اشتراک گذاری

نحوه بازیابی اکانت لینکدین

بازیابی اکانت لینکدین به این معنا است که می‌ توانید مجدداً به اطلاعات صفحه خود دسترسی داشته باشید. ریکاوری حساب کاربری در مواقعی که پسوردتان را فراموش کرده‌ اید، بسیار کاربردی خواهد بود. همچنین ممکن است به هر دلیلی اکانت خود را حذف کرده و حالا از این کار پشیمان شده‌ باشید.

خوشبختانه در چنین شرایطی امکان ریکاوری اکانت لینکدین وجود دارد، البته باید ظرف دو هفته پس از حذف، نسبت به بازیابی حساب کاربری اقدام کنید. در غیر این صورت تمام اطلاعات صفحه شما برای همیشه از دست می‌ رود.

بازیابی-اکانت-لینکدین

چه مواقعی به بازیابی اکانت لینکدین نیاز دارید؟

علل مختلفی وجود دارند که بازیابی اکانت لینکدین را ضروری می‌ سازند. از جمله این دلایل می ‌توان موارد زیر را نام برد:

اینو بخون حتما به کارت میاد : نحوه بازیابی رمز جیمیل

  • مسدود شدن اکانت

گاهی اوقات LinkedIn به خاطر نقض یک سری قوانین صفحه شما را مسدود می‌ کند. در این حالت نیاز به بازیابی حساب کاربری لینکدین خواهید داشت تا بتوانید مجدداً اطلاعات خود را در اختیار داشته باشید.

  • فراموش کردن پسورد

ممکن است رمز عبور خود را فراموش کرده باشید یا به دلایل امنیتی بخواهید پسورد صفحه را تغییر دهید. در این حالت ریکاوری اکانت به شما کمک می کند.

  • هک شدن حساب کاربری

اگر نسبت به هک شدن اکانتتان مشکوک هستید، باید برای حفظ امنیت اطلاعات خود نسبت به برگرداندن حساب کاربری لینکدین اقدام کنید.

مشاوره-رایگان

نحوه ریکاوری اکانت لینکدین

همان طور که گفته شد، در صورتی که بیشتر از ۱۴ روز از حذف حساب کاربری شما نگذشته باشد، می ‌توانید آن را برگردانید. یکی از روش ‌هایی که کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات برای ریکاوری اکانت لینکدین پیشنهاد می دهند، استفاده از صفحه لاگین برنامه است. به این صورت که نخست باید وارد صفحه لاگین نرم افزار شوید. سپس ایمیلی که با آن اقدام به ساخت اکانت لینکدین کرده‌ اید را به همراه پسورد وارد نمایید.

برای بازیابی اکانت لینکدین همچنین می ‌توانید از آخرین ایمیل دریافتی خود کمک بگیرید. در قسمت آخر ایمیلی که از سوی LinkedIn برای شما فرستاده می‌ شود، لینکی وجود دارد. شما باید روی این لینک بزنید، سپس گزینه Reactivate را برگزینید. اکنون باید منتظر بمانید تا ایمیلی برای شما فرستاده شود. چنانچه ایمیل مذکور را تایید کنید می ‌توانید مجدداً وارد حساب کاربری خود شوید.

این مقاله را از قلم نیندازید : بازیابی توییت‌ های پاک شده توییتر

نکته:

ناگفته نماند با طی کردن مراحل فوق تنها ریکاوری یک سری از اطلاعات صفحه شما امکان‌ پذیر است. مواردی نظیر فالوینگ ‌ها، ریکامندیشن‌ ها، عضویت گروه‌ ها و… هرگز برگردانده نخواهند شد.

Rate this post