اشتراک گذاری

جدیدترین نرم افزار بازیابی اطلاعات

احتمالاً برای شما یا یکی از دوستانتان پیش آمده باشد که به دلیل برخی اتفاقات غیرقابل پیش بینی یا به دلیل برخی سهل انگاری ها، اطلاعات ذخیره شده در دستگاه را از دست داده و دیگر به آنها دسترسی نداشته باشید. در این زمان نخستین فکری که به ذهن شما و دوستان تان می رسد چیست؟ بله؛ نخستین تصور آن است که آیا امکان بازیابی اطلاعات وجود دارد.

فرآیند بازیابی اطلاعات گاه بسیار ساده و گاه بسیار پیچیده و نیازمند حضور متخصصان و استفاده از تجهیزات پیچیده است. از سویی دیگر این فرآیند در گام نخست بستگی به این داشته که داده ها چگونه از دست رفته اند. در هر حال در صورتی که اطلاعات از دست رفته بسیار مهم و حیاتی هستند بهتر است در اسرع وقت به یکی ار مراکز تخصصی بازیابی اطلاعات نظیر مرکز بازیابی اطلاعات مراجعه نمایید.

لیکن در صورتی که اطلاعات از دست رفته چندان برای شما مهم نیستند می توانید از جدیدترین نرم افزار بازیابی اطلاعات با نام ۱٫۲٫۰٫۱Fireebok Data Recovery  جهت ریکاوری اطلاعات خویش استفاده نمایید.

نرم افزار ۱٫۲٫۰٫۱Fireebok Data Recovery  بازیابی اطلاعات

نرم افزار بازیابی اطلاعات با نام Fireebok Data Recovery جدیدترین نرم افزار بازیابی اطلاعات بوده و جهت ریکاوری اطلاعات دستگاههای مختلف نظیر تلفن های همراه و هوشمند، هارد های اکسترنال، یو اس بی و دوربین های دیجیتالی است. کاربران دستگاه های مذکور که به هر دلیل اطلاعات ذخیره شده خویش را از دست داده اند، می توانند علاوه بر تصاویر، داده هایی چون موسیقی، فیلم، آرشیو و …. را با استفاده از این نرم افزار، بازیابی نمایند.

این برنامه از هارد دیسک، آی پاد، دوربین های دیجیتال، کارت های فلش پشتیبانی می کند. انواع فرمت های سیستمی نظیرHFS, HFS+, NTFS, FAT16, FAT32  و exFATپشتیبانی می کند. امکان انتخاب فایل هایی که قصد بازیابی و ریکاوری آنها را دارید با استفاده از این برنامه وجود دارد.

ویژگی های نرم افزار Fireebok Data Recovery  

جدیدترین نرم افزار بازیابی اطلاعات

  • امکان فیلترگذاری فایل ها
  • پشتیبانی از انواع فضا های ذخیره سازی
  • پشتیبانی از فرمت های مختلف سیستمی
  • امکان بازیابی انواع اطلاعات حذف شده
  • پیشنگری تصاویر قبل از بازیابی

مرکز بازیابی اطلاعات

مرکز بازیابی اطلاعات با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین ابزار بازیابی و حضور زبده ترین کارشناسان این حوزه، این امکان را فراهم ساخته است تا داده های انواع هارد، فلش، رم و کارت های حافظه را بازیابی نماید و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز و مرتبط با این حیطه را به هموطنان گرامی ارائه دهد. مرکز بازیابی اطلاعات یکی از برترین و مجهزترین شرکت های بازیابی اطلاعات و دیتا ریکاوری Data Recovery در کشور است که توانسته با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات بازیابی نیاز بسیاری از کاربران را برآورده ساخته و آنان را از سردرگمی های رایج در زمان فقدان اطلاعات رهایی بخشد.

در این مرکز، تیم بازیابی اطلاعات، پس از طی دوره های حرفه ای و تخصصی به همکاری با این مجموعه فراخوانده شده اند از این رو قادر به بازیابی اغلب اطلاعات از دست رفته هارد می باشند. متخصصان ما به کمک پیشرفته ترین دستگاه های این حوزه نظیر PC3000 اطلاعات دستگاه شما را به صورت کامل بازیابی نموده و شما را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز می سازند. معرفی جدیدترین نرم افزار بازیابی اطلاعات توسط کارشناسان همین مرکز، در بخش های فوق صورت گرفته است.

Rate this post