اشتراک گذاری

تعمیرات دستگاه کپی شارپ

تعمیر دستگاه کپی را نمی توان به هر مرکز مدعی واگذار کرد و دستگاه معیوب را به آنها سپرد. توصیه اکید می کنیم دستگاه کپی شما از هر مدل و هر برندی که هست ، حتما در انتخاب مراکز تعمیر دستگاه کپی  وسواس داشته باشید و تنها از مراکز معتبر و مجاز کمک بخواهید. امروزه در مدارس، دانشگاه ها، ادارات و سازمان های مختلف از دستگاه های کپی در مدل های مختلف استفاده می شود. این دستگاه ها خواه و ناخواه متحمل فرسایش و استهلاک شدیدی می شوند که آنها را به دریافت خدمات و سرویس های تعمیراتی بیشتر از سایر دستگاه ها نیازمند می کند. در واحد تعمیر دستگاه کپی به صورت پیشرفته و حرفه ای تمامی خدمات حوزه تعمیر و تعویض و سرویس های دوره ای  تعمیرات دستگاه کپی انجام می شود. تمام سرویس ها تضمین شده هستند. کارشناسان و تکنسین های این واحد به دلیل آنالیز و واکاوی مدل های مختلفی از دستگاه کپی به خوبی با ساختار داخلی این دستگاه ها آشنایی دارند و به راحتی می توانند پس از یک عیب یابی دقیق و درست، مسیر تعمیر و بهبودی را در پیش بگیرند.

 تعمیر دستگاه کپی  واحد خدمات

خدمات واحد تعمیر دستگاه کپی بسیار گسترده و وسیع است. از انجام سرویس‌های کلی و دوره ای دستگاه کپی و تهیه مواد مرغوب اولیه شروع می شود و تا ارائه سرویس های تخصصی نظیر تعویض پیکاپ، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ، شارژ کارتریج، تعویض و تعمیر قطعات فنی، تعمیر تغذیه‌کننده کاغذ، ترجمه ارور های مختلف انواع دستگاه کپی و … ادامه دارد. در واحد تعمیر دستگاه کپی ابزار و تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته فراهم است. تعمیرکاران و تکنسین ها با تکیه بر دانش و تجربه خود و با استفاده از این ابزار و تجهیزات، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای کاربران خود به ارمغان می آورند. کیفیت خدمات رسانی این مرکز به گونه ای است که توسط خود کاربران به یکدیگر معرفی می شود.

تعمیرات دستگاه کپی

تعمیر دستگاه کپی  “مین برد”

مین برد یکی از مهمترین و حیاتی تری بخش های دستگاه کپی است که وظایف بسیار مهمی را بر عهده دارد. مین برد دستگاه کپی در سلامت و کارکرد درست تمام اجزای دستگاه کپی نقش کلیدی دارد. این بخش از دستگاه کپی است که تصمیم می گیرد اطلاعات و دستوراات وارد شده به دستگاه به چه شکلی از دستگاه خارج شوند. نوسانات ولتاژ و درگاه های ورودی و خروجی غیر استاندارد منجر به خرابی مین برد می شوند. با خرابی مین برد به طور کلی تمام عملکرد دستگاه تحت الشعاع قرار می گیرد. مین برد دستگاه کپی از قطعات ریزتری مثل چیپست، بایوس و cmos تشکیل شده است. هر یک از این اجزا وظایف خاصی دارند که مکمل کارایی یکدیگر هستند. برای تعمیر مین برد دستگاه کپی باید همه این اجزا را به دقت مورد بررسی قرار دهیم

تعمیر دستگاه کپی  “چیپست”

چیپست دستگاه کپی که بخشی از کارتریج دستگاه است، معمولا قطعه کمتر شناخته شده ای است که نیاز به تعمیر و تعویض و ریست و حتی گاهی غیر فعال کردن دارد. چیپست مسئول شمارش برگه هایی است که توسط دستگاه چاپ می شوند. اگر در این بخش از دستگاه کپی خود با ایراد و اختلالی روبه رو شده اید، بهتر است خودسرانه دستگاه را دستکاری نکنید و فقط از یک مرکز معتبر تعمیر دستگاه کپی کمک بخواهید. اگر پس از شارژ یا تعویض کارتریج، همچنان با پیغام های مربوط به کارتریج رو به رو می شوید، لازم است چیپست کارتریج دستگاه کپی را بررسی کنید؛ در نهایت ممکن است مجبور باشید شمارنده کارتریج را تعویض کنید. این موضوع بستگی به شدت و حدت اختلال دارد.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی دستگاه کپی در خدمت تمام کاربران و مشتریان عزیز است تا با ارائه سرویس های مختلف در بخش فروش، پس از فروش و تعمیرات دستگاه کپی ، نیاز های مختلف کاربران را برطرف سازد. در این نمایندگی که به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است، امکانات و تسهیلات بسیار متنوع و مفید فراهم شده است. کارشناسان هر بخش با توجه به درخواست کاربران، مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در اختیار آنها می گذارند. تمامی این سرویس ها همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

منبع : نمایندگی فتوکپی شارپ

Rate this post