اشتراک گذاری

تعمیرات هارد توشیبا

آنچه که در تعمیرات هارد توشیبا نقش بسزایی ایفا می‌کند، تشخیص صحیح نوع اشکال پیش آمده در هارد و بکارگیری سازگارترین راهکار تعمیر است. به عبارتی دیگر در صورتی که فرآیند عیب‌یابی هارد به درستی طی نشود، این احتمال وجود دارد که دستکاری‌هایی نابجایی بر روی این قطعه پیاده شده و هارد به کلی سلامت خود را از دست بدهد. ورود کاربران عادی و حتی تعمیرکاران نابلد، که دانش فنی و تخصصی این کار را ندارند جز آسیب‌رسانی دوچندان به بخش‌های دیگر هارد نتیجه دیگری در پی نخواهد داشت.

از این رو توصیه می‌شود در صورت بروز هر گونه اختلال و ناکارامدی در هارد توشیبای خویش صرفاً به مراکز مجاز در حوزه تعمیر و ریکاوری هارد مراجعه نمایید. تعمیرات هارد توشیبا یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی توشیبا است که در پارت مجزای خویش، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست زبده ترین کارشناسان حوزه بازیابی و تعمیرات هارد توشیبا انجام می پذیرد

تعمیرات هارد توشیبا در کمترین زمان

خدمات تعمیر هارد توشیبا

اقداماتی همچون عیب یابی هارد، بازیابی اطلاعات، تعمیر و تعویض هد، تعویض پلاتر، اصلاح پلاتر، تعمیر بدسکتوری،  تعویض و تعویض سوکت، تعمیرات تخصصی برد و … بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر هارد دیسک در مرکز  تخصصی بازیابی اطلاعات هستند. این اقدامات با استفاده از تجهیزات پیشرفته، در کلین روم های مدرن انجام می شوند تا هارد در بالاترین سطح کیفی عیب یابی و تعمیر شود. مرکز سخت افزار ایران، تمامی این خدمات را گارانتی می کند تا از بابت اصالت و درستی آنها اطمینان کامل داشته باشید.

تعمیر بدسکتوری هارد توشیبا

یکی از اقداماتی که برای تعمیر هارد توشیبا و سایر برندها انجام می شود، تعمیر بدسکتوری است. منظور از بدسکتوری، از کار افتادن و خرابی سکتورهایی است که کار خواندن و نوشتن اطلاعات را انجام می دهند. در این شرایط عملیات خواندن و نوشتن اطلاعات انجام نشده و ممکن است هارد عملکرد درستی نداشته باشد. این مشکل می تواند منجر به از بین رفتن محتوای هارد شود؛ به همین دلایل تعمیر بدسکتوری هارد توشیبا باید هرچه زودتر انجام شود تا دیتاها و فایل ها در امان باشند.

تعمیر سوکت هارد توشیبا

تعمیر هارد توشیبا گاهی تنها با تعمیر یا تعویض سوکت انجام می شود. به این معنی که تنها با تعمیر یا تعویض سوکت می توان مشکلات هارد را برطرف کرد. سوکت بخشی است که امکان اتصال هارد به لپ تاپ، کامپیوتر و … را فراهم می کند. اگر این بخش آسیب دیده باشد، باید آن را تعمیر یا تعویض کرد تا مشکلات اتصال برطرف شوند. حتی گاهی نیاز به تعمیر سوکت هارد توشیبا یا تعویض آن نیست و تمیز کردن این بخش کفایت می کند.

تعمیر هد هارد toshiba

تیم تعمیر هارد توشیبا در مرکز بازیابی اطلاعات، تعمیر هد را با بالاترین دقت و کیفیت انجام می دهند. هد یکی از حساس ترین قطعات هارد است و تعمیر و تعویض آن باید در محیطی تخصصی و کاملا حرفه ای انجام شود. در برخی موارد وقتی کاربر قادر به دسترسی به اطلاعات نیست، باید به فکر تعمیر یا تعویض هد هارد باشد.

اگر هارد شما زمین افتاده یا ضربه خورده و بعد از آن به محتوا دسترسی ندارید، به احتمال زیاد هد آسیب دیده است. حتی ممکن است هد روی پلاتر خط انداخته باشد و اطلاعات به طور کامل پاک شده و غیر قابل ریکاوری شده باشند. در صورت شنیدن خش خش، کلیک، بوق یا هر صدای عجیبی از هارد هم نشان باید به فکر تعمیر هد هارد توشیبا یا هر برند دیگری باشید.

