اشتراک گذاری

بهترین نرم افزارهای ریکاوری 2019

بهترین نرم افزارهای ریکاوری 2019 را بشناسید. بسیاری از افراد خواه ناخواه اطلاعات ذخیره شده در دستگاه خود را حذف می‌کنند. حذف فایل‌های گوشی، هارد، فلش مموری، حافظه دوربین و … امری است که برای هر فردی ممکن است پیش بیاید. با توسعه تکنولوژی و اهمیت برنامه نویسی در حوزه فناوری اطلاعات، امروزه دیگر امکان ریکاوری و بازیابی اطلاعات حذف شده میسر گشته است. در این میان نقش نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات بیش از پیش اهمیت یافته است. حتی شرکت های ارائه دهنده این برنامه ها نیز برای ارائه یک نرم افزار قدرتمند با یکدیگر رقابت می کنند.

واقعیت آن است که هر نرم افزار ریکاوری اطلاعاتی از قابلیت مناسبی برخوردار نیست و نمی تواند اطلاعات شما را به طورکامل بازیابی کند. بنابراین چنانچه بخواهید اقدام به برگرداندن فایل های از دست رفته کنید، نمی توانید به هر نرم افزاری اعتماد کرده و آن را روی سیستم خود نصب کنید. در این مطلب که به بررسی بهترین و قوی ترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات در سال 2019 اختصاص دارد، لیستی از این نرم افزارها را که براساس معیارهای جهانی تعیین شده اند را مشاهده می کنید.

بهترین نرم افزارهای ریکاوری 2019

آشنایی با بهترین نرم افزارهای ریکاوری 2019

نرم افزار Recuva یکی از بهترین نرم افزارهای ریکاوری 2019

یکی از نرم افزارهایی که می‌تواند انواع دیسک‌های جانبی را ریکاوری کند، نرم افزار Recuva است. از ویژگی‌های این نرم افزار، سرعت بالای بازیابی و کاربری راحت آن است. در نرم افزار Recuva گزینه‌هایی برای انواع جستجو برای بازیابی فایل های جدید یا قدیم نیز وجود دارد. از قابلیت های مهم این نرم افزار می‌توان به پنجره ساده همراه با لیست و نمایش درختی، توانایی اجرا از درایو USB، پیشتیبانی از فایل سیستم های FAT32 ،NTFS و قابلیت بازیابی فایل از درایوهای USB اشاره کرد.

نرم افزار Test Disk؛ قدرتمند در بازیابی پارتشین‌ها

یکی از نرم افزارهایی که به عنوان نرم افزارهای قدرتمند در سال 2019 شناخته شده است، نرم افزار Test Disk می باشد. این نرم افزار در ابتدا برای بازیابی پارتیشن‌ های حذف شده و تعمیر بوت سیستم عامل ساخته شده بود اما امروزه یکی از بهترین نرم افزارهای ریکاوری 2019 شناخته می‌شود. بازیابی پشتیبان سکتور بوت FAT32، تعمیر جدول های FAT، بازیابی فایل‌های حذف شده از نوع FAT ،exFAT ،NTFS و ext2 از مشخصات این نرم افزار است.

نرم افزار R-Studio Network Edition

این نرم افزار یکی از نرم افزارهای کاربردی 2019 می باشد. قدرت این نرم افزار به حدی است که عمدتاً برای بازیابی اطلاعاتی استفاده می‌شود که مدت‌ها از حذف آن‌ها گذشته یا بارها بر روی حافظه موردنظر Sector داده‌های جدید نوشته شده است. این برنامه می‌تواند بر روی Windows 2000 تا Windows 10 به علاوه خانواده Windows Server نصب گردد. پشتیبانی جامع از File System های مختلف، بازیابی چیدمان پارتیشن‌های MBR ،GPT و BSD، جستجوی دیسک‌های پویا و بازیابی RAID آسیب دیده و تشخیص خودکار پارامترها از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

Runtime GetDataBack از بهترین نرم افزارهای ریکاوری 2019

نرم افزار GetDataBack را بدون شک می توان از نرم افزارهای مفید در بازیابی اطلاعات قلمداد کرد. با وجود اینکه این نرم افزار سال ها پیش تولید شده است اما همچنان از بیشترین تعداد دانلود در میان نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات برخوردار بوده است. نسخه Simple نرم افزار ظاهری ساده دارد و برای کاربران عادی مناسب است. نسخه تخصصی نرم افزار نیز برای پشتیانی NTFS و FAT به صورت جداگانه ارائه شده است. مزیت مهم این نرم افزار که آن را در میان بهترین نرم افزارهای ریکاوری 2019 قرار داده، امکان بهینه ‌سازی تنظیمات جستجو و بازیابی اطلاعات است که در سایر نرم افزارها مشاهده نمی شود.

مرکز بازیابی اطلاعات

مرکز بازیابی اطلاعات، مرجعی تخصصی برای ریکاوری اطلاعات و فایل‌های از دست رفته است. در این مرکز با تکیه بر متخصصان توانمند، با استفاده از جدیدترین متد ریکاوری و پیشرفته‌ترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری، فایل های حذف شده از روی انواع حافظه ریکاوری می‌گردد. ریکاوری اطلاعات از دست رفته هارد، بازیابی فایل های حذف شده فلش مموری، حافظه گوشی، حافظه دوربین، مموری کارت، هارد اکسترنال و دیگر حافظه های جانبی در این مرکز به صورت کاملاً حرفه‌ای و تضمین شده انجام می‌شود.

5/5 (1 امتیاز)