اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • سامسونگ اس اس دی اکسترنال T7 Touch را با سنسور اثر انگشت معرفی کرد

سامسونگ اس اس دی اکسترنال T7 Touch را با سنسور اثر انگشت معرفی کرد

نمایشگاه CES امسال میزبان اس اس دی اکسترنال  T7 Touchسامسونگ بود. اس اس دی اکسترنال سامسونگ، علاوه‌بر برخوردار بودن از حسگر اثر انگشت از سرعت بالایی در خواندن و نوشتن نیز برخوردار است. حسگر اثر انگشت حافظه SSD اکسترنال سامسونگ TV Touch، میزان محافظت از داده‌ها و اطلاعات کاربر را افزایش می‌دهد. به گفته سامسونگ، امکان ثبت چهار اثر انگشت در این دستگاه وجود دارد. بنابراین کاربر می‌توند اس اس دی اکسترنال سامسونگ را با دوستان نزدیک یا خانواده خود نیز به اشتراک بگذارد.

اس اس دی اکسترنال T7 Touch

T7 Touch، جان سخت‌ترین اس اس دی اکسترنال

اس اس دی اکسترنال T7 Touch از پوششی آلومینیومی برخوردار است؛ از این‌رو در برابر سقوط از ارتفاع نهایت 2 متری مقاوم است. این دستگاه از یک پورت USB-C نیز برخوردار می‌باشد. علاوه‌بر این بر روی اس اس دی اکسترنال T7 Touch یک چراغ تعبیه شده است که حین وصل شدن به کامپیوتر روشن می‌شود.

اس اس دی اکسترنال T7 Touch با سرعت 1050 مگابایت بر ثانیه

سامسونگ علاوه‌بر اینکه در طراحی ظاهری اس اس دی اکسترنال T7 Touch کم نگذاشته است، سرعت خواندن و نوشتن آن را نیز به صورت ویژه‌ای افزایش داده است. درواقع سرعت خواندن و نوشتن T7 Touch در هر ثانیه 1050 مگابایت است. بدون شک می‌توان گفت که سرعت این نسل از اس اس دی اکسترنال سامسونگ، دو برابر بیشتر از نسل قبلی آن است. حافظه SSD اکسترنال سامسونگ TV Touch در اواخر ماه میلادی جاری روانه بازار خواهد شد. این حافظه در ظرفیت‌های 500 گیگابایتی، 1 ترابایتی و 2 ترابایتی به ترتیب با قیمت‌های 129، 299 و 399 دلار عرضه خواهد شد.

مرکز بازیابی اطلاعات، بهترین مرکز ارائه‌دهنده انواع هارد

مرکز بازیابی اطلاعات خدمات فروش و تعمیر انواع هاردهای اینترنال و اکسترنال را به کاربران ارائه می‌دهد. این مرکز به دلیل برخوردار بودن از تجهیزات پیشرفته و نیروهای مجرب به یکی از بهترین مراکز تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد تبدیل شده است. بنابراین نه تنها می‌توانید از خدمات فروش و پس از فروش آن استفاده کنید، بلکه می‌توانید بازیابی اطلاعات هارد خود را به مرکز بازیابی اطلاعات بسپارید. درضمن می‌توانید تازه‌ترین اخبار دنیای هارد را در همین وب سایت دنبال کنید.

Rate this post