اشتراک گذاری

آشنایی با نرم افزار بک‌آپ‌گیری و بازیابی اطلاعات Redo Backup and Recovery

در خصوص استفاده از نرم افزار Redo Backup and Recovery توجه داشته باشید:

  • از نرم افزار دانلود منیجر جهت دانلود فایل‌ها استفاده نمایید.
  • فایل‌هایی را که چند بخشی هستند بصورت کامل دانلود کرده و در کنار یکدیگر قرار دهید. پس از دانلود، همه را انتخاب کرده، راست کلیک کنید و گزینه اکسترکت را کلیک نمایید.
  • برای باز کردن فایل‌های فشرده RAR و Zip می‌ بایست از نرم‌ افزار Winrar یا نرم‌ افزار Winzip استفاده کنید.
  • برای کار با ایمیج و فایل‌های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده نمایید.
Redo Backup and Recovery

بک‌آپ‌گیری و بازیابی اطلاعات با نرم افزار Redo Backup and Recovery

این نرم افزار Redo Backup and Recovery امکان تهیه‌ی یک نسخه‌ی پشتیبان را با یک کلیک برای شما فراهم می‌کند. نرم افزار Redo Backup and Recovery به دلیل بهره‌مندی از قابلیت point-and-click GUI به شما این امکان را می‌دهد که با کلیک روی بخش دلخواه از آن نسخه‌ی پشتیبان تهیه کرده یا بک‌آپ‌های انجام شده را بازیابی کنید. 

این نرم‌افزار همچنین قادر به انتقال تصاویر موجود در سیستم به شبکه‌های داخلی و یا خارجی است تا از این طریق با عموم به اشتراک گذاشته شوند.

برخی دیگر از قابلیت های نرم افزار بک‌آپ‌گیری و بازیابی اطلاعات Redo Backup and Recovery

  • ظاهر ساده و کاربر پسند
  • امکان بوت سیستم از طریق USB و یا CD سیستم
  • امکان ریکاوری قدرتمند فایل‌های محذوف یا از بین رفته
  • دارای مرورگر وب برای دانلود درایورهای مورد نیاز
  • بازکننده فایل‌ها در زمان اجرا نشدن سیستم و بوت نشدن
  • وجود ابزارهای جانبی برای پارتیشن‌بندی هارد

مرکز بازیابی اطلاعات

گرچه ادعا شده که با استفاده از این نرم‌افزار امکان بازیابی اطلاعات به صورت تقریباً کاملی وجود دارد، اما با نصب آن مشاهده خواهید کرد که تنها امکان بازگشت تعداد محدودی از فایل‌ها و ریکاوری برخی  از اطلاعات وجود دارد. این امر خاص این نرم‌افزار نیست و در مورد تمامی نرم‌افزارهایی که جهت بازیابی استفاده می‌گردند صدق می‌کند.

مرکز بازیابی اطلاعات

شما با نصب این نرم‌افزار مشاهده خواهید کرد که ادعای بازیابی تمامی اطلاعات، تنها تبلیغی صِرف بوده و حقیقت ندارد. بعلاوه بنابر نظر متخصصان و کارشناسان این حوزه، استفاده از این نرم‌افزارها اقدام چندان هوشمندانه‌ای به‌نظر نمی‌رسد و ممکن است مشکلاتی را در دستگاه شما ایجاد کند. بهترین اقدام جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات استفاده از دستگاه pc3000 می‌باشد که امکان بازیابی و ریکاوری تمامی اطلاعات از دست رفته را برای شما فراهم می‌کند.

توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تلاش‌های بی‌نتیجه جهت بازیابی اطلاعات با نرم‌افزارهایِ گوناگون، به مرکز سخت‌افزار ایران مراجعه نموده و تمامی اطلاعات دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات از جمله pc3000 در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بازیابی نمایید.

در این راستا مدیریت مرکز سخت‌افزار ایران با تهیه‌ی به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مدار، خود را ملزم به ارائه‌ی بهترین سطحی کیفی خدمات دانسته است. مدیریت این مرکز با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله دستگاه pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های ارائه شده صورت می‌پذیرد.

از آن رو که وجود مهارت و سابقه‌ی صِرف در امرِ بازیابیِ اطلاعات مُکفی نیست، مدیریت مرکز سخت افزار ایران دو تن از معتقدترین و بااخلاق‌ترین کارمندان فعال خود را به کار بازیابی اطلاعات گمارده است که با وجود داشتن سال‌ها سابقه در امر بازیابی اطلاعات، پس از آزمون‌های متعدد و آنالیزهای گوناگون انتخاب شده‌اند تا اطلاعات دستگاه‌های شما را با استفاده از دستگاه pc3000 بازیابی و احیاء سازند. بهترین اقدام جهت بازیابی و ریکاوریِ اطلاعات استفاده از دستگاه pc3000 می‌باشد.

Rate this post