PhoneRescue یکی از بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات موبایل

یکی از بهترین برنامه های بازیابی اطاعات موبایل که داده‌های بازیابی شده را به صورت مستقیم به گوشی شما بازمی‌گرداند، PhoneRescue نام دارد. این نرم افزار برای استفاده نیازی به روت بودن گوشی شما ندارد و گوشی‌های روت شده هیچ برتری در ریکاوری نسبت به گوشی‌های روت نشده نخواهند داشت. 

با استفاده از این نرم افزار شما می‌توانید انواع فایل‌های پاک شده خود از جمله تصاویر و مخاطبین و حتی پیام‌های واتساپ را هم روی گوشی خود ریکاوری کنید. یکی از امکانات جالب این نرم افزار امکان ذخیره کردن اطلاعات شما هنگام قفل بودن صفحه است. علاوه بر این، سرعت بالایی را هم در ریکاوری اطلاعات کاربر ارائه می‌کند.

نرم افزار iMyFone

دومین نرم افزاری که آن را برای ریکاوری اطلاعات موبایل به شما معرفی می‌کنیم iMyFone نام دارد. شما با استفاده از این نرم افزار می‌توانید حتی اطلاعات گوشی از کار افتاده و شکسته خود را هم ریکاوری کنید. 

ریکاوری تماس‌ها، تصاویر، پیام‌های متنی، مخاطبین و انواع فایل‌ها توسط این نرم افزار ممکن است. فرقی نمی‌کند اطلاعات شما به چه دلیلی از روی گوشی حذف شده باشند، با این نرم افزار می‌توانید بار دیگر آن‌ها را بازیابی کنید

نرم افزار EaseUS

اگر در این فهرست بخواهیم یکی از بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات موبایل را معرفی کنیم که بیشترین سازگاری را با گوشی‌های مختلف دارد، می‌توانیم به نرم افزار EaseUS اشاره کنیم. این نرم افزار به شما اجازه می‌دهد فایل‌های حذف شده خود از جمله مخاطبین، پیام‌های متنی، تصاویر، سندها و فایل‌های صوتی پاک شده از روی گوشی خود را مجدداً بازگردانید. 

فرقی نمی‌کند فایل‌های شما به چه دلیلی (روت شدن، خراب شدن کارت حافظه، ویروس یا خرابی گوشی) پاک شده‌اند، این نرم افزار قادر است بدون نیاز به روت شدن گوشی شما، اطلاعات آن را بازیابی کند.

نرم افزار FonePaw

و اما آخرین نرم افزاری که می‌توانید برای ریکاوری اطلاعات موبایل خود از آن استفاده کنید، نرم افزار FonePaw است. به لطف این برنامه شما قادر به بازیابی انواع پیام‌های متنی، تماس‌ها، تصاویر، سندها و فایل‌های داخل واتساپ خود هستید. این نرم افزار ریکاوری از بیش از ۶ هزار مدل گوشی پشتیبانی می‌کند و قادر است حتی از گوشی‌های شکسته کاربران نیز یک بکاپ تهیه کرده یا به ریکاوری داده‌های آن‌ها بپردازد.

Rate this post