اشتراک گذاری

نرم‌افزار Dr Fone

اگر شما نیز به دلیل از دست رفتن اطلاعات گوشی‌تان در جستجوی نرم افزاری معتبر جهت ریکاوری اطلاعات گوشی مورد استفاده‌تان هستید، احتمالاً نرم‌افزار Dr Fone گزینه مناسبی برای شما به شمار آید. این نرم افزار رابط کاربری ساده‌ای دارد و برای تمامی کاربران به راحتی قابل استفاده است. این نرم افزار می‌تواند عکس‌های پاک‌شده، فیلم‌ها، فایل‌های صوتی، پیام‌ها، فهرست مخاطبین، تاریخچه‌ی تماس‌ها و اسناد را از گجت‌های اندرویدی بیرون بکشد و ریکاوری اطلاعات گوشی را به سرانجام برساند.

با استفاده از نرم‌افزار Dr Fone می‌توانید  تنها در 3 مرحله می توانید پیش نمایش فایل ها حذف شده گوشی خود را مشاهده و در صورت تمایل آنها را بازیابی کنید. البته در ارتباط با نرم‌افزار Dr Fone باید به این نکته توجه داشت که این نرم افزار قابلیت ریکاوری اطلاعات گوشی رمزنگاری‌شده را ندارد.

نرم‌افزار Dr Fone

قابلیت های نرم افزار Wondershare Dr.Fone

 • پیش نمایش فایل های گم شده قبل از بازیابی با کیفیت اصلی و به صورت دسته بندی شده
 • پیش نمایش کانتکت ها با جزئیات شامل آدرس ، عنوان شغل و …
 • خواندن محتوای SMS ها ، عکس ها ، ویدئوها و …
 • ذخیره و بررسی لیست فایل های گم شده در فرمت HTML
 • بازیابی محتواهای رسانه‌ای شامل عکس‌ها و ویدئوهایCamera Roll ، Photo Stream و ضمیمه‌های پیام کوتاه و صداهای یادداشت های صوتی
 • بازیابی محتوای متنی مانند کانتکت ها، اس ام اس ها، تاریخچه تماس ها، تقویم، یادداشت ها

آموزش کار با نرم‌افزار Dr Fone جهت ریکاوری اطلاعات گوشی

جهت ریکاوری اطلاعات گوشی با استفاده از نرم افزار  Dr Foneکافی است تا دستورالعمل درج شده در بخش زیر را دنبال نمایید. باید توجه داشت که هیچ کدام از نرم افزارهای عرضه شده در فضای اینترنت موفق با ریکاوری صد در صدی اطلاعات نمی‌شوند و با استفاده از این نرم افزارها تنها بخش محدودی از اطلاعات و محتواها بازیابی و ریکاوری می‌شود.

 • دستگاه اندرویدی خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر وصل نمایید.
 • از فعال بودن USB debugging مطمئن شوید و نرم‌افزار Dr Fone را در کامپیوتر خود اجرا کنید.
 • در این مرحله از ریکاوری اطلاعات گوشی، گزینه‌ی Data Recovery را انتخاب کنید.
 • در این مرحله فایل‌های متعددی برای شما به نمایش درمی‌آید که به‌صورت پیش‌فرض همه‌ی آن‌ها انتخاب شده‌اند. اگر نیازی به بازیابی گونه‌های خاصی از فایل‌ها ندارید، فایل‌های مذکور را از حالت فعال بودن خارج کنید.
 • یکی از دو حالت Scan for deleted files و Scan for all files را انتخاب کنید. با انتخاب Scan for all files، نرم‌افزار تلاش می‌کند تمام داده‌های ممکن را بازیابی کند. به همین خاطر روند فعالیت این گزینه بیشتر از گزینه‌ی Scan for deleted files به طول می‌انجامد.
 • در این مرحله می‌بایست جهت ادامه کار گزینه Next را برگزینید تا روند بازیابی آغاز شود. بعد از آنالیز گجت، روند ریکاوری اطلاعات گوشی آغاز میگردد.
 • نرم افزار Dr Fone رابط کاربری ساده‌ای دارد و به کاربر امکان انتخاب جداگانه فایل‌ها را می‌دهد.
 • فایل‌های مدنظرتان را انتخاب نمایید تا با کلیک بر روی گزینه‌ی Recover، روند انتقال آن‌ها به کامپیوتر آغاز گردد.

ریکاوری اطلاعات گوشی با نرم افزارهای بازیابی

یک جستجوی ساده در اینترنت شما را با نرم افزارهای متعددی مواجه خواهد ساخت که تمامی آنها ادعای بازیابی و ریکاوری تمام و کمال اطلاعات گوشی را دارند. اما آیا به واقع اتفاقی که می‌افتد چنین است؟ یعنی در صورت استفاده از این نرم افزارها کلیه اطلاعات گوشی بازیابی می‌شوند؟ متاسفانه پاسخ این سوال منفی است. علی رغم ادعای شرکت های سازنده، در صورت استفاده از این نرم افزارها تنها پاره‌ای از اطلاعات ریکاوری می‌شوند و مابقی همچنان خارج از دسترس کاربر باقی ‌می‌مانند.

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که فرایند بازیابی اطلاعات همیشه یکسان نیست و تا حد زیادی به نرم‌افزار مورد استفاده بستگی دارد. با این تفاسیر در صورت از دست رفتن اطلاعات گوشی بهترین کار چیست؟ توصیه کارشناسان برای چنین مواقعی آن است که به مراکز مجهز و استاندارد این حوزه مراجعه نمایید. چه این مراکز برخوردار از تخصصی‌ترین تجهیزات بازیابی نظیر pc3000 هستند و ریکاوری اطلاعات گوشی اگرچه نه به صورت صد درصدی، اما با بالاترین کیفیت و میزان موفقیت انجام می‌شود.

مرکز بازیابی اطلاعات

مرکز بازیابی اطلاعات با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین ابزار بازیابی و حضور زبده ترین کارشناسان این حوزه، این امکان را فراهم ساخته است تا داده های انواع هارد، فلش، رم و کارت های حافظه را بازیابی نماید و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز و مرتبط با این حیطه را به هموطنان گرامی ارائه دهد. مرکز بازیابی اطلاعات یکی از برترین و مجهزترین شرکت های بازیابی اطلاعات و دیتا ریکاوری Data Recovery در کشور است که توانسته با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات بازیابی نیاز بسیاری از کاربران را برآورده ساخته و آنان را از سردرگمی های رایج در زمان فقدان اطلاعات رهایی بخشد.

در این مرکز، تیم بازیابی اطلاعات گوشی ، پس از طی دوره های حرفه ای و تخصصی به همکاری با این مجموعه فراخوانده شده اند از این رو قادر به بازیابی اغلب اطلاعات از دست رفته گوشی ها می باشند. متخصصان ما به کمک پیشرفته ترین دستگاه های این حوزه نظیر PC3000 اطلاعات دستگاه شما را به صورت کامل بازیابی نموده و شما را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز می سازند.

Rate this post