 • رفع مشکل صدای ناهنجار هارد توشیبا
 • رفع مشکل هارد توشیبا با برد سوخته
 • رفع مشکل هارد معیوب توشیبا به دلیل ورود ویروس
 • تعمیرات هارد توشیبا با مشکل عدم نمایش صحیح ظرفیت هارد
 • تعمیرات هارد توشیبا با مشکل اطلاعات و فایل‌های پاک شده یا پریده از هارد
 • تعمیرات هارد با مشکل کند بودن عملکرد
 • تعمیرات هارد با مشکل فرم ویر بر اثر دستکاری
 • ریکاوری هارد توشیبا با مشکل عدم توانایی خوانش دیتاهای هارد اکسترنال
 • بازیابی هارد توشیبا با مشکل اطلاعات از دست رفته
 • تعمیر هارد با مشکل خرابی در برد الکترونیک هارد
 • ریکاوری هارد توشیبا با مشکل ضربه خوردگی
 • تعمیر هارد با مشکل محو و ناپدید شدن درایوهای هارد اکسترنال
 • تعمیرات هارد توشیبا با مشکل از دست رفتن اطلاعات به دلیل پارتیشن‌بندی مجدد یا حین تغییر سایز درایوها یا نصب ویندوز
 • ترمیم و تعمیر هارد اینترنال و اکسترنال توشیبا
 • تعمیرات هارد توشیبا با انواع فایل سیستم
 • حل مشکل عدم شناسایی هارد دیسک توشیبا
 • انجام اقدامات لازم جهت تعمیر هارد ضربه خورده و آسیب‌دیده توشیبا
 • تعمیر هارد با خرابی Read از جمله رید (۰ , ۱ , ۰+۱ , ۵ , …)
 • تعمیر هارد دیسک توشیبا با وجود بدسکتور
 • تعمیر هارد توشیبا با پیغام فرمت دیسک
 • تعمیرات هارد توشیبا در زمان پاک شدن پوشه یا فایل خاص
 • رفع مشکل عدم شناسایی صحیح یا عدم نمایش ظرفیت درست هارد توشیبا
 • رفع مشکل هارد Fdisk شده
 • ترمیم و تعمیر هارد معیوب یا به اصطلاح سوخته‌ توشیبا
 • تعمیر هارد توشیبا با ظرفیت‌های مختلف
 • تعمیر هارد توشیبا و بازیابی اطلاعات انواع حافظه‌ها
 • تعمیرات هارد و ریکاوری اطلاعات انواع هارد توشیبا

عیب یابی و تعمیرات هارد توشیبا

تعمیرات هارد توشیبا بسته به نرم افزاری یا سخت افزاری بودن اختلال پیش‌آمده در آن، در واحدهای «تعمیر نرم افزاری هارد توشیبا» و «تعمیر سخت افزاری هارد توشیبا» انجام می‌پذیرد. هارد تحویل داده شده جهت تعمیر، در گام نخست توسط دستگاه‌های پیشرفته و مهندسان با تجربه، عیب‌یابی و بررسی می‌گردد و پس از تشخیص علل خرابی، به واحد مربوطه جهت اِعمال تعمیر هارد توشیبا تحویل داده می‌شود.

به دلیل بهره‌مندی مرکز تعمیر هارد توشیبا از حضور کارشناسان زبده و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، امکان رفع غالب اختلالات ایجاد شده در هاردهای توشیبا در این مرکز وجود دارد. تعمیرات هارد توشیبا اعم از تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل طی دوره‌های تخصصی و بین‌المللی، مهارت تعمیر را با بهترین کیفیت و به بهترین نحو آموخته‌اند و آن‌ها را عملی می‌سازند.

بازیابی اطلاعات هارد

بازیابی اطلاعات هارد و سایر هاردهای مورد استفاده و موجود در بازار، اگرچه ادعای بسیاری از نرم افزارهای ارائه شده در سایت ها و مراکز موجود در سطح شهر است لیکن -چنانکه برخی از شما نیز تجربه نموده اند- این ادعا هیچگاه به حقیقت نمی پیوندد و بسیاری از اطلاعات و داده ها پس از بازیابی توسط نرم افزارهای مذکور همچنان خارج از دسترس کاربر باقی می مانند. پیشنهاد ما به شما آن است که جهت پیشگیری از اتلاف وقت و صرف هزینه های نامرتبط، به یک مرکز مجاز و استاندارد نظیر مرکز بازیابی اطلاعات هارد ، جهت ریکاوری داده های خود مراجعه نمایید.

مرکزی که بهترین دستگاه بازیابی اطلاعات نظیر PC3000 را در اختیار داشته باشد. در مرکز بازیابی اطلاعات هارد این امکان فراهم گشته است تا با استفاده از پیشرفته ترین و بهترین دستگاه بازیابی اطلاعات نظیر pc3000 تمامی اطلاعات از دست رفته بازیابی و ریکاوری گردند. همانگونه که می‌دانید قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری حال حاضر که مورد استفاده بسیاری از مراکز بازیابی در سطح دنیاست pc3000 است که توانایی بازیابی اکثر اطلاعات از دست رفته را دارد.

 مرکز ریکاوری اطلاعات

مرکز بازیابی اطلاعات با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین ابزار بازیابی و حضور زبده ترین کارشناسان این حوزه، این امکان را فراهم ساخته است تا داده های انواع هارد، فلش، رم و کارت های حافظه را بازیابی نماید و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز و مرتبط با این حیطه را به هموطنان گرامی ارائه دهد. مرکز بازیابی اطلاعات یکی از برترین و مجهزترین شرکت های بازیابی اطلاعات و دیتا ریکاوری Data Recovery در کشور است که توانسته با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات بازیابی نیاز بسیاری از کاربران را برآورده ساخته و آنان را از سردرگمی های رایج در زمان فقدان اطلاعات رهایی بخشد.

در این مرکز، تیم بازیابی اطلاعات، پس از طی دوره های حرفه ای و تخصصی به همکاری با این مجموعه فراخوانده شده اند از این رو قادر به بازیابی اغلب اطلاعات از دست رفته هارد می باشند. متخصصان ما به کمک پیشرفته ترین دستگاه های این حوزه نظیر PC3000 اطلاعات دستگاه شما را به صورت کامل بازیابی نموده و شما را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز می سازند.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید