اشتراک گذاری

Comfy Partition Recovery

نرم‌‌افزار Comfy Partition Recovery امکان بازیابی پارتیشن‌های محذوف را برای شما فراهم می‌کند. همچنین با کمک این نرم‌افزار می‌توان اطلاعات MBR را بازیابی کرد؛ اطلاعاتی که ممکن است بر اثر وجود ویروس‌ها آسیب دیده و یا از بین رفته باشند. 

این نرم‌افزار همچنین امکان دسترسی به پایین‌ترین سطح هارد را برای شما فراهم می‌سازد؛ از سویی دیگر به دلیل انطباق با نرم‌افزارهای امنیتی امکان یک کپی‌برداری مجازی از دیسک موردنظر (یا بخشی از دیسک را) برای شما فراهم می‌کند. توجه داشته باشید که در هنگام جستجو و بازیابی فایل، نرم‌‌افزار Comfy Partition Recovery تنها به خوانش  اطلاعات را می‌پردازد. نرم‌افزار مذکور  قادر به کپی‌برداری مجازی از دیسک شما می‌باشد تا برای بازیابی اطلاعات مورد استفاده قرار گیرد.

Comfy Partition Recovery

توجه داشته باشید:

  • از نرم افزار دانلود منیجر جهت دانلود فایل‌ها استفاده نمایید.
  • فایل‌هایی را که چند بخشی هستند بصورت کامل دانلود کرده و در کنار یکدیگر قرار دهید. پس از دانلود، همه را انتخاب کرده، راست کلیک کنید و گزینه اکسترکت را کلیک نمایید.
  • برای باز کردن فایل‌های فشرده RAR و Zip می‌بایست از نرم‌افزار Winrar یا نرم‌افزار Winzip استفاده کنید.
  • برای کار با ایمیج و فایل‌های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده نمایید.

برخی از ویژگی‌های نرم افزار بازیابی پارتیشن Comfy Partition Recovery

  • بازیابی و ریکاوری اطلاعات دوربین‌های دیجیتال، گوشی‌های همراه، پخش‌کننده‌های MP3 قابل‌ حمل

  • بازیابی و ریکاوری هر دستگاه متصل شده به دسکتاپ و یا کامپیوترها از طریق USB

  • بازیابی اطلاعات از هارد درایوها (IDE، SATA)

  • ریکاوری و بازیابی اطلاعات از درایوهای USB، کارت‌های حافظه (SD، Micro، SDHC، SDXC، کامپکت فلش و… )

  • پشتیبانی از ویندوزهای ۹۵/۹۸ / ME / NT / 2000 / XP / 2003 / ویستا / ۷

گرچه ادعا شده که با استفاده از این نرم‌افزار امکان بازیابی اطلاعات به صورت تقریباً کاملی وجود دارد، اما با نصب آن مشاهده خواهید کرد که تنها امکان بازگشت تعداد محدودی از فایل‌ها و ریکاوری برخی  از اطلاعات وجود دارد. این امر خاص این نرم‌افزار نیست و در مورد تمامی نرم‌افزارهایی که جهت بازیابی استفاده می‌گردند صدق می‌کند. شما با نصب این نرم‌افزار مشاهده خواهید کرد که ادعای بازیابی تمامی اطلاعات، تنها تبلیغی صِرف بوده و حقیقت ندارد. 

بعلاوه بنابر نظر متخصصان و کارشناسان این حوزه، استفاده از این نرم‌افزارها اقدام چندان هوشمندانه‌ای به‌نظر نمی‌رسد و ممکن است مشکلاتی را در دستگاه شما ایجاد کند. بهترین اقدام جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات استفاده از دستگاه PC3000 می‌باشد که امکان بازیابی و ریکاوری تمامی اطلاعات از دست رفته را برای شما فراهم می‌کند.

توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تلاش‌های بی‌نتیجه جهت بازیابی اطلاعات با نرم‌افزارهایِ گوناگون، به مرکز سخت‌افزار ایران مراجعه نموده و تمامی اطلاعات دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بازیابی نمایید.

مرکز سخت افزار ایران

در این راستا مدیریت مرکز سخت‌افزار ایران با تهیه‌ی به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مدار، خود را ملزم به ارائه‌ی بهترین سطحی کیفی خدمات دانسته است. مدیریت این مرکز با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله دستگاه pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های ارائه شده صورت می‌پذیرد.

از آن رو که وجود مهارت و سابقه‌ی صِرف در امرِ بازیابیِ اطلاعات مُکفی نیست، مدیریت مرکز سخت افزار ایران دو تن از معتقدترین و بااخلاق‌ترین کارمندان فعال خود را به کار بازیابی اطلاعات گمارده است که با وجود داشتن سال‌ها سابقه در امر بازیابی اطلاعات، پس از آزمون‌های متعدد و آنالیزهای گوناگون انتخاب شده‌اند تا اطلاعات دستگاه‌های شما را با استفاده از دستگاه pc3000 بازیابی و احیاء سازند.بهترین اقدام جهت بازیابی و ریکاوریِ اطلاعات استفاده از دستگاه pc3000 می‌باشد

Rate this post