اشتراک گذاری

نرم افزار IUWEshare USB Flash Drive Data Recovery v5.8.8.8

فلش یکی از فناوری های جدید دنیای تکنولوژی است که در طول سالهای اخیر بسیار مورد استقبال قرار کرفته است. همانگونه که می دانید حافظه فلش یا فلش مموری که در زبان انگلیسی از آن به Flash memory یاد می شود حافظه غیر فرّار ذخیره‌سازی رایانه‌ای است که می‌توان آن را به صورت الکتریکی پاک و دوباره برنامه‌ریزی کرد. این فناوری عمدتاً در کارت‌های حافظه و USB استفاده می‌شود و برای ذخیره‌سازی عمومی و انتقال داده‌ها بین رایانه‌ها و دیگر محصولات دیجیتال به کار می‌رود.

اما یکی اشکالاتی که ممکن است در حین کار با این دستگاه برای کاربران ایجاد شود، از دست رفتن اطلاعات فلش است. پاک کردن ناخواسته، فرمت اشتباهی، ضربه خوردن فلش، خطاهای سیستمی و … همگی عواملی هستند که ممکن است اطلاعات ذخیره شده در فلش را از بین ببرند. در صورت حذف و از دست رفتن اطلاعات فلشف یکی از روش‌های موجود جهت دسترسی مجدد به داده‌ها، بازیابی اطلاعات فلش با استفاده از نرم افزارهای مرتبط است.

نرم افزارIUWEshare USB Flash Drive Data Recovery یکی از نرم افزارهای موجود جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته فلش است که قابلیت های آن در بخش‌های بعدی اشاره خواهد شد. این نرم افزار برای بازیابی فایل ها و داده های حذف شده یا از دست رفته از انواع درایو های فلش مانند مموری USB، فلش USB و JumpDrive ،Pen Drive ،Pocket Drive ،Thumb Drive و … مناسب است.

IUWEshare USB Flash Drive Data Recovery

امکانات نرم افزار بازیابی فلش IUWEshare USB Flash Drive Data Recovery:

  • بازیابی داده های حذف شده از انواع درایو های فلش مانند JumpDrive ،Pen Drive ،Pocket Drive ،Thumb Drive
  • امکان بازیابی انواع فایل های صوتی، تصویری، ویدئویی، اسناد و …
  • سرعت و امنیت بالا در نرم افزار بازیابی فلش IUWEshare USB Flash Drive Data Recovery 
  • رابط کاربری ساده و آسان و …

نکات کلی در استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات فلش

توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تلاش‌های بی‌نتیجه جهت بازیابی اطلاعات با نرم افزارهایِ گوناگون نظیر نرم افزار بازیابی فلش IUWEshare USB Flash Drive Data Recovery به مرکز بازیابی اطلاعات مراجعه نموده و تمامی اطلاعات دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بازیابی نمایید. بد نیست بدانید که غالب این نرم افزارها برخلاف ادعای درج شده در راهنما، توانایی چندانی در بازیابی اطلاعات ندارند و نتیجه‌بخشی آنها کامل نیست.

در این راستا مدیریت مرکز بازیابی اطلاعات با تهیه‌ی به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مدار، خود را ملزم به ارائه‌ی بهترین سطحی کیفی خدمات دانسته است. مدیریت این مرکز با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله دستگاه pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های ارائه شده صورت می‌پذیرد.

از آن رو که وجود مهارت و سابقه‌ی صِرف در امرِ بازیابیِ اطلاعات مُکفی نیست، مدیریت مرکز بازیابی اطلاعات دو تن از معتقدترین و بااخلاق‌ترین کارمندان فعال خود را به کار بازیابی اطلاعات گمارده است که با وجود داشتن سال‌ها سابقه در امر بازیابی اطلاعات، پس از آزمون‌های متعدد و آنالیزهای گوناگون انتخاب شده‌اند تا اطلاعات دستگاه‌های شما را با استفاده از دستگاه pc3000 بازیابی و احیاء سازند.

بازیابی اطلاعات

در دنیای کنونی که کار با لپ تاپ ها، فلش‌ها و دستگاه های هوشمند رواج بسیاری یافته است، بسیاری از ما اطلاعات ضروری و مورد نیاز خویش را در این دستگاه ها ذخیره می کنیم. اما مشکلی که گاه در این میان اتفاق افتاده و باعث دردسر بسیاری از کاربران میگردد از دست رفتن اطلاعات است. چنانکه برای بسیاری از ما پیش آمده است که در حین کار با دستگاه های هوشمند -به دلیل روی دادن برخی اتفاقات پیش بینی ناپذیر- تمامی اطلاعات و داده های موجود در دستگاه خویش را از دست بدهیم.

از دست رفتن اطلاعات ممکن است به دلایل متعددی روی دهد که برخی از آنها عبارتند از: بروز ایرادهای نرم‌افزاری، خراب شدن اطلاعات، حمله‌ رخنه‌گران، حذف اتفاقی اطلاعات، بروز ایراد در هارد دیسک و قطعی برق. از دست دادن اطلاعات به هر دلیلی که روی دهد عملیات مرتبط با بازیابی آنها نیازمند حضور کارشناسان زبده و تجهیرات آن است. مرکز بازیابی اطلاعات با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات بازیابی اطلاعات نظیر نظیر pc3000 و MRTPRO و با همکاری زبده ترین مهندسان این حوزه ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازیابی اطلاعات است.

Rate this post