اشتراک گذاری

دستگاه pc3000 چیست ؟

دستگاه pc3000  چیست ؟  در این مطلب به بررسی ویژگی های این دستگاه  و کاربرد آن می پردازیم. پی سی ۳۰۰۰ (PC-3000) نام برندِ تجاری مجموعه‌ای از تولیداتِ کمپانیِ ACE Laboratory ساخت کشور روسیه می‌باشد. متخصصان این حوزه پس از کسب سال‌ها تجربه، صرف زمان و انرژی موفق به تولید محصولی گشته‌اند که تحولی شگرف در زمینه بازیابی اطلاعات به شمار می‌آید. تکنولوژی به کار رفته در  ACE Laboratory  به دست استادان موسسه تحقیقات صنایع الکترونیک USSR (اتحادیه جماهیر شوروی) خلق شد و در نهایت منجر به پیدایش یک فنآوری کاربردی در زمینه تعمیرات  هارد و ریکاوری اطلاعات سخت‌افزارهای نگهدارنده اطلاعات (Storage) گشت.

PC3000 با توجه به دستگاهی که قرار است مورد بازیابی قرار گیرد، ممکن است نیاز به نرم افزار و سخت افزار جانبی همراه با قطعات و ابزارآلات خاص و مرتبط با خود باشد. برای نمونه در PC-3000 for Windows UDMA یک نرم افزار اصلی مربوط به خود و یک کارت PCi اختصاصی و کابل های ارتباطی IDE و قطعات سخت افزاری مبدل انواع هارد دیسک ها به IDE و ترمینال مخصوص ارتباط RX-TX مورد نیاز است. این ابزار جهت ترمیم و تعمیر هارد دیسک بکار می رود و قادر است تمامی اطلاعات آن را بازیابی کند. در ادامه مطلب با کاربردها و نحوه کار پی سی 3000 بیشتر آشنا خواهید شد.

دستگاه pc3000

بازیابی اطلاعات هارد توسط PC3000

دستگاه پی سی 3000 در حال حاضر پیشرفته ترین ابزار بازیابی اطلاعات موجود در جهان است که توسط مراکز بازیابی و ریکاوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از کاربردهای این دستگاه بازیابی اطلاعات هارد است. البته بازیابی هاردی که سوخته یا دچار شکستگی شده است از این طریق امکان پذیر نیست و برای بازیابی اطلاعات آن باید هارد مورد جراحی قرار بگیرد. اما در شرایطی که هارد با مشکلاتی نظیر دیتکت نشدن، بدسکتوری، مشکلات ماژولی و مواردی از این دست مواجه شده باشد برای بازیابی اطلاعات از دستگاه PC3000 استفاده می شود. توجه داشته باشید که این دستگاه مدرن ترین و قدرتمندترین دستگاه نرم افزاری و سخت افزاری جهت ریکاوری اطلاعات پارتیشن و درایو هارد می باشد.

قیمت دستگاه PC3000

PC3000 یکی از دستگاه های گران قیمت در زمینه بازیابی اطلاعات است. این امر موجب شده هر مرکز بازیابی اطلاعاتی توانایی خرید آن را نداشته و نتواند از قابلیت های این دستگاه استفاده کند. متأسفانه قیمت این محصول در ایران پس از ناآرامی های بازار ارز به شدت افزایش یافته و مراکزی که قصد خرید این دستگاه را دارند اکنون باید هزینه چند برابری برای این کار صرف کنند. البته نسخه های چینی این دستگاه با قیمت پایین تر نیز موجود بوده اما نکته قابل توجه در رابطه با این نسخه ها، کیفیت نداشتن دستگاه و قدرتمند نبودن آنها است. مرکز سخت افزار ایران، جهت رفع نیازهای هموطنان و رفع مشکلات آنان، اقدام به خرید دستگاه اصل و اورجینال PC3000 کرده و همواره آماده ارائه خدمات به کاربرانی است که به هر دلیل اطلاعات ذخیره شده در دستگاه‌های خود را از دست داده‌اند.

دستگاه PC3000

کاربرد دستگاه pc3000

کاربرد دستگاه PC3000  بازیابی اطلاعات است. در حال حاضر، PC-3000 برترین ابزار تخصصی و حرفه‌ای سخت افزاری-نرم‌افزاری جهت بازیابی اطلاعات است که در غالب موارد قادر به بازیابی تمامی اطلاعات و ریکاوری آن‌هاست. این دستگاه در تمامی مراکز معتبر و مجهز از جمله در مرکز سخت افزار ایران جهت بک‌آپ‌گیری اطلاعات و ریکاوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. برترین مراکز تعمیر و بازیابی اطلاعات چه در ایران و چه در دنیا همه از ابزارهای PC-3000 شرکت ACE Laboratory استفاده می‌کنند.

محصولات مذکور در طبقه‌بندی‌ها و کاربردهای خاصی به بازار عرضه شده‌اند که در آن میان محصولات PC-3000 (پی سی ۳۰۰۰ ) در بر گیرنده شش ابزار گوناگون به قرار زیر است:

  • PC-3000 for Windows UDMA
  • Data Extractor for Windows UDMA
  • PC-3000 Portable
  • PC-3000 SCSI
  • Data Extractor SCSI
  • PC-3000 Flash SSD Edition

اخبار و خواندنی های بازیابی اطلاعات

در این صفحه به بررسی برخی از مشخصات دستگاه pc3000  پرداختیم . اخبار و خواندنی های بازیابی اطلاعات ، شامل خبرهای جدید در زمینه ی ریکاوری اطلاعات و دستگاه های بازیابی اطلاعات می باشد . مقالات تخصصی و عمومی ریکاوری اطلاعات نیز در این بخش در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. هم چنین کاربران گرامی می توانند پرسش های خود در ارتباط با دستگاه های بازیابی اطلاعات ، نرم افزاهای بازیابی اطلاعات و متدنوین در ریکاوری اطلاعات در این بخش مطرح نموده و از پاسخ تخصصی کارشناسان مرکز سخت افزار ایران بهره مند گردند. همچنین جدید ترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات در این بخش معرفی شده و در اختیار کاربران گران قدر قرار خواهد گرفت.

بازیابی اطلاعات/ ریکاوری اطلاعات / بازیابی اطلاعات / ریکاوری اطلاعات / بازیابی اطلاعات هارد / ریکاوری اطلاعات هارد / بازیابی اطلاعات هارد سوخته / ریکاوری اطلاعات هارد سوخته / بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده / ریکاوری اطلاعات هارد ضربه خورده / پارتیشن کردن هارد / برگرداندن اطلاعات هارد / بازگردانی اطلاعات هارد / ریکاوری اطلاعات کد شده / ریکاوری هاردی که ریست می شود / ریکاوری هارد در صورت خطا  /نرم افزار بازیابی اطلاعات ایفون/ تعمیر هارد / رفع بدسکتور هارد/ آموزش بازیابی اطلاعات

5/5 (1 امتیاز)