اشتراک گذاری

بازار ایران میزبان هارد اکسترنال HD770G

اکثر هارد اکسترنال‌ها از نظر طراحی ظاهری شبیه به هم هستند و چیز خاصی نمی‌توان در طراحی آن‌ها پیدا کرد اما این بار کمپانی ای دیتا، هارد اکسترنالی را روانه بازار کرده است که با همه هارد اکسترنال‌ها فرق می‌کند. هارد اکسترنال HD770G به عنوان اولین هارد اکسترنال مقاوم که با نورپردازی RGB همراه شده است، توانسته با طراحی فوق‌العاده خودی نشان دهد.

هارد اکسترنال HD770G

هارد اکسترنال HD770G، الهام گرفته از طراحی مدرن

اولین هارد اکسترنال مقاومی که در طراحی آن از نورپردازی RGB استفاده شده است، هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G می‌باشد. زمانی که به این هارد نگاه می‌کنید با طراحی مدرنی که از خطوط شکسته و لبه‌های تیز الهام گرفته است روبه‌رو می‌شوید. این خطوط شکسته در کل محصول فوق‌العاده ای دیتا دیده می‌شوند. البته این تمام زیبایی این محصول نیست چراکه از چندین متریال مات و براق نیز در طراحی هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G استفاده شده است. استفاده از تمامی این مشخصه‌ها در طراحی ظاهری HD770G موجب شده است که این محصول جایزه بهترین طراحی و نوآوری را در کامپیوتکس 2019 بگیرد.

درپوش پورت USB این محصول نیز به گونه‌ای طراحی شده است که به آسانی باز و بسته می‌شود و مانع از نفوذ آب یا گرد و غبار به داخل هارد اکسترنال HD770G می‌شود. علاوه‌بر این پس از بسته شدن با بدنه این محصول یکپارچه می‌شود و زیبایی و جذابیت آن را زیر سوال نمی‌برد. طراحی آرگونومی نیز یکی دیگر از ویژگی‌های هارد اکسترنال HD770G است که موجب می‌شود در هر حالتی به بهترین شکل ممکن در دست کاربر قرار بگیرد. درضمن در ساخت این هارد اکسترنال از متریال خاصی استفاده شده است که مانع از سر خوردن آن حتی بر روی سطوح لیزی مانند شیشه می‌شود.

هارد اکسترنال HD770G، مقاوم در برابر هر شرایطی

هارد اکسترنال HD770G، استاندارد MIL-STD-810G را به خود اختصاص داده است از این‌رو اگر از ارتفاع 1.22 متری سقوط کند، می‌تواند جان سالم به در ببرد. در طراحی و ساخت این هارد دیسک از یک ساختار سه لایه استفاده شده است که متشکل از یک لایه سیلیکونی برای جذب هرگونه شوک و یک لایه میانی مقاوم به علاوه یک پوشش خارجی است. با این وجود می‌توان گفت که هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G می‌تواند در برابر هر شرایط و هر اتفاق ناگواری به خوبی دوام بیاورد. ویژگی جالب دیگر محصول جدید ای دیتا که با شنیدنش دود از کله‌تان بلند می‌شود این است که این هارد می‌تواند تا 120 دقیقه در عمق 2 متری آب به خوبی دوام بیاورد.

داغ‌ترین اخبار هارد اکسترنال را در همین وب سایت دنبال کنید

اگر دوست دارید هیچ خبر تازه‌ای را در زمینه هارد اکسترنال از دست ندهید، می‌توانید داغ‌ترین و جدیدترین اخبار هارد اکسترنال را در این وب سایت دنبال کنید. مرکز بازیابی اطلاعات به عنوان تخصصی‌ترین مرکز بازیابی اطلاعات که ارائه‌دهنده خدمات بازیابی اطلاعات انواع هارد، لپ تاپ و گوشی می‌باشد، تازه‌های دنیای هارد اکسترنال را به اطلاع کاربران خود می‌رساند. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که اخبار وب سایت مرکز بازیابی اطلاعات را از دست ندهید.

Rate this post