اشتراک گذاری

هارد دیسک یک گرمی از سامسونگ !

کمپانی سامسونگ اخیراً اقدام به تولید هارد دیسک یک گرمی کرده که ظرفیت آن به 512 گیگابایت می ‌رسد. امروزه هارد دیسک‌ ها جزء پرکاربردترین حافظه‌ های جانبی برای ذخیره سازی اطلاعات محسوب می ‌شوند. لذا سامسونگ اقدام به تولید انبوه این تجهیزات یک‌ گرمی کرده است.

مسئولان شرکت سامسونگ مدعی هستند که کاربران می ‌توانند محصول فوق را برای ذخیره انواع داده‌ ها در رایانه‌ شخصی خود مورد استفاده قرار دهند. در ادامه مشخصاتی را در مورد هارد یک گرمی سامسونگ بیان خواهیم کرد.

هارد-دیسک-یک-گرمی-از-سامسونگ-!

برای تعمیرات هارد خود میتوانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید !

ویژگی های هارد دیسک یک گرمی

بنا به اظهارات مسئولان کمپانی سامسونگ هارد دیسک یک گرمی تولید شده امکان دسترسی به اطلاعات را با سرعت بسیار زیاد فراهم می‌ آورد. به گونه‌ ای که کاربران می ‌توانند تنها در مدت زمان 3 ثانیه یک ویدئو را با کیفیت فول اچ دی بارگیری نمایند.

این شرکت اعلام کرده که در ماه آینده میلادی هاردهای SSD یک گرمی سامسونگ با تکنولوژی NVMe در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. وجود این فناوری منحصر به فرد باعث شده که افراد بتوانند با تاخیر بسیار پایینی به اطلاعات ذخیره شده در حافظه دسترسی داشته باشند.

این تجهیزات در ظرفیت ‌های 512 گیگابایت، 256 گیگابایت و همچنین 128 گیگابایت روانه بازارهای مصرف می ‌شوند. البته کمپانی سامسونگ تصمیم دارد در آینده ظرفیت ذخیره سازی هارد دیسک ‌های یک گرمی را افزایش دهد.

Rate this post