اشتراک گذاری

Tipard IOS Data Recovery

برای دانلود نرم افزار  Tipard IOS Data Recovery توجه داشته باشید :

 • برای دانلود فایل‌ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید.

 • فایل‌هایی را که چند بخشی هستند بصورت کامل دانلود کرده و در کنار یکدیگر قرار دهید. پس از دانلود، همه را انتخاب کرده، راست کلیک کنید و گزینه اکسترکت را کلیک نمایید.

 • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip می‌بایست از نرم‌افزار Winrar یا نرم‌افزار Winzip استفاده کنید.

 • برای کار با ایمیج و فایل‌های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده نمایید.

Tipard IOS Data Recovery

نرم افزار بازیابی اطلاعات آیفون، آیپد و آیپاد Tipard IOS Data Recovery

با بهره‌مندی از نرم‌افزار Tipard IOS Data Recovery می‌توانید داده‌ها و اطلاعات حذف‌شده از دستگاه‌های  iPhone/iPad/iPod را بازیابی و ریکاوری نمایید. با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید تصاویر، موزیک‌ها، ویدئوها، مخاطبان و هر آن چیزی که به اشتباه یا دلخواه خود حذف کرده اید را بازیابی کرده و مجدداً به دست آورید.

برخی از ویژگی‌های این نرم‌افزار عبارتند از:

 • پوشش تمامی دستگاه‌های اپل؛ نظیر iPhone 6/6 Plus/5s, iPad Air, mini 2 and iPod touch 5

 • امکان بازیابی داده‌ها و تنظیمات یک گوشی در یک گوشی دیگر که بک‌آپ آن موجود است تا در مواقع گم‌شدن گوشی یا اتفاقات دیگر با ریستور کردن بک آپ مشکلی ایجاد نگردد

 • امکان مشاهده فایل‌ها و اطلاعات موجود در بک‌اپ قبل از ریستور کردن و ریکاوری کردن

 • صرفه‌جویی در زمان با استفاده از امکان گزینش فایل‌های مورد نیاز جهت ریکاوری

 • بازیابی اطلاعات مخاطبین

 • بازیابی پیامک‌های حذف شده

 • بازیابی تصاویر، موزیک‌ها و ویدئوهایی که ناخواسته حذف گشته‌اند

 • بازگشت فایل‌ها از طریق آی کلود

 • احیاء مجدد تنظیمات iPhone/iPad/iPod از طریق بک آپ آی تونز

 • پشتیبانی از از نسخه‌های iOS 8/7/6

بازگرداندن فایل با پسوند PSD / بازگرداندن فایل با پسوند XLSX / تعمیر هارد / رفع بدسکتور هارد / Tipard IOS Data Recovery / بایوس هارد / بازیابی اطلاعات هارد اسکازی / بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال / بازیابی اطلاعات هارد IDE / بازیابی اطلاعات هارد Micro Sata / بازیابی اطلاعات هارد ساتا / بازیابی اطلاعات هارد Sata / بازیابی اطلاعات هارد SSD / ریکاوری اطلاعات هارد اسکازی / ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال / ریکاوری اطلاعات هارد IDE / ریکاوری اطلاعات هارد Micro Sata / ریکاوری اطلاعات هارد ساتا / دانلود نرم افزار Tipard IOS Data Recovery / ریکاوری اطلاعات هارد / Sata / Tipard IOS Data Recovery / ریکاوری اطلاعات هارد SSD / بازیابی اطلاعات هارد اچ پی / ریکاوری اطلاعات هارد اچ پی / تعمیر ماژول هارد اچ پی / دانلود نرم افزار Tipard IOS Data Recovery / تعمیر فریمور هارد اچ پی / جراحی هارد اچ پی / تعویض رام هارد اچ پی / تعویض ROM هارد اچ پی / تعمیر برد هارد اچ پی / تعمیرات برد هارد اچ پی / تعویض برد هارد اچ پی / تعمیر Framwer هارد اچ پی / بازیابی داده های هارد اچ پی / بازیابی اطلاعات از دست رفته / بازیابی اطلاعات فرمت شده / دانلود نرم افزار Tipard IOS Data Recovery / رفع باج افزار / بازگرداندن فرمت فایل / بازگرداندن فرمت اطلاعات / بازگرداندن فرمت PDF / دانلود نرم افزار Tipard IOS Data Recovery / بازگرداندن فرمت DOCX / بازگرداندن فرمت OXPS / بازگرداندن فرمت Gif / بازگرداندن فرمت JPG / دانلود نرم افزار Tipard IOS Data Recovery /  بازگرداندن فرمت JPEG / بازگرداندن فرمت PSD / بازگرداندن فرمت XLSX / بازگرداندن فایل با پسوند PDF / بازگرداندن فایل با پسوند DOCX / بازگرداندن فایل با پسوند OXPS / بازگرداندن فایل با پسوند Gif / بازگرداندن فایل با پسوند JPG / بازگرداندن فایل با پسوند JPEG

اگرچه ادعا شده که با استفاده از نرم‌افزار Tipard IOS Data Recovery امکان بازیابی اطلاعات به صورت تقریباً کاملی وجود دارد، اما با نصب آن مشاهده خواهید کرد که تنها امکان بازگشت تعداد محدودی از فایل‌ها و ریکاوری برخی  از اطلاعات وجود دارد. این امر خاص این نرم‌افزار نیست و در مورد تمامی نرم‌افزارهایی که جهت بازیابی استفاده می‌گردند صدق می‌کند. 

شما با نصب این نرم‌افزار مشاهده خواهید کرد که ادعای بازیابی تمامی اطلاعات، تنها تبلیغی صِرف بوده و حقیقت ندارد. بعلاوه بنابر نظر متخصصان و کارشناسان این حوزه، استفاده از این نرم‌افزارها اقدام چندان هوشمندانه‌ای به‌نظر نمی‌رسد و ممکن است مشکلاتی را در دستگاه شما ایجاد کند.

بهترین اقدام جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات استفاده از دستگاه PC3000 می‌باشد که امکان بازیابی و ریکاوری تمامی اطلاعات از دست رفته را برای شما فراهم می‌کند.

در این راستا مدیریت مرکز سخت‌افزار ایران با تهیه‌ی به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مدار، خود را ملزم به ارائه‌ی بهترین سطحی کیفی خدمات دانسته است. مدیریت این مرکز با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله دستگاه pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های ارائه شده صورت می‌پذیرد.

مرکز سخت افزار ایران

از آن رو که وجود مهارت و سابقه‌ی صِرف در امرِ بازیابیِ اطلاعات مُکفی نیست، مدیریت مرکز سخت افزار ایران دو تن از معتقدترین و بااخلاق‌ترین کارمندان فعال خود را به کار بازیابی اطلاعات گمارده است که با وجود داشتن سال‌ها سابقه در امر بازیابی اطلاعات، پس از آزمون‌های متعدد و آنالیزهای گوناگون انتخاب شده‌اند تا اطلاعات دستگاه‌های شما را با استفاده از دستگاه pc3000 بازیابی و احیاء سازند.

توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تلاش‌های بی‌نتیجه جهت بازیابی اطلاعات با نرم‌افزارهایِ گوناگون، به مرکز سخت‌افزار ایران مراجعه نموده و تمامی اطلاعات دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات در کمترین زمان و با بلاترین کیفیت بازیابی نمایید.بهترین اقدام جهت بازیابی و ریکاوریِ اطلاعات استفاده از دستگاه pc3000 می‌باشد.

Rate this post